שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

מילוי שיער דליל - פתרון מיידי למראה שיער מלא

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      


אם נתקלתם במברשת שיער או מסרק מלא בשיער שנשר, אם מצאתם קווצות שיער על הכרית בבוקר,או אם ראיתם שיער רב בין האצבעות לאחר העברת היד בשיער, הסימן ברור – אתם סובלים מנשירת שיער מוגברת. לאחר הבדיקות והייעוץ הרפואי, עם או בלי תרופות מרשם או מוצרים לחידוש צמיחת השיער, בינתיים יש פה בעיה. הקרקפת המציצה בין השערות, השיער הדליל הנפול ושרוע על הראש אינם מחמיאים או מוסיפים למראה שלך. עד שהתרופות יתחילו להשפיע (אם בכלל...), ועד שתתחדש צמיחת השיער וצפיפותו תחזור להיות כמקודם, תוכלו ליהנות ממגוון פתרונות למילוי שיער דליל.

הפתרונות הקיימים בשוק למילוי שיער דליל הם פתרונות קוסמטיים. מטרתם להחזיר לך את מראה השיער העשיר, המלא והבריא. ניתן לחלק את הפתרונות האלה לשני סוגים:

1. מילוי שיער דליל באמצעות מוצרים הנשטפים במים ובחפיפה. פתרונות חלקיים אלה כוללים תרסיסים המכילים סיבי שיער סינטטי קטנטנים הנדבקים אל השיער הקיים ומשווים לו מראה מלא יותר.תרסיסים אלה אינם מעניקים פתרון של ממש לבעיה בשל המגבלות החלות על המשתמש/ת בכל הקשור לפעילויות העלולות להרטיב את השיער או לחשוף אותו לרמת לחות גבוהה. החשיפה למים תמיס את החומר והשיער יחזור מיד למראהו הדליל.

2. פתרונות למילוי שיער העמידים לפרק זמן ממושך. פתרונות ברמת מקצועיות גבוהה יותר לכל הקשור במילוי שיער דליל נמצאים בידי אנשי מקצוע המתמחים בנושא.מדובר כאן בטכניקות שונות של תוספות שיער אל השיער הקיים ומילוי הרווחים בין קווצות השיער באמצעות שיער אדם 100% טבעי המותאם בשלמות לגוון השיער הטבעי שלך ולמרקמו.תוספות השיער האלה מוצמדות אל השיער הטבעי שלך, בצמוד לשורש השערה בדרכים שקשה מאוד להבחין בהן כך שהמראה השיער יהיה טבעי לחלוטין ויהיה קשה מאוד להבחין בתוספת השיער אפילו בעין מיומנת. למילוי שיער דליל באמצעות שזירת שיער, הדבקת שיער או הלחמת שיער יתרונות משמעותיים. תוספת השיער מתנהגת בדיוק כמו השיער הטבעי שלך. ניתן להמשיך באורח חיים פעיל, לעסוק בספורט, להזיע, לשחות, להתקלח, לחפוף... ואין צורך לשנות מהרגלי היום יום השגרתיים.

ההבדלים בין שזירת שיער, הדבקת שיער, או הלחמת שיער הם באופן חיבור תוספת השיער אל השיער הטבעי.

בשזירת שיער – נשזרות קווצות השיער בטכניקה הדומה מעט לסריגה ומוצמדות קרוב אל שורשי השיער הטבעי שלך.

בהדבקת שיער – משתמשים בדבק מיוחד המיועד להדבקת שיער, דבק היפו אלרגני אשר לא מעורר תופעות לוואי או גירוי בעור הקרקפת. ההדבקה עצמה מבוצעת בלחיצה וחימום המקום כך שתוספת השיער נצמדת היטב אל השיער הטבעי וכמעט שלא מורגש מקום החיבור.

בהלחמת שיער – היא טכניקה דומה להדבקת השיער רק שהדבק המשמש להצמדת תוספת השיער הוא קרטין (החומר ממנו עשויות השערות וגם הציפורניים).

חשוב לציין שבכל מקרה של מילוי שיער חייבים לעבור אבחון מדוקדק של השיער הטבעי קודם על מנת לאשר שהשיער מסוגל לשאת את משקל התוספת מבלי להיפגע, להישבר או חלילה לנשור. גם רמת הביצוע של מילוי השיער חייבת להיות גבוהה, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר ושביעות רצון מלאה שלך מהמראה הנשקף מולך בראי.

על מנת להבטיח שהשיער הטבעי לא ייפגע כך שיוכל לקבל הזדמנות להשתקם, על מנת להבטיח מראה שיער מלא ובריא אסור לחפש קיצורי דרך וחשוב ללכת אל המומחים המקצועיים בתחום. לא כל מעצב שיער המבצע תוספות שיער יכול לטפל בשיער דליל של אנשים הסובלים מנשירת שיער מוגברת. המקצועיות של מעצב שיער כזה מוגבלת לאנשים עם שיער בריא המעוניינים בשיפור מראה שיערם מסיבות אופנתיות. מעצב השיער יכול לעזור מעט בהתאמה של תספורת נכונה, כזו שתיצור רושם של שיער מלא יותר ובעל נפח, הוא יכול לעזור בהתאמה של צבע שיער כזה שישלים את המראה ויטשטש את הקרקפת המציצה בין השערות, אך לא לעשות מילוי שיער במקרים של בעיית נשירה. הסיכון בהפקדת שיערכם הנושר בידי מי שאינו מומחה הוא גדול. השיער הטבעי שלכם, הסובל גם כך מנשירה מוגזמת עלול להיפגע ותוספת השיער הלא מקצועית עלולה להגביר את הנשירה.לסובלים משיער דליל יש מרכזים מקצועיים המתמחים בטיפול בבעיות שיער, נשירת שיער מכל סיבה שהיא, התקרחות על רקע רפואי וכדומה. בדקו מעט רקע על מי שאתם מתכננים להגיע אליו לשם ביצוע מילוי לשיער דליל. קבלו המלצות וחוות דעת, שאלו כמה זמן הם קיימים וכמה אנשים עברו שם טיפול כזה. לכו על הטובים ביותר, הותיקים ביותר, הגדולים ביותר והמנוסים ביותר. זה לא המקום לעשות שיקולי יוקרה או שיקולי מחיר. זה המקום לקבל את הטיפול המקצועי ביותר למילוי שיער דליל כדי להיות בטוחים שתיהנו הנאה מלאה מן התוצאות.

הכתבה בחסות רבקה זהבי פאות ואופנת שיער – 35 שנה של פתרונות לבעיות של אובדן שיער ודלילות שיער.

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן