שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

MSM

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

MSM אמור לסייע בצמיחת שיער עבה וחזק יותר:


ה-MSM הוא מתיל-סולפונימתאן (Methylsulfonylmethane). בעיקרון, ה-MSM הוא מזון שמקורו מהאוקיאנוס, מסיס במים, ושאינו סוג של סם או תוסף מזון. ה-MSM הוא המרכיב השלישי בגודלו בגוף האדם.

ה-MSM הוא צורה אורגנית של תרכובת גופריתית (sulfonyl sulfur) שנמצא בנוזלי הגוף של כל האורגניזמים החיים. החומר קיים במגוון רחב של סוגי מזון, כולל פירות טריים, ירקות ירוקים, חלב, בשר, פירות ים ומיני גרעינים שונים. מלבד החלב ניתן למצוא אותו גם במשקאות מקובלים כגוון הקפה והתה. כשהחומר ממוצה, מתקבלת אבקת גופרית גבישית בצבע לבן, ללא ריח וללא טעם, שמתמוסס במים.

מדוע ה-MSM מסייע בהתפתחות של שיער ארוך וחזק יותר? מחקרים מדעיים רבים הוכיחו כי ה-MSM תורם לנירמול של תפקודי הגוף השונים.

הגופרית, שבאופן רגיל מגיעה לגוף באמצעות ה-MSM, דרושה לייצור קולגן וקרטין תקינים. שני אלה חיוניים לקבלת שיער, עור וציפורניים בריאות. בנוסף הוכח כי ל-MSM יש פעילות נוגדת-חמצון, היכולה לעצור או להפריע ריאקציות שרשרת מזיקות של חימצון ליפידים בממברנות התאים (lipid peroxidation).

ה-MSM מוגדר כאחד החומרים הביולוגיים הבטוחים ביותר, עד כדי כך שרמת רעילותו משתווה לרעילות המים. ה-MSM ותרכובות הקשורות אליו הן המקור ל-85 אחוז מכלל הגופרית שמוצאים באורגניזמים חיים, וחוקרים רבים מאמינים שהגופרית היא מינרל תזונתי חשוב, שלא מקבל את הכבוד הראוי לו, הגופרית היא בעלת תפקיד הכרחי שאין לוותר עליו בתזונת האדם.

ה-MSM הוא חומר נדיף, שאובד בקלות אפילו במהלך עיבוד מתון של החומר. פעולות כגוון בישול, ייבוש, עישון, שימור וכן אחסון לטווח ארוך עלולים לגרום להיעלמות ה-MSM מהמזון, ולפיכך לא סביר שה-MSM שנצרך ומעוכל בגוף מספיק דיו על מנת לתרום בצורה משמעותית לדרישות התזונתיות של הגוף מבחינת הגופרית, אלא אם התזונה של אדם כלשהו מורכבת בראש וראשונה ממזון טרי ונא.

מרכיב המפתח ב-MSM הינו Sulfonyl sulfur והוא לא מזיק:


מרכיב המפתח ב-MSM הוא Sulfonyl Sulfur, ואין להתבלבל בינו לבין מרכיבים אחרים כגוון sulfa, sulfite ו/או sulfate. שלושת התרכובות הללו הן למעשה נגזרות מזיקות ממשפחת הגופרית, שהגוף לא זקוק להן והן אינן כלולות בשום צורה ב-MSM.

בסולפה, Sulfa, נעשה שימוש לעתים קרובות על מנת לצרוב פצעים ולליבון, בעוד הסולפיטים (sulfites) מוכנסים למזונות רבים על מנת למנוע את אכילתם על ידי חרקים, ואילו הסולפאטים משמשים לשימור בשר ונקניקיות.

תיתכן אלרגיה בקרב אנשים מסויימים לסולפה, לסולפיטים ולסולפאטים שהם כאמור חלק ממשפחת הגופרית בדומה ל -MSM.

רכיב הסולפוניל ב-MSM הוא בעל ערך תזונתי, ולפיכך רגישות אלרגתית לזה היא מאד נדירה. כזכור, הגוף האנושי זקוק ל-MSM.

מה זה DMSO?


אין להתבלבל בין MSM לבין DMSO. למרות שיש דמיון מסויים ביניהם, שניהם ייחודיים ביתרונות שהם מספקים. ה-MSM הוא בעצם DMSO, רק שאינו מכיל את הכימיקל בעל הריח הרע D1-Methyl. הכימאי רוברט הרשלר גילה כיצד לחמצן את DMSO, ולפיכך לגרום לו להתגבש בצורה טהורה ויציבה, מה שמאפשר לאחסן את MSM ולהשתמש בו בשעת הצורך ללא הטעם והריח הרעים שלו. הגוף משתמש ב-MSM על מנת ליצור תאים חדשים ובריאים.

ויטמינים וחומצות אמינו עובדים בשילוב עם MSM על מנת לתקן נזקים וליצור תאים בריאים שכאלה. ללא הרמה הנדרשת של MSM בגוף, לגוף האדם לא תהיה אפשרות ליצור תאים בריאים, דבר העלול להוביל לתחלואות שונות.

יש צורך בתאים בריאים וגמישים על מנת לתחזק את בריאותו הטובה של הגוף. מחלות הן תוצאה של מחסור בחומרים הדרושים לגוף על מנת לתקן איברים ורקמות פגועות.

על מנת למנוע התדרדרות יש להעשיר את התזונה שלנו עם MSM על מנת לספק לגוף את חומרי הבנייה ההולמים לשם שמירה על גוף בריא.

ל-MSM יש מטבוליזם מהיר בגוף


MSM הוכח כחומר העובר מטבוליזם במהירות בגוף, ובתוך 24 שעות מרגע הבליעה והעיכול ניתן למצוא את הגופרית בכל הרקמות.

עיקר ה-MSM, בין שעבר חילוף חומרים בגוף, ובין שלא נעשה בו שימוש, יוצא מהגוף כעבור 95-100 שעות מהעיכול, על אף שנמצאו כמויות מדידות של MSM עם מתן השתן גם כעבור 400-450 שעות מרגע העיכול, הגופרית מנוצלת במהירות בגוף ולפיכך יש חשיבות לחדש את מלאי הגופרית בגוף על בסיס קבוע.

אם הגוף שלנו לא יקבל את התזונה הדרושה לו ואת חומרי הבניין הדרושים, הוא ייצור כתוצאה מכך תאים לא פונקציונליים ולא תקינים בעלי חסרים במרכיבים הבסיסיים שמרכיבים את התא התקין.

בניגוד לאמונה הפופולרית, אין צורך לקחת ויטמין C יחד עם MSM על מנת שהוא יעבוד, ה-MSM יעבוד גם אם לא ניתן לקחת ויטמין C יחד עמו.

הגוף ישתמש בכמות שהוא זקוק לה, וכעבור 12 שעות העודפים נשטפים החוצה מהגוף. אם ברצונך לדאוג ליצירת תאים תקינים ובריאים במשך 24 שעות ביממה, יש המלצה לקחת MSM בבוקר ובערב והעודפים כאמור מוצאים החוצה מהגוף כעבור 12 שעות. ומאחר ומדובר בחלבון שהוא רדיקל חופשי ופוגע בחלבונים זרים, הוא למעשה מנקה את זרם הדם, כך שאלרגיות לאבקנים ולמזון עוברות תוך 3-4 ימים.

MSM אינו רעיל ואין צורך בהגבלת מינון.


מחקרים שנעשו לבדיקת רעילות ה-MSM הראו כי התרכובת איננה רעילה כלל. מנות גבוהות ביותר, עד ל-2,000 מ"ג לקילו, נבדקו במחקר הבודק את רעילות ה-MSM ולא נמצאה שום תגובה שלילית.

אין תופעות לוואי ידועות ל-MSM


מחקרים לטווח הזמן המיידי, הבינוני והרחוק מראים שרעילותו של MSM מאד נמוכה ומשתווה במידת רעילותו למים ולגליצרין. לעתים נעשה שימוש בתמיסות מימיות של MSM כמדללי דם בטוחים, ומכאן שהוא לא אלרגני ולא גורם דקחת וללא אפקטים פרמקולוגיים שליליים.

ה-MSM נמצא בשימוש נרחב בתחום תוספי התזונה וזאת ללא דיווחים על אלרגיות או אי-סובלנות של הגוף הקשורה לשימוש ב-MSM. ה-MSM נטמע בגוף בצורה טובה ללא תופעות לוואי.

החומר הוא חסר ריח ולא גורם לייצור גז במעיים או לריח גוף כפי שעלול לקרות בצורות מסויימות אחרות של הגופרית.

תופעות הלוואי שנובעות מלקיחת MSM לבדו הן צמיחת ציפורניים חזקות יותר, עור רך יותר ושיער הצומח בקצב מהיר יותר. זאת מאחר וה-MSM מספק לגוף תוספת של גופרית.

הגופרית המסופקת לגוף באופן נורמלי על ידי MSM דרושה לשם יצירת חלבוני קולגן וקרטין תקינים, שני אלה חיוניים לעור, שיער וציפורניים בריאים. שיער בריא משמעותו שיער חזק יותר שעשוי אף לחזור לתבנית הצמיחה הגנטית הטבעית שלו.

היכנס ולמד יותר בפורומים ויטמינים מינרלים ותוספים טיבעיים

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן