שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

?מדריך: איך לחתוך טבליות פרוקיור

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

מדריך: איך לחתוך טבליות פרוקיור?


חיתוך פרוקיור/פרוסקר תמונה נוספת בהנחה שהאבקה ממנה מיוצרות טבליות הפרוקיור מעורבבת היטב במפעל הייצור והינה אחידה, חלוקת פרוקיור ל-5 תניב לנו 5 חתיכות כשבכל חתיכה יש 1 מ"ג פינסטרייד בקירוב, המינון האופטימלי המומלץ ע"י היצרן לפי מחקרים. עם זאת, טבליות הפרוקיור אינן עגולות אלא בצורת משושה והן מאד קטנות, כך שמשתמשים רבים מעדיפים לחתוך את הפרוקיור ל-4 חתיכות שוות בגודלן פחות או יותר המכילות 1.25 מ"ג פינסטרייד בקירוב בכל חתיכה.

התמונה הבאה תראה לך את הדרך המומלצת לחתוך טבליית פרוקיור ל-5 חתיכות באמצעות מחלק כדורים (שניתן להשיג בבתי מרקחת).

חיתוך פרוקיור/פרוסקר למרות מה שרבים עשויים להניח, הוכח מחקרית ש-5 מ"ג פינסטרייד אינם פי 5 יותר יעילים מפרופסיה ואינם מורידים פי 5 את כמות ה-DHT בגוף. למעשה, מחקר אשר השווה את היעילות של צריכת מינונים שונים של פינסטרייד הראתה שמ"ג אחד פינסטרייד הוריד בערך 64% מה-DHT בקרקפת וכ-71.4% מה-DHT בסרום הדם. לעומת זאת, 5 מ"ג פינסטרייד הוריד רק 69.4% מה-DHT בקרקפת ו-72.2% מה-DHT בסרום הדם.

5 מ"ג פינסטרייד, לפי המחקר הנ"ל, הביאו ליעילות גדולה יותר מ-1 מ"ג פינסטרייד, אך הורידו רק 5% יותר מה-DHT בקרקפת ורק 1% יותר מה-DHT בסרום הדם. המסקנות מהמחקר היו ש-1 מ"ג פינסטרייד היה באופן יחסי אפקטיבי בהרבה מ-5 מ"ג פינסטרייד בעיכוב יצירת ה-DHT בגוף יחסית למינון הניתן, ועם פחות תופעות לוואי. זו הסיבה שלא מומלץ לצרוך טבליות פרוקיור שלמות של 5 מ"ל אלא לחתוך אותן ל-4 או 5 חלקים השווים בגודלם ככל האפשר.

לאחר חיתוך הטבליה מומלץ לעטוף את שברי הטבליה בניילון ולשמור במקום קריר וחשוך. חשוב מאד שהאבקה בטבליה לא תתפזר ולא תבוא במגע עם נשים מאחר ויש חשש שהפינסטרייד, בתור תרופה המשפיעה על מאזן הורמוני מין זכריים בגוף, ישפיע על נשים בהריון וביחוד נשים בהריון עם עוברים זכריים. השפעה זו עלולה לחול אפילו דרך מגע בעור. מאותה הסיבה ישנה אזהרה לאנשים הנוטלים פרופסיה שלא לתרום דם עקב החשש שתרומת הדם תגיע לנשים בהריון.

קרא עוד בקטגוריה: תכשירים לשיער

פרוקיור
פרופסיה
אבודרט
פרוקיור
פרופסיה
אבודרט


אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן