שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חוויות מההשתלה אצל סרקן + תמונות
 הודעה פורסם: 16/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

קובץ מצורף:
הערה לקובץ: היום הראשון לאחר הניתוח
WhatsApp Image 2017-09-16 at 18.16.26.jpeg
WhatsApp Image 2017-09-16 at 18.16.26.jpeg [ 217.21 KiB | נצפה 11030 פעמים ]
שלום חברים,
ראשית, מדובר בפוסט ערוך מכיוון שהפוסט הקודם נמחק כולו בטעות (כשניסיתי לערוך את הפוסט). על כן, אנסה "לשחזר" ככל האפשר את הפוסט, כך שישקף את החוויה שלי.

אומנם אני מושתל, אבל אינני שתול של אף אחד, והפוסט הזה נכתב כדי לתאר לכם את החוויה האישית שלי.
אני חושב שכל אחד יעשה מה שטוב לו, אצל מי שטוב לו, ועדיף, שיקבל עצות מאלו שכבר עברו את התהליך ולא מאלו שיודעים רק להשמיץ ולשבח ללא כל ניסיון אישי.

הפורום הזה עזר לי רבות, ואך טבעי הוא שאשתף גם כן, וזאת חרף העובדה כי נראה כי ישנם בפורום גברים רבים שיש להם בעיה במוח שאינה קשורה כלל לשיער או התקרחות.

קצת על עצמי - בן 35, רווק תל אביב, עו"ד במקצועי כך שענין המראה והייצוגיות, היו חשובים לי תמיד.
על השיער - היה לי איזור מקריח מקדימה ובאזור הכתר, מאחורי הראש ובצדדים - שיער שופע. בקיצור - מועמד טוב להשתלה.

שאלת השאלות, למה סרקן?
האמת, הכל החל בארוחת שישי לפני כשנה, לאחר שאחותי אמרה לי שמישהו בעבודה ביצע השתלה בטורקיה ויצא לו מדהים (לא אצל סרקן), אז נפגשנו, ובחיי שלא יכולתי לדמיין שהבחור הזה עבר השתלה (כאחד שבילה שעות מול המראה).

ואז התחלתי לבצע מחקר וחיפוש, ומה אני אגיד לכם? כל המוסיף לשאול -מעמיק לו שאול.
ביחס לכל רופא היו כמה דעות, מה שמוזר הוא שדווקא אלו שלא עשו השתלה אחת בחייהם, הטיחו ללא רחם בתעשייה הטורקית (מלבד המלך ארדוגן ודוגני).

בקיצור, הבנתי את הפואנטה. ומהרגע שהבנתי שכמו כל הליך כירורגי, הכל יכול להיות (אמא שלי עשתה ניתוח בקרסולה אצל אחד המומחים הטובים ביותר בעולם, כן בעולם, לא בישראל, ולא באירופה או בספרד כפי שאלון מזרחי היה אומר, אך ראו איזה פלא, נגרמה לא נכות של 100 אחוז), כך שהרופא היקר ביותר, והטוב ביותר אינו ערובה להצלחה, ומחיר אינו מדד לאיכות.
בטח כשלא מדובר בניתוח מוח.

בכל אופן, חקרתי והגעתי לשי רוקח, הנציג הרשמי של סרקן בישראל. שוחחנו, ואין מה לעשות, הבחור שידר אמינות מהרגע הראשון. הוא לא דחף, לא "מכר" לי כלום. ההיפך, שלח אותי לעשות שיעורי בית והפנה אותי לקבל עוד ועוד מידע.
מאז לא שמעתי ממנו. רק לאחר שראיתי כיצד מקומות אחרים (כולל אצל "מומחים עולמיים") מנסים לשווק את מרכולתם (היקרה יש לומר), הבנתי שאני רוצה לשוחח שוב עם שי.
שי בחור מקסים, שווה אפילו רק לשוחח עמו. שיתף וסיפר לי על הליך ההשתלה שעבר בעצמו, ומפה לשם יצא שד"ר סרקן הגיע עם פמלייתו לסופ"ש בישראל לסשן של פגישות ייעוץ.

אז הלכתי - התרשמתי - והחלטתי לסגור מועד להשתלה - גם המחיר שיחק תפקיד, אם כי לא מכריע, אלא שיקול יחיד מתוך סט של שיקולים.

מכיוון שהייתי עסוק בעבודה, מועד ההשתלה נקבע לחצי שנה מאוחר יותר - ככה שמי שחושב שאני פזיז, זריז וכו' - מקשקש בזנב.

חשוב לי לציין, כשחקרתי על סרקן, יש איזה פוסט שלילי של איזה יהושוע פרוע מחו"ל שתמיד מדביקים ומתרגמים אותו. יחד עם זאת, לא ניתקלתי בפוסט שלילי של ישראלי שעבר אצל סרקן - והדבר חיזק את עמדתי כי בחרתי נכון. כמובן שגם לאחר ששוחחתי עם מטופלים נוספים של סרקן (לא שתולים! מכרים!) הבנתי שאין לי מה לדאוג וראיתי תוצאות מדהימות.

מפה לשם, סגרתי כרטיס וטסתי. ומה אני אגיד לכם - על מכונה גרמנית שמעתי - אך על מכונה טורקית, טרם.
הכל תיקתק כמו שעון שוויצרי אך בד ובבד עם יחס אישי מדהים של צוות המרפאה.

כאן המקום לציין כי היתה איזשהי אי הבנה על מחיר ההשתלה, וראוי ורצוי לסגור את המחיר הסופי כבר בארץ, כי לפעמים בעת הייעוץ הפרונטלי בטורקיה, תוכנית ההשתלה עשויה להשתנות ויש לקחת זאת בחשבון (כגון תוספת על זקן).

אספו אותי מהשדה ישירות למלון, מלון וולטון, בוטיק ונהדר. הצוות אדיב ומכיר את המנטאליות הישראלית על בוריה, ודואג לכל מחסור.
משם נסענו למרפאה ונפגשתי עם ד"ר סרקן. שעה ישבנו ביחד, והוא ביחד עם מנהלת המרפאה, ענו על כל השאלות שהיו לי (חשוב לי לציין שהכנתי רשימה של שאלות ו/או הבהרות שהיו חשובות לי, ומבחינתי, אם לא הייתי מקבל את כל התשובות, הייתי אומר תודה וחוזר לארץ (לאחר שהייתי קורע את איסטנבול המדהימה).

חשוב לציין, כי היתה לי ולעוד בחור שהגיע להשתלה, מתאמת לקוחות, שהיא בעצם מלווה אותך מהרגע הראשון ועד שאתה חוזר לארץ, ועונה לכל השאלות ודואגת לכל מחסורך. הבחורה שלנו היתה מדהימה, מכל הבחינות.

לאחר שתוכנית ההשתלה סוכמה (4500 זקיקים - 3500 +1000 מהזקן), הלכתי לראות את חצי גמר אליפות אירופה בכדורסל, להירגע קצת, ובבוקר למחרת אספו אותי להשתלה.
נכון, ד"ר סרקן לא עושה את הניתוח בעצמו, אבל בהתאם לחוק הטורקי, רק רופא מוסמך הוא זה שמבצע את פעולות הוצאת הזקיקים וחירור החורים. וכך היה גם אצלי. רופא מוסמך ביצע לי את ההשתלה עם צוות "טכנאים" שסייעו לו בשלב החדרת הזקיקים.

הליך ההשתלה - מגיעים בבוקר לאחר ארוחת בוקר, מבצעים בדיקת HIV ולאחר כחצי שעה נכנסים להסתפר.
לאחר התספורת נכסים לחדר הניתוח - לקבלת זריקות ההרדמה.

ומה אני אגיד לכם חברים, זריקות ההרדמה הם כאבי תופת!! שלא יספרו לכם אחרת - 10 דק' שהרגישו לי כמו נצח.
אבל לאחר מכן לא מרגישים דבר, ונרדמתי כמעט כל ההליך, ואפילו התעוררתי מהנחירות של עצמי.

הצוות מיומן, וממש "מרגיש" את תנועות הגוף שלך ואת הבעות הפנים. מזהים מתי אתה חש אי נוחות, צמא או שאתה זקוק לעוד זריקת הרדמה, הם דואגים לך, וממש לא נותנים לך הרגשה שאתה "שטר מהלך" (לכל הציניקנים, גם בישראל יש תיירות מרפא, אבל אני לא בטוח שפה מקבלים את היחס שקיבלתי שם).

לאחר כ-שבע שעות, הסתיים הטיפול, משם אכלתי ארוחת צהריים בקפיטריה של המרפאה ומשם למלון, לישון... הראש כאב (לא אזור ההשתלה, אלא הראש כמו כאבי ראש).

אני יכול לומר לכם רק שהבחור שהיה איתי, יצא לבלות בשדרות אלאיסטיקלל לאחר ביצוע ההשתלה... אך לא מומלץ.

למחרת נסענו שוב למרפאה לניקוי הראש, וביצענו טיפול PRP, הזריקות לא כאבו הפעם כנראה בגלל שהראש עדיין היה מורדם.

משם המלווה לקחה אותנו להסתובב קצת בקניון, לקנות תרופות ומשם שוב למלון, לנח, ולמחרת חזרתי לארץ.

כרגע אני בדיוק חודש לאחר השתלה, לא יודע מה יוליד יום, אבל מקבל פרגונים מפה ועד הודעה חדשה.
מי שרוצה להסתכל במיקרוסקופ בקרקפת שלי, שיבושם לו, עניינה אותי מידת צפיפות השיער, ולא עניין אותי אם השיערה היא 45 מעלות דרום דרום מזרח, או 55 צפון צפון מערב, גם כשהיה לי שיער זה לא עניין אותי.

שלב ההחלמה -

שלא יספרו לכם סיפורים - השבתה של כשבועיים - לא נח לישון על כרית, מגרד, שורף וכו'.

אני כרגע ממתין להתפתחויות כמו שאומרים, אבל יש לי תובנה עיקרית אחת לכל המתלבטים - אל תחששו מהתהליך והוא שווה את האושר שאתם רואים את השיערה צומחת.
דבר נוסף - אל תסתירו, אל תתנצלו ואל תשמיטו עיניים. אני הופעתי בבית משפט כשהגלדים עדיין על ראשי, ומי שרוצה תמונות מאולם בית המשפט, כשאני עם הגלימה על גופי והגלדים על ראשי, מוזמן לפנות בפרטי.
אם מישהו שואל - תגידו שביצעתם השתלה ותתפלאו כמה פרגונים תקבלו, פרגונים שגם יעזרו לכם לעבור את תהליך ההחלמה מהר יותר.

אני חזרתי היום להתאמן בחדר כושר, שמח וטוב לב.
מאחל לכולם לעשות את הבחירה שתעשה להם טוב, ושהם יהיו שלמים איתה.

צירפתי תמונה נוספת מהשבוע, אעדכן עוד בהמשך.

שנה טובה

קבצים מצורפים:
הערה לקובץ: היום הראשון לאחר הניתוח
WhatsApp Image 2017-09-16 at 18.16.26 (1).jpeg
WhatsApp Image 2017-09-16 at 18.16.26 (1).jpeg [ 155.09 KiB | נצפה 11030 פעמים ]

נערך לאחרונה על ידי ronron בתאריך 16/10/2017, נערך 5 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יום אחרי השתלה אצל ד"ר סרקן - תמונות, מסקנות ושאר ירקות
 הודעה פורסם: 16/09/2017 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מאחל לך רק טוב והצלחה, אבל לא הייתי לוקח ממך יעוץ משפטי, לפי מה שכתבת לגבי הבחירה וההחלטה ללכת אליו אתה לוקה בשיקול הדעת

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 17/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

נראה מעולה, תודה על הפוסט המתואר בפירוט רב, ובטוב טעם.
נשמח לעדכונים בהמשך!
איחולי החלמה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

JON01 -תודה על האיחולים. לגבי הייעוץ המשפטי - מציע שתבוא רק בין א-ה בין השעות 9 עד שבע. לאחר מכן - כאחד האדם. בשר ודם. כעו"ד אומר לך - תשאר קירח.. אין סיכון

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

היי רון
קודם כל המון בהצלחה עם השתלת השיער! מקווה שהרעמה תחזור אליך בהקדם האפשרי
יש לי שתי שאלות לגבי התהליך ואשמח אם תוכל לענות.
האם לפני ההשתלה ניסית לטפל בהתקרחות?
האם נאמר לך לקחת תרופות כמו פרופסיה לאיר ההשתלה כדי לגרום לתוצאות להיות טובות יותר?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

בהצלחה ידידי, נראה טוב ומשכנע מאוד.
אני את ההשתלה שלי אעשה בכל מקרה אצל HDC, קשה לי המחשבה שאני לוקח סיכון על המראה שלי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

רוןרון, אתה מציג את החויה בתור טיול כיפי ועם טיפה כאבים סחבקיה עם חברים מלאה צחוקים וחיוכים כאילו שזה קשור לתוצאה או לאיכות העבודה
אתה מתעלם משלל הדברים הרלוונטים החשובים בבחירת רופא וקליניקה
האופן בו אתה מתבטא ומציג את הסיפור וגם האופן בו ענית למה שכתבתי מעלה חשד שאתה לא מי שאתה מציג אלא איש מכירות עם שיטות שיווקיות של איש מכירות.
אותי איבדת במשפט "מהרגע הראשון, שי שידר לי א-מ-י-נ-ו-ת. שי סיפר לי את הסיפור האישי שלו- ומה אני אגיד לכם - הבחור שבה את ליבי."
ממש מרגש..כמעט הזלתי דמעה רק שזה לא רלוונטי לחלוטין אלא בעיקר חשוד
כתבת גם הרבה שטויות ודברים לא נכונים שכל אדם סביר יקלוט
עדיין מאחל לך בריאות וצמיחה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

לא כתבתי לרגע שהתעלמתי מהאלמנטים החשובים בבחירת מרפאה. פשוט החלטתי לא לפרט. ונהפוך הוא, ציינתי שחקרתי ובדקתי.
כמו שכתבתי. זאת החוויה שלי. חוויה-ענין סובייקטיבי לחלוטין. שכל אחד יעשה מה שטוב לו. לטעמי, החלק הקשה זה פשוט להחליט שאתה הולך על הפרוצדורה.
שנה טובה ובריאה לכולם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

ל ronron
ההבדל בן סרקן לארדוגן טורקיה
שאצל סרקן ההשתלות הם בית חרושת חפ לפ
אצל ארדוגן אני מחכה 4 חודשים רק כדי לקבל ממנו יעוץ
יחי ההבדל "הקטן"
אני מאחל לך הצלחה בהשתלה
אבל אצל ארדוגן לא תמצא מושתלים שנעשה להם ביזיון בראש
הנה קח דוגמא אחת להשתלה "מוצלחת" אצל סרקן

קבצים מצורפים:
75 (1).jpg
75 (1).jpg [ 212.07 KiB | נצפה 10906 פעמים ]
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

"מושתל מרוצה אצל סרקן"

קבצים מצורפים:
50.jpg
50.jpg [ 69.01 KiB | נצפה 10905 פעמים ]
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הנה תרגום להשתלה "המוצלחת" אצל סרקן
והנה תירגמתי בשבילכם את הפוסט
שלום ,
אתה צודק !!! אני כבר מנוסה FUE מוצלח ניתוח השתלת שיער ממונע לפני 16 חודשים מיום 4 נובמבר 2014 ב ד"ר Serkan של Aengy המרפאה באיסטנבול.
אני רוצה לייעץ כל אחד כיצד מעוניינים לשחזר את השיער שלהם כדי למנוע ד"ר Serkan של Aengy הקליניקה ואת טכנאים חסרי ניסיון שלו כי הם לא מורשים לבצע ניתוח להשתלת שיער על ידי ISHRS (האגודה הבינלאומית של שיער השתלות ניתוח כירורגיה)
הם רוצים למשוך יותר חולים המספקים מחירים נמוכים ללא כל יכולת לבצע השתלת שיער טוב התוצאה ???
ניתוח השתלת שיער לא מוצלח שלי הוא תוצאה של אסון שבוצעו על ידי אותם טכנאים חסרי ניסיון ???
עדיין יש לי כאב ו numbs sintoms באזור הקדמי שלי לשמוע שם השיער שלי כבר מושתל! !!
אני מאמין שהשפעתי על העצבים!
המקרה שלי הוא רשלנות !!
במקרה שלי את השיער החילוץ התחיל להיות תגובה מלאה של anestezia ????
אני לא יכול להסביר את הכאב ......., !!! ד"ר Serkan לא היה לחדר הניתוח בכלל ????
עבור כל מי whish לדעת מידע נוסף אנא בדוק את ההיסטוריה פרופיל מנוסה שלי, אל תהססו לפנות אלי.
תתרחק מרפאה של ד"ר סרקאן של אנגי.
אני לא ממליץ על המרפאה שלו אפילו תמורת ניתוח בחינם! € € € €
אתה רוצה לעשות רק רווח מהיר (כסף) לא תוצאות ?????

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 19/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

ברכות על ההשתלה ובהצלחה מכל הלב.
אצל סרקן אין זמן להחליף מילה. זה סרט נע.
אין אדם משועמם ממני עם זמן פנוי בשפע לבדוק את הנושא הזה.
הוא שנוי במחלוקת ומבחינתי פסול.
רק ארדואן שונא אותנו...אתה מוזמן לטוס ב קטאר איירליינס יש להם צי מטוסים חדיש ובקונקשן שתה אצלם קפה. לשיטתך אפשר לעשות עסקים עם איראן.רק המשטר קיצוני. טורקיה זה אירן/קאטר. אתה מממן אויב!!.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 19/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

הכתבה בערוץ 2 התמקדה באופן סמוי ב... לכן זהירות מטורקיה.
תשתילו אצל ידידינו הקפריסאים . שם אכן תקבלו יחס אישי ואחריות.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יום אחרי השתלה תמונות
 הודעה פורסם: 24/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

לא יודע מה אתם רוצים מדוקטור סרקן אבל 3 חברים טובים שלי מאוד חזרו ממנו והם כבר חצי שנה אחריי. ו WOW תוצאות אש

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יום אחרי השתלה תמונות
 הודעה פורסם: 24/09/2017 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

לפורץ הנוצץ
אחרי חצי שנה אין עדיין אינדיקציה להשתלה
השאלה הנשאלת למה אתה קורה WOW
האם יש צפיפות בהשתלה ?
אם יצא WOW שיעלו תמונות נראה
גם אצלי לאחר חצי שנה ההשתלה נראתה WOW
אבל לאט לאט השיער המושתל נשר וכיום אני נראה ביזיון
יכול להיות שבאמת יצא להם השתלה טובה אבל בהשתלה אצל משתילים לא בעלי שם עולמי
זה הימור. הרי יש אנשים שיצא להם ביזיון אצל סרקן
אצל משתילים בעלי שם עולמי לא תמצא ביזיון וזה ההבדל

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן