שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מבצעים חמים ב-DarlingBuds
 הודעה פורסם: 14/01/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם,

לרגל ביקורו של ראש הממשלה בהודו, הוחלט לצ׳פר את הלקוחות מישראל.
כל מי שיפנה אלינו בזמן שראש הממשלה נמצא בהודו ויסגור השתלת שיער תוך 30 יום יזכה להנחה מיוחדת או צ׳ופר שווה.

כדאי להתקשר, מאד :)
https://www.facebook.com/DarlingBudsIsr ... =3&theater

קבצים מצורפים:
2.jpg
2.jpg [ 116.44 KiB | נצפה 7938 פעמים ]

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מבצעים חמים ב-DarlingBuds
 הודעה פורסם: 15/01/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

למה לטוס עד הודו?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 15/01/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

jon01 כתב:
למה לטוס עד הודו?

באותה מידה אפשר לשאול, למה לא לעשות בארץ ?
כל אחד בוחר מה שטוב לו ולשמחתי הבחירה שאני עשיתי מאד מוצלחת, לאחר מחקר מקיף ומעקב אחרי פורומים בין לאומיים, הגעתי למסקנה שבשיקולים ארוכי טווח של שנים קדימה, זה לא משנה אם אסע שעה במכונית, אטוס 4 שעות או 10 שעות כשבסוף אקבל את התוצאה הרצויה.

גם דיוויד, מנהל בפורום hairrestorationnetwork החליט לטוס דווקא למרפאה הזו ולרופא הזה, בהודו. אין לו מנתחים טובים לייד הבית או בטיסה קצרה יותר מפלורידה כשלא מעט יסכימו לנתח אותו בחינם רק בשביל החתימה שלו בפורום, שהוא נותח ע״י x או y ובסוף הוא בחר דווקא בדר׳ בהטי ? ושילם על הניתוח...
http://www.hairrestorationnetwork.com/David-Moderator/

קבצים מצורפים:
1.jpg
1.jpg [ 108.89 KiB | נצפה 7876 פעמים ]

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 16/01/2018 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

שומר נפשו ירחק ממבצעים ומצו'פרים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני הייתי בפגישת ייעוץ מקצועית מאוד בנוגע לדר בהטי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אלמוני כתב:
שומר נפשו ירחק ממבצעים ומצו'פרים

בתור מי אתה כותב את זה ? ניסית ?

בוא ואמנה עבורך כמה שחושבים אחרת ממך:
ISHRS: http://www.ishrs.org
ספקס: http://www.spexhair.com/recommended-clinics/
IAHRS: https://www.iahrs.org
American Hair Loss Asoociation: http://www.americanhairloss.org

ובין היתר:
HairSite, bellicapelliforum, baldgossip, hairtransplantnetwork

מי שנכנס לפורומים בינלואומיים שבהם אנשים פרטיים מעלום תמונות, לדוגמא hairtransplantnetwork יראה את דר׳ בהטי מככב שם עם תוצאות מעולות ומי שרוצה יכול גם לפגוש אותי ולראות בעצמו את התוצאות.

ולסיכום, אני מזדהה כנציג ישראלי של רופא, אין פה הצגות, אני מבין מההודעות שלך (לא אחת, המון) שארדוגן הוא מס׳ 1 לדעתך, זה גם מאד בולט כשמריצים חיפוש בדפי ההודעות שלך, כתוב בדיוק כמה פעמים הוא מופיע בהן. יש עוד אנשים שיש להם עמדות שונות וזה בסדר גמור. אני לא מטיח רפש בארדוגן או בכל רופא אחר כבר שנים, מאז שנכנסתי לתחום, זה לא מכבד, בטח ובטח כשהמידע לא מבוסס.

לגבי המקרה הזה, יש בהודו התרגשות גדולה מאד מביקור ראש הממשלה ומחימום היחסים בין המדינות, זו הסיבה שבמשך כמה ימים בודדים, הוחלט לצ׳פר אך ורק את הלקוחות מישראל, לא מדובר במדיניות נפוצה במרפאה ואם זכרוני אינו מטעה אותי, לדעתי זו הפעם הראשונה שזה קורה כשאני עובד עם הרופא הנ״ל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

DarlingBuds כתב:
jon01 כתב:
למה לטוס עד הודו?

כל אחד בוחר מה שטוב לו ולשמחתי הבחירה שאני עשיתי מאד מוצלחת, לאחר מחקר מקיף ומעקב אחרי פורומים בין לאומיים, הגעתי למסקנה שבשיקולים ארוכי טווח של שנים קדימה, זה לא משנה אם אסע שעה במכונית, אטוס 4 שעות או 10 שעות כשבסוף אקבל את התוצאה הרצויה.

גם דיוויד, מנהל בפורום hairrestorationnetwork החליט לטוס דווקא למרפאה הזו ולרופא הזה, בהודו. אין לו מנתחים טובים לייד הבית או בטיסה קצרה יותר מפלורידה כשלא מעט יסכימו לנתח אותו בחינם רק בשביל החתימה שלו בפורום, שהוא נותח ע״י x או y ובסוף הוא בחר דווקא בדר׳ בהטי ? ושילם על הניתוח...

אתה עושה צחוק? למה לא לעשות בארץ... אתה משווה את הארץ לבאטי? בארץ רק טיפש או מתאבד שיעי יעשה כי הנזק מובטח כאן כולם וכן כו-לם קצבים שעדיין מחזיקים ברשיון אני אנחנו חיים במדינת דמיקולו. באטי נחשב טוב, אבל לא התעלפתי למראה התוצאות שהוא מראה רחוק מזה וכאן קרוב החל מקפריסין ועד אירופה יש שמות חזקים עם תוצאות מרשימות. אתה חושב שיש אנשים שבשביל המחיר יטוסו 8 שעות לפחות הלוך חזור? אולי תמצא כמה כאלה, אבל בגדול אתה חולם..
זה שעשית אצלו ויצא לך יופי אז אני שמח בשמחתך אבל תהייה ריאלי אתה מתעסק עם ישראלים אל תשכח

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

ל DarlingBuds
מחר אני אעלה לך פה פוסט של השתלה לא מוצלחת של בהטי
אני לא מייצג את ארדוגן ולא את אף אחד אחר פשוט אני חוקר לעומק בפורומים העולמיים
ומשם אני מביא את המיידע

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

אני מקווה שבעקבות הביקור ההודים ישנו את דעתם ויצביעו בעד ירושלים כבירת ישראל

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

jon01 כתב:
DarlingBuds כתב:
jon01 כתב:
למה לטוס עד הודו?

אתה עושה צחוק? למה לא לעשות בארץ... אתה משווה את הארץ לבאטי? בארץ רק טיפש או מתאבד שיעי יעשה כי הנזק מובטח כאן כולם וכן כו-לם קצבים שעדיין מחזיקים ברשיון אני אנחנו חיים במדינת דמיקולו. באטי נחשב טוב, אבל לא התעלפתי למראה התוצאות שהוא מראה רחוק מזה וכאן קרוב החל מקפריסין ועד אירופה יש שמות חזקים עם תוצאות מרשימות. אתה חושב שיש אנשים שבשביל המחיר יטוסו 8 שעות לפחות הלוך חזור? אולי תמצא כמה כאלה, אבל בגדול אתה חולם..
זה שעשית אצלו ויצא לך יופי אז אני שמח בשמחתך אבל תהייה ריאלי אתה מתעסק עם ישראלים אל תשכח

הכל זה עניין של דעה, יש אנשים שמספרים לי דברים אחרים על המרפאות שציינת, בין היתר בנושא של טעם, לאו דווקא סיפורי זוועה. יש כאלה שרוצים תוצאה שנראית כך או תוצאה שנראית אחרת, לא מזמן חזר מהודו אחד כזה. נכון, למחיר יש חשיבות אבל לא בגלל זה אני טסתי לשם, לא הייתי שם את הראש שלי אצל קצב בשביל מחיר טוב יותר. לא הייתי ממליץ לאף אחד להגיע לרופא שאני לא הייתי טס אליו בעיניים עצומות לניתוח ואחרי שבדקתי טוב טוב במי מדובר.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 19/01/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אתה כנראה לא מעודכן או חי על הירח
בישראל יש קצבים נכתב על זה רבות בפורום
הם השאירו המוני גברים פגועים ומצולקים
וצר לי לאכזב אותך
אף אחד לא יטוס להודו כשיש פה קרוב במדינות אירופה ברמה הכי גבוהה למשל ביזנגה בלגיה ואחרים
אותו דבר לא יסעו לארהב
זה לא רק האיכות זה גם המסע שאנשים רוצים להקל אותו כמה שאפשר ולקצר אותו

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 21/01/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

jon01 כתב:
אתה כנראה לא מעודכן או חי על הירח
בישראל יש קצבים נכתב על זה רבות בפורום
הם השאירו המוני גברים פגועים ומצולקים
וצר לי לאכזב אותך
אף אחד לא יטוס להודו כשיש פה קרוב במדינות אירופה ברמה הכי גבוהה למשל ביזנגה בלגיה ואחרים
אותו דבר לא יסעו לארהב
זה לא רק האיכות זה גם המסע שאנשים רוצים להקל אותו כמה שאפשר ולקצר אותו

לא כתבתי שאני לא שומע סיפורי זוועה, אני בהחלט שומע והאנשים היקרים נשלחים לניתוחי תיקון. מה שכן, אני שומע גם מאנשים שהם לא אוהבים זיגזג בקו שיער או שבאופן כללי, לא מתחבים לקו שיער שנראה כך או אחרת. אצל דר׳ בהטי הניתוחים נראים מעולה, לא סתם בוחרים בו הרבה מאד אנשים בישראל ומהעולם.

אתה גם ממש לא מאכזב אותי כשאתה כותב שאף אחד לא יטוס להודו, פשוט כי כבר לא מעט אנשים טסו מישראל וכל חודש יש עוד שטסים, אתה לא כותב מתוך ידע אלא מתוך השערה. בשביל ניתוח איכותי אצל מנתח ברמה גבוהה עם מחיר סביר אנשים בהחלט מוכנים לטוס 5.5 שעות במקום לטוס 4, אנחנו מדברים על ניתוח שישפיע לשנים קדימה ולא על משהו רגעי.

בגדול יש פה תחושה שאני היחיד שמצהיר את מי הוא מייצג ושומר על יושרה, חבל, זה לא משחק ולא מכירת מוצר כלשהו שנזרק לפח אחר כך, חשוב שאנשים ידעו מי כותב להם.

נערך לאחרונה על ידי DarlingBuds בתאריך 22/07/2018, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 21/01/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אני מכבד את הפרנסה שלך, וברור שיש מי שיטוס, אבל הרוב לא יטוסו ולא צריך להיות גאון בשביל להבין את זה
אתה מדבר מפוזיציה וגם זה בסדר
ויש אצל בהטי הצלחות
אבל לא צריך לסוע להודו, מה שהוא יודע לעשות יודעים גם לעשות שעה טיסה מפה ולא ראיתי שאצלו יותר טוב ממש לא

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן