שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בזבוז כסף
 הודעה פורסם: 21/07/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

הקשבתי לפורום הזה ועשיתי השתלה בהרבה כסף עכשיו אחרי הכל נראה שכל הפורום הזה יחצנים ואני המטופל היחיד פה שבאמת עשה אני רואה כולם טסים לטורקיה חוזרים עם תוצאות טובות יצא לי מאוד יפה וטבעי אבל דליל קצת בינתיים שם עושים הרבה יותר ולא ראיתי מישהו חוזר עם פדיחות בראש כאילו הם ונותנים בהרבה פחות כסף ראש מלא מה רע אולי בארץ יש הרבה פדיחות אבל בטורקיה הכל עובד ואני לא ממליץ על מקום מסוים יש מלא וכולם טובים בשש אלף עושים לך שם דברים שלא עושים באירופה בשישים אלף לא יודע איך אנשים לא באים בכלל מאירופה לשם אבל הרבה אנשים לא סתם הולכים לשם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בזבוז כסף
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מי שיחצן זה כנראה אתה אדון Start
אתה מבלבל בביצים נראה תביא דוגמא אחת להשתלה מטורקיה במחיר 6000 שח
שלבן אדם יש שיער בראש
חוץ מאצל ארדוגן או משתילים אחרים המובילים באירופה שהמחירים מעל 50000 שח
חוץ משיערות בתחת לא יצא כלום
אז תפסיק להטעות פה אנשים ולבלבל בביצים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

השתלה יש צורך במהלך השנים כמעט תמיד לעשות יותר מפעם אחת, לרוב אפילו יותר משתיים.
אז מי שמשלם מעל 50 אלף להשתלה, צריך להבין שזה אומר שהוא יוציא על השתלות יותר מ 100 אלף.
יכול להיות שגם הרבה יותר.
נראה לי הזוי ולא הגיוני להוציא כל כך הרבה כסף בשביל לא להיות קירח. וגם אז אחריי שמוציאים כל כך הרבה כסף ייתכן שבכל זאת הקרחת תגיע.
ומי מרוויח מזה? ייחצנים כמו רועי\אלמוני שהם בעצמם לא עושים השתלה בכלל אלא רק מרוויחים מהגולגלות שהם צדים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 22/07/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

חברים ,תרגיעו ,מה קרה לכם ? אפשר לחשוב שיחצ"ן עושה מליונים .וחוץ מזה יש לא מעט שזקוקים להכוונה ותיווך של יחצ"ן גם שקונים דירה לוקחים מתווך לא ?!.תתעודדו ,יש לכם פתרון .לי אין ,אני נורווד 6-7.לא משנה אצל מי אעשה אראה מגוחך .עברתי על כל התמונות של כל המובילים הכל על הפנים .

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אני לא עובד בשביל אפאחד בגלל זה אני גם לא מזכיר שום מרפאה אם אתה לא רואה רועי מה שכן אתה עובד בשביל המרפאה של דר ארדואן בוא פעם אחת תהיה אובייקטיבי אני לא בא להשמיץ אף אחד ואני כמעט וסגרתי אצל ארדואן בסוף החלטתי להוסיף מעט וללכת למקום אחר פשוט פתאום צצים כל מיני כתבות שיש בטלוויזיה על הישראלים שעושים השתלות עשו את הכתבה על סרקן כנראה שהוא טוב אם hdc ביזנגה ואחרים היו כאלה טובים היו עושים עליהם כתבה מה שמוזר שסרקן לא לוקח הרבה בכלל ואם הוא היה כזה לא טוב לא היו הולכים לשם מאות אנשים ביום ולא עושים כתבה בטלויזיה למה זה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ואני לא מדבר עליו ספציפית שאני אומר סרקן אני מתכוון להרבה קליניקות שקיימות שם ב שבע ועשר אלף שקל וכאילו אנשים עדיין ממשיכים לטוס לשם אז בוא תסביר לי מה הסיכונים שאנשים לוקחים שם כי עם שיער הם יוצאים אין פה משהו אחר ואם היה איזה משהו שמתגלה אחר כך כמו חוסר קליטה של מה שעשו או משהו אנשים לא היו ממשיכים להגיע לשם בוא תסביר לנו מה קורה באמת לאנשים בראש שעושים שם אני חושב שאולי מחוסר מקצועיות מוציאים להם הרבה זקיקים וחלק נכבד הולך לפח וזה מה שאנשים לא מבינים הם יוצאים עם שיער והכל טוב אבל הם לא יודעים שעל כל 5000 זקיקים שהשתילו להם בפועל הוציאו להם איזה 7000 זקיקים ואת הנזק הם יגלו שיבואו לעשות השתלה שניה אני צודק אחי כנראה שהרופאים טובים כמו ארדואן ומרפאת hdc הם פשוט יודעים להשתמש בכל זקיק כמעט ואני קצת מתחיל לחשוש כי אתה היחיד שיגיב לי פה אין פה אנשים אוביקטיביים שפשוט מחפשים לעשות השתלה ורוצים איזה ייעוץ כי אני באמת עשיתי ואני לא מייחצן אף מרפאה אבל פתאום נראה לי שכולם הולכים לעשות במקומות נידחים וואלה איי הם יוצאים עם שיער מלא ויש לי הוכחות אז מה הסיכון הנסתר פה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אתה באמת ילד ולא מבין כלום
נראה לך שמי שעושה במרפאות של 2000 יורו צומח לו שיער ?
אלה מרפאות עם משתילים שאתה לא יודע אצל מי אתה נופל
עושים לך נזק באיזור התורם צמיחת שיער אולי בתחת צומח להם
ושלא נדבר על העוגמת נפש
האנשים האלה מבושה מתחבאים ולא יגידו לך שעשו להם ביזיון
מה אתה חושב שאתה בכלל יכול להשוות מרפאות עם משתילים בעלי שם עולמי
ששם אתה משלם הרבה כסף אבל שיער בראש בסופו של דבר אתה תראה
ארדוגן המציא מחט שנקראת KEEP שבהוצאת הזקיק יש לך יתרון של עוד 15 %
שהזקיק יהיה באיכות טובה ולא יעשה נזק לשורש הזקיק (מרפאות אחרות עוד 200 שנה
לא יגיעו לרמה של המחט הזאת הנה תראה וידאו של המחט
https://www.hairtransplantfue.org/keep-graftcalculator

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

tnofar@017.net.il הבעיה בייחצנות היא רק כאשר היא נעשת במסווה תוך כדי גניבת דעת.
אילו רועי\אלמוני היה מודיע בצורה ברורה שהוא ייחצן שעובד עבור ארדוגן אז אף אחד לא היה בא אליו בטענות.
אבל כיוון שהוא מתחזה למשתמש אובייקטיבי אז שבהחלט הוא מקומם ומרגיז.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 23/07/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

שלחתי בפרטי המון מידע + את הטלפון האישי שלי ל-start
לדעתכם הוא יתקשר?
בינתיים עבר כמעט שבוע וכלום...

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 חודשים אחרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשים-אחרי/

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אז מה ההשערה שלך לגבי מי הוא ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מישהו שמנסה להתנכל לשאר המרפאות ולהאדיר את המרפאות ״המזדמנות״ בטורקיה.

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 חודשים אחרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשים-אחרי/

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 24/07/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

ראו הוזהרתם שוק שחור של השתלות שיער! מחקר שפרסם איגוד ISHRS על כל מרפאות הטכנאים הלא חוקיות בטורקיה... מי שעימת את הדברים הוא דוקטור טייפון מאיסטנבול.

https://dhithessaloniki.gr/en/news/buye ... nsequences

חברה לקרוא ולשנן טוב טוב פשוט חובה!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 24/07/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

האגודה הבינלאומית לשיקום שיער כירורגיה מזהירה מפני טכנאים המביאים לשוק השחור לבצע השתלות שיער

ג'נבה,. - 18 במאי, 2016.
בעוד תיירות רפואית לניתוחים קוסמטיים היא מגמה הולכת וגוברת, הפיתוי של נופים פחות יקרים לביצוע ניתוחים יכולים להיות נסיעה בכיוון אחד להליכים לא מוצלחים ולא בטוחים כאשר מבוצעים באופן בלתי חוקי על ידי טכנאים ולא רופאים מוסמכים.

מהדהד ההתראה לצרכן 2014 שהונפקו על ידי החברה הבינלאומית של כירורגיה לשיקום שיער (ISHRS) על המגמה הגוברת של טכנאים המבצעים ניתוח לשיקום שיער ואת ההשלכות החמורות תנוחות אלה בפועל עבור חולים, ISHRS הוא דוחק הצרכנים אשר עשויים לשקול לנסוע למדינה אחרת עבור ניתוח לשיקום שיער כדי לחקור ביסודיות את רופא השיקום שיער מתקן רפואי בין הדיווחים הגוברת של חולים קבלת השתלות שיער זולות על ידי טכנאים בחו"ל, וללא מימוש בפועל זה אינו חוקי.

"אף אחד לא צריך לחשוב כי אפילו ניתוח קוסמטי קטן הוא לא ניתוח, כמו החלטות רפואיות צריך להיעשות כל הזמן במהלך הליכים קוסמטיים וכמה סוג של תרופות ניתנת לחולה כי צריך להיות פיקוח, ובמקרים מסוימים מותאם, במהלך ניתוח ", אמר ד"ר א 'קין, MD, FISHRS (טוסון, אריז'), חבר הוועד המנהל של ה- ISHRS. "אנו מוצאים כי כמה חולים המבקשים השתלות שיער בחו"ל הם להיות פיתה על ידי אישורים של הרופא, אבל אז יש קלאסי" הפיתיון ואת המתג "מודל קורה שם הניתוח בפועל מתבצע על ידי טכנאי שאינו מורשה לבצע ניתוח. זהו נוהג מסוכן שמעמיד את החולים בסיכון רציני ".

בטורקיה, למשל, הגבלות שבוצעו לאחרונה על ידי משרד הבריאות הטורקי על ביצוע ניתוחים ניתן לבצע ניתוחי השתלות שיער מחוץ לבית החולים, מה שהופך את בתי החולים למקום היחיד שבו ניתן לבצע השתלות שיער באופן חוקי. הגבלות אלה הובילו לניתוחים בשוק השחור, כשטכנאים מבצעים באופן לא חוקי השתלות שיער בבתי חולים פרטיים או במרפאות. זה הביא לניתוחי מחירים נמוכים יותר, אשר מושכים מאוד לחולים שלא ידעו ממדינות אחרות המבקשות להשתלות שיער, מה שהפך את טורקיה לנקודה חמה של תיירות רפואית. למעשה, ה- TURSAB (ועדה העובדת עם משרד הבריאות הטורקי) מדווח כי הכנסותיה של טורקיה מתיירות רפואית ב -2015 עלו על 4.5 מיליארד דולר (USD).

למרות המחיר הנמוך של פעמים רבות המוצע להשתלות שיער שבוצעו באופן בלתי חוקי על ידי טכנאים, זה יכול לבוא במחיר גבוה על ידי הצבת חולים בסיכון של misdiagnosis, כישלון לאבחן הפרעות שיער ומחלות מערכתיות בנושא, וביצוע ניתוח מיותר או לא מומלץ. ISHRS מאמינה כי סיכונים פוטנציאליים אלה עלולים לסכן את בטיחות החולה ואת תוצאות הטיפול.

"שוק שחור להשתלות שיער מרפאות בטורקיה טרף על תיירים רפואיים שאינם מודעים לתרגול זה גדל נמשך על ידי ניתוח זול - במיוחד חולים ממדינות ערב שאינם עושים את שיעורי הבית שלהם על ידי מחקר של שיטות אלה", אמר טייפון Oguzoglu, MD , (איסטנבול, טורקיה), חבר של ISHRS. "על החולים לנקוט זהירות קיצונית ולחקור ביסודיות אם המנתח לשיקום שיער הוא רופא מנוסה, וכי כל ההיבטים של הניתוח, מתחילתו ועד סופו, מבוצעים על ידי הרופא ולא על ידי רופא מזויף. טורקיה, היא צומחת ומדבקת את אירופה, המזרח התיכון וארצות הברית. יש דיווחים על מרפאות בגרמניה, הולנד,

ניתוח לשיקום שיער הוא בכל הזמנים גבוה, עם דיווח ISHRS במפקד שלה 2015 מעבדה כי 397,048 ניתוחי כירורגיה לשיער בוצעו בשנת 2014 - עלייה של 76 אחוז משנת 2006. הרווחים הגדולים ביותר דווחו במזרח התיכון, מקסיקו / מרכז ודרום אמריקה, ואסיה.

כדי לסייע למטופלים לקבל החלטות מושכלות על ניתוח לשיקום שיער, ה- ISHRS מייעץ למטופלים פוטנציאליים לשאול את השאלות הבאות, וכן שאלות לגבי עלויות, סיכונים והטבות לטווח קצר וארוך ותכנון:

מי יעריך את נשירת השיער שלי וימליץ על קורס טיפול? מהו החינוך שלהם, הכשרה, רישוי וניסיון בטיפול נשירת שיער?
מי יהיה מעורב בביצוע הניתוח שלי, איזה תפקיד הם ישחקו, ומהו השכלתם, ההכשרה, הרישוי והניסיון שלהם בביצוע ניתוח לשיקום שיער?
האם מישהו לא מורשה על ידי המדינה לעשות חתכים או הקציר השתלות במהלך הניתוח שלי? אם כן, זהה את האדם הזה, הסבר את התפקיד הספציפי שלו ומדוע מותר להם מבחינה משפטית לבצע אותו.
האם כולם מעורבים בניתוח שלי מכוסה על ידי ביטוח רשלנות?
כאשר מבוצע על ידי הרופא הנכון, ניתוח של היום לשיקום שיער בבטחה וביעילות יוצר טבעי, תוצאות קבע כי הם כמעט בלתי ניתנים לגילוי. לקבלת מידע נוסף על נשירת שיער ושיקום שיער, או כדי למצוא רופא חבר ISHRS על ידי המדינה או המדינה, בקר באתר ISHRS בכתובת http://www.ishrs.org .

על ISHRS
החברה הבינלאומית לשחזור שיער (ISHRS) הינה ארגון עולמי ללא כוונת רווח, ומרשם מוביל בתחום טיפול ושיקום נשירת שיער עם יותר מ -1,200 חברים ברחבי 70 מדינות ברחבי העולם. מעל לכל, ISHRS מוקדש להשגת מצוינות תוצאות המטופל על ידי קידום הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרקטיקה רפואית, אתיקה רפואית, ומחקר בענף השיקום הרפואי. ISHRS מספק גם חינוך רפואי מתמשך לרופאים המתמחים בניתוח השתלות שיער ומחויב לספק את המידע העדכני ביותר על טיפולים רפואיים וכירורגיים לצרכנים הסובלים מנשירת שיער, ואת הנפוץ ביותר מ alopecia אנדרוגנטית - התקרחות זכר דפוס נשירת נשירת דפוס. היא הוקמה בשנת 1993 כחברה הבינלאומית הראשונה לקדם שיפור איכות שיפור וחינוך לאנשי מקצוע בתחום ניתוח שיער לשיקום. לקבלת מידע נוסף ולאתר רופא,
על הסקר
נערך על ידי מחקר רלוונטי, Inc, של שיקגו, IL, ארה"ב, ISHRS 2015 התמחות מפקד הוא אוסף של מידע המסופק אך ורק על ידי רופאים המשתתפים. המידע שפורסם בסקר זה פותח מתוך מידע היסטורי בפועל ואינו כולל מידע צפוי. טעות השגיאה במדגם נמצאת בפלוס או מינוס 4.9% ברמת הביטחון של 95%. עבור הדפסה מלאה של ISHRS 2015 תרגול מפקד הדו"ח, בקר שחזור שיער לסטטיסטיקה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 05/10/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

השתלה לא עושים בטורקיה - נקודה - כולל לא אצל ארדוגן - לא מפרנסים מדינת אויבולא להקשיב לרוי שמפרנס את ארדוגן
ובלי קשר יש בעולם רופאים שלא רואים ממטר את ארדוגן
דוקטור קול ודוקטור רחאל לא סופרים את אדוגן ממטר - מי הוא בכלל לעומתם?
והם גם לא ממדינת אויב

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 05/10/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

בינתיים לידיעתך ארדוגן שאתה לא מחזיק ממנו מראה תוצאות יותר טובות
מד"ר קול וגם מד"ר רחאל ויותר טוב מכולם (אני לא ממציא כלום כנס לפורומים העולמיים ותראה)
בכל דף בפורום העולמי הוא מופיע לפחות 5 פעמים ע"י פוסטים שאנשים מפרסמים
לכן עצם הדבור שלך ושל שני מוקיוני החצר שכל היום משמיצים כי הוא פסל אותם
אין לכולכם מושג (אני לא מייחצן אותו אני מציג עובדות לכן עשיתי אצלו ומי שיראה את ראשי
יכול רק לקנא.( מה לעשות טורקיה היא כרגע מדינת אוייב אבל אצלה יש כרגע את המשתיל הטוב בעולם
וזו עובדה)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן