שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

עמוד ראשי » דיון כללי » כללי

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לגבי ריביירה
 הודעה פורסם: 22/08/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

אבא שלי ניסה להשתמש במוצר הזה, ואמר שזה גרוע.. לא ממליץ

נערך לאחרונה על ידי ronim7980 בתאריך 25/08/2016, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לגבי ריביירה
 הודעה פורסם: 22/08/2011 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מה ההבדל בין זה לבין הטופיק?
טופיק גם נותן נפח, מכסה אזורים דלילים, ועם הספריי חיזוק של לוריאל זה מחזק ולא זז..אבל השיער באמת קש..
אז מה ההבדלים בעצם?
הריביירה רואים פחות מהטופיק באור חזק או נותן יותר נפח? אם כן אז זה יותר שווה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 23/08/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

vax100 כתב:
מה ההבדל בין זה לבין הטופיק?
טופיק גם נותן נפח, מכסה אזורים דלילים, ועם הספריי חיזוק של לוריאל זה מחזק ולא זז..אבל השיער באמת קש..
אז מה ההבדלים בעצם?
הריביירה רואים פחות מהטופיק באור חזק או נותן יותר נפח? אם כן אז זה יותר שווה

ההבדל הוא שטופיק מתפזר, מלכלך ולא אסתטי במיוחד, ולעומתו ריביירה לא ליכלכה אותי (טיפה בידיים אבל אם נזהרים אז אין שום סיבה להתלכלך), וריביירה לא עשוי מחלקיקי שיער כך שזה לא נשאר על הכרית בבוקר וכאילה. אבל שוב, החיסרון בריביירה זה העובדה שהוא הופך את השיער לקש, וגם קשה לסירוק .. כשאני מנסה לסרק את השיער אחרי השימוש נתלשות לי מלא שיערות אם אני לא נזהרת כי ממש קשה להסתרק באותם איזורים מאחר והספריי מקשה את השיער.
זה בגדול ההבדלים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 24/08/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,

את לא היחידה שמרגישה כך.
ניסיתי טופיק וריביירה.
התוצאה של הריביירה אמנם טובה יותר אך הוא מלכלך אם לא נזהרים, לוקח לו זמן להתייבש
אפילו אחרי ששמים את המקפיא.
השיער מרגיש כמו קש ברמות ולא נעים לסרק אותו.
אני לא רוצה לחשוב איך השיער נראה אחרי שיושנים עם זה לילה שלם...
נכון לבינתיים, לא מצאתי פתרון טוב ונוח לכיסוי החלקים הדלילים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 25/08/2011 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

תוכלו לספר לי מה זה הריברייה?
זה גם סיבים כמו טופיק, או שזה משהו אחר?
אם כן איך תתארו את זה?
למה הוא גורם לשיער להרגיש כמו קש? האם זה סוג של ספריי צבע?

ומניסיונכם עם טופיק, הוא באמת די מלכלך?
הוא יציב על הקרקפת או שלא?

אני שואל כי כתבתי לאחרונה כתבה על הטופיק וקראתי דעות שטוענות שהטופיק לא מלכלך, אך לא הייתי רוצה להטעות קוראים מכיוון שאני לא מתבסס על ניסיון אישי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 26/08/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,

הריביירה הוא ספריי שמרססים על השיער הדליל והוא מעבה אותו ומסתיר את הדלילות.(קונים אותו לפי צבע השיער)
יש להם סירטון באתר השיראלי.
הוא עושה עבודה טובה אך צריך לתת לו זמן להתייבש, ולתת לו כחצי שעה להתייבש, עד אז אם נוגעים בשיער הוא ישאיר לך סימנים של צבע.
הוא גורם לשיער להרגיש קש מאוד, אולי בכלל החומרים בתוכו, מה שגורם לו להצמד לשיער.

מה שכן, הוא מאוד עמיד לפעילות גופנית או כובע או קסדה מרגע שהתייבש. הוא עלול להבליט קצת את השיער בגלל שוני קליל בגוון ואופן המילויי אך זה לא נורא.

הטופיק נחמד, לא משפיע על מצב השיער אך הוא מלכלך קצת בשימוש אז צריך להתרגל לאופן הפיזור אחרת זה נופל על הקרקפת ונראה כאילו יש לך בוץ או אבק .
אם נוגעים בשיער עם יד רטובה או מזיעים זה מלכלך ונראה קצת כמו בוץ.
נדמה לי שהקסדה ששמתי לא ממש הפריעה אך זה לא היה בתנאי נסיעה במזג אוויר חם כשמזיעים.
הטופיק טוב לפעילויות בסיסיות פשוטות, כל עוד לא מזיעים או חובשים משהו, אומרים שהוא עלול לעוף במשב רוח חזק אך לא בדקתי.מעבר לכך התוצאה של השילוב שלו טובה מאוד.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 27/12/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי, האמת אני חייבת לציין פה שהספריי באמת עשה לי קצת קשה בשיער.. אבל אחרי ששמתי אותו הברשתי ואז שמתי קרם לחות ואז את המקפיא שלהם.. אז השיער כבר לא קשה כמו בהתחלה.. וזה ממש עוזר לי :)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 01/01/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני בנתיים לקוח מרוצה של HSR (בעבר גם ניסיתי את טופיק) אבל לאור ההמלצות כאן חשבתי להזמין לנסות גם את הריביירה הזה... אבל אותי הם איבדו כבר בשלבי ההזמנה...
המצחיק הוא שלהזמין מהאתר שלהם זה קצת מסוכן, הם כותבים לפני ההזמנה ככה:
"*לידיעתך אתר זה מאובטח ע"י Tranzila SSL ו-Paypal"

וכשאתה מסתכל על שורת הכתובת אין שום הגנה, אין שום הצפנה, אין להם אפילו רישיון SSL כדי להצפין מידע רגיש כמו מספר כרטיס האשראי שלכם...

מה שהכי ביזיוני זה שהם גם רוצים מידע פרטי יותר כמו שם, שם משפחה, כתובת, טלפון ועוד ועוד, אחרי זה הישראלים מתפלאים כיצד אלפי מספרי אשראי עם כל המידע של בעל הכרטיס הגיע להאקרים מטורקיה \ סין או מדינות אוייב (כמו שקרה כמה וכמה פעמים בשנה החולפת).

חבל שהריביירה האלה לא עומדים במילה שלהם, אם הם לא משדרים אמינות ברכישה כיצד אני אמור לחשוב שהמוצר אמין?!?

אם אנשים מטעם האתר נמצאים כאן - לפחות תעשו דף רכישה אחר שבו אפשר לרכוש באתר ע"י כרטיס ויזה נטען של דואר ישראל ככה שלא נצטרך לחשוש לתת לכם מספר אשראי פרטי אלא מספר אשראי שקנינו בדואר וטענו אותו בסכום לבחירתנו...
ואולי הגיע הזמן שכל בעלי העסקים בארץ יפנימו - באבטחת מידע של לקוחות לא מזלזלים! ראו מה קרה לאותם בעלי העסקים שבשנה שעברה נפלו קורבן למתקפת האקינג ופרטי האשראי של הלקוחות שלהם נפלו לידי אויב, תביעות ובלגנים שהורסים את המוניטין, מתי ילמדו פה לעמוד בסטנדרטים?!?

כל טוב ובהצלחה לרוכשים, תקוו שלא תהיו קורבנות אשראי לשנה הקרובה ...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 27/02/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אז לפי מיטב הבנתי ולפי רוב התגובות פה,
עדיף לי להישאר עם הטופיק
נכון קצת מלכלך אבל לפחות אני לא אתלוש שיערות!
אני חושב שזה תלוי בדלילות, לא?!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/03/2013 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

לפי דעתי לך על טופיק , יעיל חסכוני 28 גרם ועושה עבודה בדיוק אותו הדבר ,

חבל לשלם את אותו הסכום כמעט פי 3

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 10/10/2016 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי
עשיתי על עצמי ספריי ריביירה, ריססתי לי את השערות במקומות הבעייתיים. לדעתי, לא נותן פתרון למפרצים, לדעתי זה מתאים לדלילות באזורים שיש שיער. אבל הרגשתי שזה ממש חומר כימי או משהו כזה, השיער הופך לקרשים, לא נוח לסירוק, מזכיר לי שמורחים ג'ל לשיער וישר עושים פן. משהו לא ברור לי במוצר הזה, ממה הוא עשוי המוצר הזה? בשטיפה יצא מלא שחור, נראה כמו צבע שחור עם עוד חומרים, לי לא נראה כמו חלקיקי שיער זעירים הנצמדים. נראה כאילו ריססו לי צבע שחור על השיער. יש הרגשה שזה יעשה לי עוד יותר קרחת מאשר יש לי. סורי זאת לא השמצה חס ושלום, אולי יש כאלו שזה טוב להם. אני סיפרתי רק מה אני חושב על המוצר לאחר שהשתמשתי פעם אחת וגם אחרונה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

עמוד ראשי » דיון כללי » כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן