שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 23/11/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני מבין.... אבל במחקר עצמו.... במה בדיוק השתמשו?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

פרופלין גליקול ,אלכוהול ומים.

ציטוט:
Effects of topical antiandrogen and 5-alpha-reductase inhibitors on sebaceous glands in male fuzzy rats.Ye F, Imamura K, Imanishi N, Rhodes L, Uno H.
Wisconsin Regional Primate Research Center, University of Wisconsin, Madison 53715-1299, USA.

The fuzzy rat, a genetic mutant between hairless and hairy albino rats, expresses androgen-dependent hypersecretion of sebum and hyperplastic sebaceous glands. Using this model for human acne, we examined the effects of inhibitors of human steroid 5 alpha-reductase isozymes, type I (MK 386) and type II (finasteride), and an androgen receptor blocker (RU58841) on regression of glandular and ductal hyperplasia. The above three agents, 1% weight volume, were dissolved into the vehicle (propylene glycol, alcohol and water) and applied on the backs of peripubertal male rats for 2 months. Control and castrate groups received vehicle alone. At 8 weeks, we examined the size the sebaceous glandular lobules and ducts in split epidermal preparations as well as in frozen sections of skin stained with osmium-potassium dichromate solution. The number of bromodeoxyuridine (BrdU)-positive cells was counted in the glandular lobes in split-skin tissues stained with BrdU immunochemistry. The results revealed that the sizes of both lobes and ducts in castrates were 40-60% smaller than in controls. RU58841 induced glandular and ductal regression equivalent to that in castrates. Finasteride induced a moderate degree of lobular and ductal reduction, whereas MK386 caused only ductal regression. Reduction of BrdU-positive cells in the sebaceous lobes was found in the skin treated with finasteride and RU58841. Serum concentrations of testosterone and dihydrotestosterone showed no significant changes in all drug-treated rats. The weight of the prostatic lobes was reduced significantly in rats treated with finasteride but not by the other two agents. RU58841 effectively counteracted endogenous androgens resulting in a suppression of growth of the sebaceous glands but not the prostate. This rodent model for androgen-dependent hyperplasia of the sebaceous glands is useful for the study of many pharmacological aspects comprising the rate of percutaneous absorption, stability and affinity to target organs of the testing compounds, and selection of adequate vehicle for topical application.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: היתרשמות
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

טוב אז לאחר הרקיחה הראשונה והפעם הראשונה שמרחתי את התמיסה יש לי כמה התרשמויות:
1)לחומר אין ריח והוא סביר לחלוטין
2)עידו על הפרופלין גליקול היה רשום BP שאני לא יודע מה זה אומר,בלי קשר זה נוזל סמיך כזה...
3) קשה לי למרוח 1 מ"ל על כל האיזורים שאני רוצה למרוח עליהם.
4) רקחתי את התמיסה לתוך בקבוק של מינוקסידיל שמכיל 60 מ"ל,לפי כמות הרכיבים שציינת בהסברים לרקיחה זה אמור לצאת 50 מ"ל,אבל למרות שהקפדתי מאוד על המינונים יצא לי רק חצי בקבוק...למה זה קרה?
5)היה בלתי אפשרי למדוד 2.5 מיליגרם...מתפלל שהצלחתי להמר על כמות נכונה...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: היתרשמות
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

זוהר כתב:
רקחתי את התמיסה לתוך בקבוק של מינוקסידיל שמכיל 60 מ"ל,לפי כמות הרכיבים שציינת בהסברים לרקיחה זה אמור לצאת 50 מ"ל,אבל למרות שהקפדתי מאוד על המינונים יצא לי רק חצי בקבוק...למה זה קרה?

מוזר ,אתה בטוח שמדדת מינונים נכונים?
תנסה לקחת בקבוק מינוקסידיל ישן ,למלא אותו, לרוקן לתוך המבחנה
ולראות על כמה המבחנה מורה.
תבדוק את העניין אולי תצטרך להוסיף עוד כמויות.
Elevation ,יצא לך 50 מ"ל?

זוהר כתב:
היה בלתי אפשרי למדוד 2.5 מיליגרם...מתפלל שהצלחתי להמר על כמות נכונה...

שוב, זה לא מדע טילים ,לא יקרה שום דבר אם תמיסה אחת תהיה
4% והשניה 6%.
אם חילקת את השקית 5 מ"ג לשתיים לפי העין זה אמור להיות בסדר.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

אני בטוח שמדדתי מינוננים נכונים...ואין לי כרגע בקבוק זמין לעשות את זה...היה לי אחד והשתמשתי בו בשביל התמיסה..אני אחכה לראות מה Elevation אומר ואם הוא אומר שיצא לו בסדר בפעם הראשונה אני אנסה לראות מה אני עושה לא בסדר...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אממ...
 הודעה פורסם: 24/11/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

לא השתמשתי בבקבוק מינוקסידיל, אלא בבקבוקון זכוכית של כ100 מ"ל, ונדמה לי שהיה בו חצי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 24/11/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

Elevation אתה משתמש בבקבוק עם טפטפת :?:
קנית בסוף בקבוק מהסופר פארם :?:

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בקבוק זכוכית קטן חום כהה.
 הודעה פורסם: 26/11/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

טפטפת בנפרד.....

מקור אור פוגע גם בחומר שנמצא בבקבוק?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 26/11/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

עדיף לשמור על האבקה במקום מוצל ואת התמיסה במקרר ליתר ביטחון.
תשתדל כל תקופה מסויימת לדווח לנו אם ישנה התקדמות או לא.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אבל עידו.....
 הודעה פורסם: 28/11/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

רשמו שהחומר רגיש לאור, חמצן ולחות.... אתה לא חושב שזה כולל את זה שמעורבב בחומרים האחרים?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 29/11/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

לא אני לא חושב ,אנחנו לבטח לא הראשונים שרוקחים
את התמיסה עם מרכיבים אלו.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

טוב אז אני נותן עידכון ראשון ככה אחרי 5 ימים של שימוש...בגדול כרגע יש לי נשירה מסיבית...אני מייחס לזה את ההפסקה של הפינסטריד...ממש עשרות שיערות במשך כל היום..עיקר הפגיעה מתבצעת במפרץ השמאלי שלי שהולך ונסוג משמעותית(מדכא ביותר...)
מקווה לעדכן בימים הקרובים על עצירה של הנשירה....

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש
סמל אישי של המשתמש

שאלה.
מאיפה הבטחון שהמעבדה הזאת בסין אכן תמשיך לספק את החומר לנצח.
נניח שבעוד שנתיים הקומוניסטים הפסיכיים האלה מחליטים שהם עוברים לעסקיי המלונאות לקראת האולימפיאדה בבייג'ין מה יהיה אז ?
וברצינות , המשהו-איגל האלה הם המעבדה היחידה כרגע בעולם שמייצרת RU ויש לנו גישה אליה , קצת מפחיד לחשוב שפתאום יום בהיר אחד הם יפסיקו לספק את החומר או לחלופין , פתאום יעלו מחירים בצורה דרסטית. מה אתם אומרים ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 30/11/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

זוהר תודה כל העדכון ,מקווה שבקרוב תדווח לנו על שינוי מגמה.

ג'וק, אני בדיעה שצריך לנצל את הרגע ,מי יודע מה יהיה בעתיד
ואילו תכשירים חדשים יצאו לשוק.
אני מאמין כי תמיד תהיה מעבדה אשר תייצר את החומר ,בסך
הכל ישנה דרישה לחומר ברחבי העולם ,וברגע שיש דרישה
למשהו אני לא רואה סיבה מדוע לא יהיה אף מקום בעולם שייצר את זה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 30/11/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש
סמל אישי של המשתמש

זו עובדה שרק מקום אחד מייצר את זה , וביחס לביקוש הייתי קורה לזה נתון שרירותי , אם קיימת מעבדה עם יכולת לייצר את זה מבחינה חוקית ומעשית שיודעת על הביקוש למה שהיא לא תייצר את זה ותתחרה באוכליי האורז והעוף בלימון ?
קשה לי להסכים עם הנחת העבודה שאומרת "להכות בברזל בעודו הוא חם" , זה המון כסף ובמידה ובעתיד לא תהיה גישה לזה הכל יורד לתמיון , אני לא מעוניין לטפל בשיערי רק בשביל לשפר את המראה שלו בטווח המיידי , המטרה הסופית היא לשמר את העסק לאורך שנים.
אגב , מתיי נגמר הפטנט על ה-RU ? אתה חושב שברגע שזה יקרה יותר ויותר מעבדות יתחילו לייצר את זה ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן