שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: יש ×פשרות להציל תמצב?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

×©×œ×•× ×œ×›×•×œ× ×›×ž×” תמונות מהמצב לפי דעתי הגרוע שלי ××•×ž× × ×‘×ור שונה ×בל ×פשר לר×ות ×ת ×”×מצע הדליל ביחס לצדדי×
התספורת הקבועה שלי ×”×™× ×’×œ×— ×בל ×–×” הופך לקרחת תמליצו לי על משהו שיכול לעזור לי מעדיף בלי בעיות פוריות למינה×

×§×‘×¦×™× ×ž×¦×•×¨×¤×™×:
H 001.jpg
H 001.jpg [ 26.25 KiB | נצפה 17956 ×¤×¢×ž×™× ]
H 003.jpg
H 003.jpg [ 26.08 KiB | נצפה 17957 ×¤×¢×ž×™× ]
חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: יש ×פשרות להציל תמצב?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 19/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

×©×œ×•× ×™×§×™×¨, ××– ×›×›×” במידה והחלטת ×œ× ×œ×”×©×ª×ž×© ×‘×›×“×•×¨×™× ×›×’×•×Ÿ פרופסיה, ×בודרט ×ו דקל ננסי כחשש מבעיות פוריות ולבידו ירוד וכו'. יש לך ×פשרויות טיפול נוספות ×©×œ× ×ž×©×¤×™×¢×•×ª על הגוף הורמונלית, והן.. תמיסת ×ו קצף מינוקסידיל, שהן מסייעות בחיזוק זקיקי השיער(הן ×œ× ×ž×¢×§×‘×•×ª ×ו מורידות ×ת רמות ×”-dht ) בניגוד לפרופסיה, ×בודרט ודקל ננסי. בנוסף יש לך ×ת מסרק הלייזר שיכול ×œ×ª×¨×•× ×§×œ×•×ª כתוספת לטיפול במינוקסידיל. יש עוד חומר ×©× ×§×¨× ru ×•×”×•× ×מור להיות יעיל מ×וד בטיפול, מכיוון ש×ינך מעוניין להוריד ×ת רמות ×”-dht בעזרת כדורי×, החומר ×”×–×” ×מור ×œ×—×¡×•× ×ת ×”-dht מבלי להתערב הורמונלית בגוף. השימוש בו ×”×•× ×˜×•×¤×™×§×œ×™ כמו במינוקסידיל, שימוש חיצוני למריחה על הקרקפת. בנוסף יש לך שמפו ניזור×ל ×©×’× ×”×•× ×¢×•×“ תוספת קטנה לטיפול, ×”×•× ×œ× ×™×§×¨ ×בל מצריך ×ž×¨×©× ×ž×¨×•×¤× ..×× ×™ ×œ× ×¨×•×¤× ×•×”×™×™×ª×™ רוצה שתתיחס למה שכתבתי לך כהמלצה של ××“× ×©×¢×•×‘×¨ תהליך של הקרחה ×’× ×›×Ÿ. מקווה שעזרתי, ×× ×™×© לך עוד ש×לות ×שמח לענות בגבול הידע שלי, מעבר לזה ×× ×™ ממליץ לך ×‘×—×•× ×œ×©×‘×ª ×•×œ×§×¨×•× ×¤×” ב×תר וללמוד יותר לעומק לגבי כל חומר, טיפול, ודעות של ×נשי×. שיהיה בהצלחה..

320 מ''×’ דקל ננסי בבוקר+ מינוקסי5% של תרימה. מסרק לייזר ×¤×¢× ×‘×™×•×,10 15 דק' בכל פע×. ×בץ 25 מ''×’ בערב + מינוקסידיל 10%. כדור ×בודרט בין 2 ל3 בשבוע. שמפו ניזורל 2 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢, שמפו של וישי נגד נשירה, 2 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢. ובש×ר בשמפו בייבי ×’'ונסון.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 20/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה לך לי×ור ×× ×™ ב×מת משתדל ×œ×§×¨×•× ×›×ž×” שיותר.
×תה,בתור ×חד שמקריח משתמש במינוקסי ×•×‘×—×•×ž×¨×™× ×”× ×•×¡×¤×™× ×©×מרת ו×× ×›×Ÿ יש שיפור במצב?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 20/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

זה המינוקסי המדובר?

×§×‘×¦×™× ×ž×¦×•×¨×¤×™×:
הערה לקובץ: זה המינוקסי המדובר?
MINOXI 5 FOR HAIR GROWTH 2.jpg
MINOXI 5 FOR HAIR GROWTH 2.jpg [ 6.68 KiB | נצפה 17912 ×¤×¢×ž×™× ]
חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™ יקיר, ×× ×™ ×כן משתמש במינוקסידיל ×’× ×‘×’×™×¨×¡×ª ×”5% כמו בתמונה שהעלת, ×•×’× ×‘×’×¨×¡×ª ×” 10% ש×ותה ×ין ב×רץ וצריך להזמין מחו"ל.. ×× ×™ ×’× ×ž×©×ª×ž×© במסרק לייזר ×•×’× ×‘×©×ž×¤×• ניזור×ל. ×תה יכול לר×ות בחתימה שלי למטה ×ת הטיפול שלי ומה ×”×•× ×›×•×œ×œ. ×× ×™ ×ומר לך ×›×›×”, מה עובד(משפיע)עלי ומה פחות ×ו בכלל ל×. רק דקל ננסי ×©×”×•× ×›×ž×• פרופסיה רק ×©×”×•× ×˜×™×‘×¢×™ ×•×”×•× ×”×¨×‘×” יותר חלש לבדו ×œ× ×™×¢×–×•×¨ לי בכלל. רק מינוקסי 5% לבד, ×œ× ×ž×ž×© ×™×ª×¨×•× ×”×¨×‘×”. רק מסרק לייזר לבד, יכול לעכב נשירה נוספת ×בל ×œ× ×œ×¢×–×•×¨ בהתחדשות של צמיחת שיער. רק שמפו ניזור×ל לבדו, ×œ× ×™×ª×Ÿ כלו×. ××– ×›×›×” שתבין שהטיפול חייב להיות מכמה תכשירי×, לתקוף ×ת הנשירה מכמה כיווני×. לכל תכשיר ומוצר יש ×ת היכולות שלו, וביחד בשילוב נכון, ×פשר ליצור טיפול ×©×”×•× ×ž×¡×¤×™×§ ×יכותי והכי חשוב, ×’× ×™×¢×™×œ. ×× ×™ ××”×™×” ×יתך ×›× ×”, ×œ×œ× ×—×¡×™×ž×” של ההורמון dht הסיכוי שלך לשפר ×ת המצב ×”×•× ×“×™ קלוש, ולכן ×× ×תה ×œ× ×ž×¢×•× ×™×™×Ÿ בכל ×–×ת לגעת ×‘×›×“×•×¨×™× ×©×ž×ª×¢×¨×‘×™× ×‘×”×•×¨×ž×•× ×™× ×©×œ הגוף ××– לפי דעתי יש לך רק ×ת ×”×פשרות של ru ×©×”×•× ×ž×•× ×¢ מהdht להיקשר לזקיקי השיער ×•×œ×’×¨×•× ×œ×”× ×œ× ×–×§. ×× ×™ עצמי עדיין ×œ× ×ž×©×ª×ž×© ב ru ×בל שמעתי עליו הרבה ביקורות טובות.. ×œ× ×™×›×•×œ להעיד עליו, ×בל ממליץ לך ×œ×§×¨×•× ×¢×œ×™×• פה ב×תר. שוב ×× ×™ מדגיש, ×ל תתיחס לעצותי כעצות של רופ×, ×›×™ ×× ×™ ל×. ×× ×™ רק מעיד על מה שעובד עלי ומה שעוזר לי. ×–×” ×œ× ×‘×”×›×¨×š יעזור לך ×ו למישהו ×חר, ומעבר לזה, כל ××“× ×ž×’×™×‘ ×חרת ×פילו ל×ותו הטיפול.. לכן ×ª×§×¨× ×”×¨×‘×” בנוש×, תתייעץ הרבה, ותש×ל כל ש×לה שיש לך . מקווה שעניתי על הש×לות שלך. ×× ×™×© לך עוד ש×לות, ×שמח לענות ולעזור בגבולות הידע שלי.. המון הצלחה

320 מ''×’ דקל ננסי בבוקר+ מינוקסי5% של תרימה. מסרק לייזר ×¤×¢× ×‘×™×•×,10 15 דק' בכל פע×. ×בץ 25 מ''×’ בערב + מינוקסידיל 10%. כדור ×בודרט בין 2 ל3 בשבוע. שמפו ניזורל 2 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢, שמפו של וישי נגד נשירה, 2 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢. ובש×ר בשמפו בייבי ×’'ונסון.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

טוב ×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×©×ž×ª לב ×בל רשמתי ש×× ×™ חייל ובעזרת ×”×©× ×¢×•×“ ×©×‘×•×¢×™×™× ×™×•×¦× ×œ×זרחות וישר הולך לרופ××™ עור ×”×›×™ ×’×“×•×œ×™× ×‘×רץ ×בל עד ××– ×פשר לשלב טיפול של מינוקסי ש×× ×™ יזמין כבר עכשיו ונגיד ש×× ×™ יחליט להשתמש בפורפרסיה מותר לשלב?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 22/11/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

בווד××™ ש×פשר לשלב מינוקסידיל ×¢× ×¤×¨×•×¤×¡×™×”, ×פילו רצוי..ו×× ×™ מ×מין ×©×’× ×¨×•×¤××™ העור ימליצו לך לשלב בין השניי×. חוץ מזה ×–×” טיפול ידוע ומוכר להרבה ×נשי×, השילוב של מינוקסידיל ופרופסיה. במידה וכן תחליט להוסיף לטיפול שלך פרופסיה, ××– שתדע ש×תה ×œ× ×—×™×™×‘ לקנות ×ת התרופה המקורית, שעולה יחסית הרבה.. יש חברות גינריות שמייצרות ×ת ×ותה התרופה, פשוט תחת ×©× ×©×•× ×”. ×בל התרופה ×”×™× ×ותה תרופה. רק הרבה יותר זולה. שיהיה לך המון הצלחה ב×זרחות ושחרור × ×¢×™×..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה לי×ור(-;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

בכיף יקיר.. ו×× ×™×© לך עוד כל מיני ש×לות, ש×ל חופשי, ×× ×™ ×שמח לעזור

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/11/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

×כן, ××ž×™× ×™× ×•×”×—×‘×™×œ×” תגיע לסניף הדו×ר הקרוב לביתך ×ו ×לייך הביתה.

×ולי עדיף לך ללכת על מולטי ויטמין ×‘×ž×§×•× ×œ×§×—×ª כל ×™×•× 5 טבליות ×›×לה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/11/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

×כן, ××ž×™× ×™× ×•×”×—×‘×™×œ×” תגיע לסניף הדו×ר הקרוב לביתך ×ו ×לייך הביתה.

×ולי עדיף לך ללכת על מולטי ויטמין ×‘×ž×§×•× ×œ×§×—×ª כל ×™×•× 5 טבליות ×›×לה

--------------------------------
womens motorcycle apparel womens motorcycle apparel
pmp certification training pmp certification training
real-Exams real-Exams[/urlileatherjackets [url=http://www.ileatherjackets.me.uk]ileatherjackets
]

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 03/10/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™ לי×ור,

תוכל לתת קישור ל ru שדיברת עליו? ניסיתי לעשות חיפוש ×‘×¤×•×¨×•× ×בל ×–×” מספר ×ª×•×•×™× ×§×˜×Ÿ מדי ×•×œ× ×™×“×¢×ª×™ ×יך בדיוק ×”× ×•×©× × ×§×¨×.

תודה!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן