שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מה דעתכם (חייב להתייעץ)
 הודעה פורסם: 20/09/2010 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני "זקן" בן 44. כבר 20 שנה נלחם וללא הועיל. המצב הוא שאני בהחלט מקריח בקודקוד ואילו מלפנים יש לי שיער פלומתי בלבד.

האמת היא שכבר התייאשתי אחרי שימוש של כשנתיים בפרופסיה וכחמש שנים במינוקסי 5%. אי אפשר להגיד שהיו תוצאות, אולי האטה בתהליך הנשירה אבל לא יותר מזה.

השאלה היא אם לא כדאי לתת צ'אנס אחרון. ללכת על משהו אגרסיבי, אבודרט 0.5 מ"ג בשילוב לייזר (אור אולטרה אדום), מסרק מיוחד להאצת זרימת הדם, מינוקסי (שוב) וניזורל (שמפו). או שהכישלון שחוויתי עם הפרופסיה מבשר גם כישלון של האבודרט.

אשמח להתייחסות מביני העניין.

שי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 21/09/2010 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה להבין משהו,
שאתה אומר שאתה נלחם 20 שנה למה אתה בדיוק מתכוון?

כי אם אתה טוען שאתה לוקח פרופסיה שנתיים ומינוקסידיל 5 שנים מאיך שזה נשמע אתה מטפל רק 5 שנים

פרופסיה זה התרופה היחידה היום שהוכחה כיעליה לטיפול בנשירת שיער אז מה שקרה זה שבזבזת זמן יקר ב20 שנה האלה...

בכול אופן תעלה תמונות שנוכל לדעת מה המצב ולעייץ לך טיפול בהתאם
\בעקרון האבודרט חזק יותר אך עדין לא יחולל ניסים לאדם שהוא קירח תקופה ארוכה.. הכול תלוי במצב ההתקרחות

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הוא

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 22/09/2010 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

נדמה לי שפרופסיה נמכרת בשוק רק משנת 1997, ומינוקסידיל 5% גם משנת 1997, במה נעזרת לפני כן? (אמנם היה אז מינוקסידיל 2%).

נשמע שאכן הגיע הזמן עבורך לצעדים אגרסיביים יותר (תוכל להעלות תמונות בשביל שנראה מה מצב השיער שלך וגם למעקב "לפני" לעומת התוצאות בעוד כמה חודשים, וגם נוכל להגיד לך אם לדעתנו עדיין כדאי לך לנסות. השאלה היא גם אם אתה רוצה לשמר את המצב הנוכחי או שהמטרה שלך היא מראה שיער מלא יותר, חשוב גם לדעת כמה זמן האזורים המקריחים אצלך כבר קיימים כיוון שיש גם שאלה של מצב הזקיקים המנוונים כרגע)

טוב שכבר הזמנת מינוקסידיל 15% שבהחלט נחשב למתקדמים.

האבודרט מוריד יותר DHT מאשר הפרופסיה, ונחשב יעיל יותר. יכול להיות שתוכל להשיג אבודרט מקורי דרך קופ"ח במרשם רופא, עקרונית זה מיועד לגברים שסובלים מבעיות בערמונית מוגדלת. אם תוכל להשיג אבודרט מקורי גם תהיה שקט לגבי האמינות וגם זה כנראה יעלה לך פחות או בלי פער משמעותי מאשר גינרי כי זה מסובסד.

אישית אני לא מאמין במסרק לייזר. אבל אם אתה מוכן לנסות...

הניזורל גם עוזר, אם כי לא בצורה משמעותית. להשתמש לא יותר מפעמיים שלוש בשבוע.

מכיוון שאתה כבר הרבה מעבר לשלבים המוקדמים בהתקרחות אז גם ההתאוששות והצמיחה, אם תהיה, צפויה להיות איטית ועלייך להתמיד לפחות שנה כדי לראות תוצאות מלאות.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 22/09/2010 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה יובל, תיאום ציפיות זה דבר חשוב. אני מצפה למראה יותר מלא אבל כפי שציינתי זה צאנס אחרון שאני נותן לפני גלח...אני אתדל לצלם תמונות. לדעתי אני פחות או יותר בשלב 4. אולי אפילו 4+ :cry:

ובלי קצת פלצף אי אפשר: יש כאן גם היבט של קבלה עצמית, או נכון יותר היעדרה של כזו. במידה מסוימת אני קצת כועס על עצמי שבגיל 40+ אני עדיין "הוזה" על שיער מלא יותר במקום ללכת על מה שהטבע נתן ופשוט לעבור הלאה. אבל אני באמת רוצה לדעת שמיציתי הכול. לכן אני הולך על שנתיים של טיפול מאוד אינטנסיבי. הערכת מצב ראשונה רק אחרי שנה. אני מקווה שלא ייגרם לי נזק. אשתדל להיות זהיר וקשוב לתופעות לוואי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן