שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: 111
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 28/06/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש
סמל ×ישי של המשתמש

1111

נערך ל×חרונה על ידי shlomiel22 בת×ריך 25/02/2012, נערך ×¤×¢× ×חת בסך הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: פרופסיה - בעד ×ו נגד?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/07/2011 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

שמע תכלס ×× ×™ יגיד לך בלי ×—×•×¡× dht השיער ילך ל×ט ל×ט. (××œ× ×× ×›×Ÿ יש לך התקרחות נשית)
×ל תצפה ליותר מדי ממינוקסי.
×–×” טוב בתור תוספת ×בל ×—×™×™×‘×™× ×œ×—×¡×•× ×ת ×”dht.
××– יש לך ×פשרות לנסות פרופסיה, ספירו, ru58841, tricomin.
×× ×™ הייתי מנסה פרופסיה כמה ×—×•×“×©×™× ×•×× ×”×™×™×ª×™ מקבל תופעות לוו××™ הייתי מפסיק,
הולך על ספירו וטריקומין ביחד ו×× ×–×” ×œ× ×¢×•×–×¨ מוסיף ru.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/07/2011 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

ב"ה

לדעתי ×œ× ×¦×¨×™×š לפחד מפרופסיה. ×”×™× × ×‘×“×§×” על ידי ×ž×—×§×¨×™× ×§×œ×™× ×™× ×©×œ ×” FDA ×©×”× ×רגון מ×וד גדול. תלמד קצת על ×” FDA ותבין מה ×”× ×¢×•×©×™×.. פרופסיה עברה ×ž×—×§×¨×™× ×ž×§×™×¤×™× ×¢×œ הבטיחות ועל ×”×פקטיביות לפני שיצ××” לשיווק.. ×ž×—×§×¨×™× ×ž×§×¦×•×¢×™×™× ×‘×™×•×ª×¨ שנמשכו מספר שני×..

דבר שני: ×× ×ª×™×§×— ×ותה ותפחד כל הזמן - יש מצב יהיו לך תופעות לוו××™ רק בגלל הפחדי×.. ×–×” × ×§×¨× ×פקט הפלסבו.. ×§×¨× ×‘×•×•×™×§×™×¤×“×™×”.. ו×ולי חלק ממי שמדווח על תופעות לוו××™ חווה ×ת ×”×פקט ×”×–×”..

פרופסיה ×מורה להחזיר ×ת המצב למה שהיה לפני שהתחילה ההתקרחות - כלומר רמות DHT נמוכות יותר.. במהלך ההתבגרות כנר××” שרמות ×” DHT עולות וזה יכול להשפיע על השיער.. ×™×¢× ×™ ×מורה להיות "מכונת זמן"

ב"הצלחה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/07/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש
סמל ×ישי של המשתמש

×כן ×”×פקט הפסיכולוגי לוקח חלק גדול.. ×בל מ×וחר מידיי עכשיו ×חרי שקר×תי על התנסויות של ×× ×©×™× ×¢× ×¤×¨×•×¤×¡×™×” :)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/07/2011 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

מה שכתוב בעלון לצרכן ×לה כנר××” ×”×“×‘×¨×™× ×”××ž×™×ª×™×™× ×©×›× ×¨××” ×’× ×¢×‘×¨×• מחקרי×.. וכתוב ×©× ×©×–×” פחות מ 2% סבלו מתופעות לוו××™ של ירידה בחשק המיני ×ו משהו ×›×–×”.. ×•×œ×¤×¢×ž×™× ×”×ª×•×¤×¢×” ×”×–×ת חולפת בהמשך השימוש בפרופסיה.. קיצור ×ל תפחד וזהו ×ל תחשוב על ×–×” בכלל..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 09/07/2011 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×
סמל ×ישי של המשתמש

×ישית ×× ×™ בן 20 (×× ×™ ×œ× ×‘×¦×‘× ×›×™ קיבלתי פטור) ו×× ×™ לוקח פרופסיה כבר שנה ×•×—×•×“×©×™×™× ×•×˜×¤×• טפו ×ין ×©×•× ×ª×•×¤×¢×•×ª לוו××™ ו××•×ž× × ×”×ª×¨×•×¤×” ×œ× ×”×—×–×™×¨×” לי ×ת השיער שנשר, ×בל ×”×™× ×—×™×–×§×” לי ×ת השיער ×”×§×™×™× ×•×™×© קצת שיער דליל שצומח ב×זור שהיה קירח כמעט לגמריי.

לדעתי פרופסיה+מינוקסידיל ×–×” ×œ× ×פשרות ×–×” חובה לכל מתקרח, כמובן שזה תלוי בתופעות לוו××™, ×בל בעיקרון ×× ×ין ×›×לו פרופסיה+מינוקסידיל ול×חר 6 ×©× ×™× ×בודרט/דוטס+מינוקסי.

×× ×תה רוצה תוצ×ות יותר טובות ×תה חייב להתשתמש ×‘×—×•×¡× DHT...

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ 5% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור הקודקוד ×•×‘×—×œ×§×™× ×ž×”×¨×ש שנר××™× ×œ×™ לנכון.
3 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢ חפיפה בלבד ×¢× ×©×ž×¤×• נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/07/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש
סמל ×ישי של המשתמש

נר××” לי הרבה יותר קל לקבל פטור ×ž×”×¦×‘× ×›×•×œ×• מ×שר לקבל פטור שיער ×—×—×—.. ×בל כמובן שזה ×œ× ×‘× ×‘×—×©×‘×•×Ÿ ×צלי.
×תה נוטל ×ת הפרופסיה ×©×ž×•×›×¨×™× ×‘×רץ? ×× ×›×Ÿ, כמה עולה לך ולכמה זמן ×–×” מספיק.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 15/07/2011 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×
סמל ×ישי של המשתמש

shlomiel22 כתב:
נר××” לי הרבה יותר קל לקבל פטור ×ž×”×¦×‘× ×›×•×œ×• מ×שר לקבל פטור שיער ×—×—×—.. ×בל כמובן שזה ×œ× ×‘× ×‘×—×©×‘×•×Ÿ ×צלי.
×תה נוטל ×ת הפרופסיה ×©×ž×•×›×¨×™× ×‘×רץ? ×× ×›×Ÿ, כמה עולה לך ולכמה זמן ×–×” מספיק.
פרופסיה עולה לי ×›240 שקל בחודש, ו××ž×•×¨×™× ×œ×§×—×ª ×ותה כל ×”×—×™×™× ×¤×—×•×ª ×ו יותר :?

××œ× ×× ×™×ž×¦×™×ו מוצר שיעצור ×ת הגנטיקה ויזשחזר שערות שמתו, ו××– ×פשר ×™×”×™×” לוותר על התרופות הקיימות, עד ××– פרופסיה לדעתי ×–×” דבר שצריך לשקול ×ותו, ×× ×™×”×™×• לך כעבור ×—×•×“×©×™×™× ×ª×•×¤×¢×•×ª לוו××™ ××– תפסיק, ×× ×™×”×™×• לך ×•×”× ×™×¢×‘×¨×•, ××– ×תה רק תרוויח מזה, ××•×ž× × ×§×• השיער שלי עדיין ×œ× ×—×–×¨ לעצמו (למה קיבלתי ×ת גן ההקרחה משני ×”×”×•×¨×™× ×©×œ×™ למה :() ×בל השיער שהיה לי על הר×ש לפניי שהתחלתי לקחת פרופסיה נותר לי על הר×ש ×•×’× ×’×“×œ×• מספר שיערות ×œ× ×ž×•×¨×’×©×•×ª, ומבחינתי שילוב בין פרופסיה למינוקסידיל בהחלט ×’×¨× ×œ×™ לכך שמצב השיער שלי ישתפר בצורה מסוימת :)

והכי חשוב שלמרות קו השיער שלי ×©×”×•× × ×•×¨××™ בצורה מסוימת יש לי שיער.

בעתיד ×ולי כש×× ×™ ××”×™×” עשיר ×× ×™ ×נסה להשתיל שיער כדיי שיהיה לי קו שיער יותר שופע, סך הכל פרופסיה עושה ×ת העבודה עבורי :)

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ 5% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור הקודקוד ×•×‘×—×œ×§×™× ×ž×”×¨×ש שנר××™× ×œ×™ לנכון.
3 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢ חפיפה בלבד ×¢× ×©×ž×¤×• נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 15/07/2011 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

dardahan
×שמח שתוסיף ×ת הנתון ×”×–×” של מחיר הפרופסיה ו×יפה בקישור ×”×‘× ×©×ž×¨×›×– מחירי מוצרי×.

viewtopic.php?f=16&t=2192

למיטב ידיעתי ×פשר לקנות פרופסיה גינרית של טבע ב95 שקל ו×ולי ×פילו פחות.
צריך לש×ול בבית המרקחת.
×× ×™×’×™×“×• לך שכן ×שמח שתחזור לספר על ×–×” ×›×™ כרגע ×–×” ×œ× ×œ×’×ž×¨×™ ברור ×יפה ועד כמה הפרופסיה של טבע נפוצה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/08/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

ממש ממליץ ×œ×›× ×œ× ×¡×•×ª!
לוקח זמן, ×בל רו××™× ×ª×•×¦×ות ×חרי חצי שנה!
×× ×™ לוקח וממש מבסוט
עכשיו ×’× ×™×© ×œ×”× ×§×•×¤×•×Ÿ ×ž×§×‘×œ×™× ×ž×¨×©× ×œ98 ×›×“×•×¨×™× ×•×ž×§×‘×œ×™× ×¢×•×“ חפיסה של 30 מתנה!!
×¢× ×”×ž×—×™×¨×™× ×©×œ התרופה ×–×” ב×מת שווה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 10 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן