שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: RU58841, CB-03-01 וטיפולים נסיוניים אחרים
 הודעה פורסם: 07/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

ב 2010 התחלתי להנשיר כמויות יקרות של שיער. תמיד הייתי רגיל להיראות טוב ושיערי היה צפוף וגולש. המצוקה בעקבות ההידללות הובילה אותי לחקור את נושא ההקרחה הגברית ממיליון ואחת זוויות ומאז הספקתי לקרוא, לדון ולהתעניין בחומר מקצועי בכמות ואופי שמספיקים לדוקטורט. התרוצצתי בפורומים אמריקאים שחבריהם מתנסים בכל מיני הרצות של תרופות ניסיוניות -כאלו שנזנחו וכאלו שעדיין בשלבי פיתוח - וראיתי כל מיני תוצאות ותיאוריות הזויות.

לצד זאת, דווקא יש כמה טיפולים שעם הזמן הולכים ומתבהרים כאפקטיביים במידה מסוימת. הטיפול הכי נפוץ הוא ה ru שעוזר להרבה משתמשים ממגוון מדינות בעולם (ארה"ב,קנדה, אירופה, רוסיה, יפן, סין ועוד) כולל ישראל. עוד טיפול שמסתמן (לדעתי) כאות מבשר לבאות בכל הנוגע לעצירת ההתקרחות הוא ה CB שנמצא בשלבי פיתוח אצל חברת Cosmo אבל לצערי ישווק, אם וכאשר, רק עוד כמה שנים טובות.

את ה ru וה cb ניתן כיום להשיג אצל ספקי כימיקלים שונים שמשווקים לאנשים שמעוניינים להתנסות ואין להם את הזמן לחכות עשר שנים לתרופה (דעתי היא שלעולם לא תגיע תרופה - ענקיות התרופות לא יאפשרו זאת כי הן חולשות על השוק עם פרופסיה שזה רעל מסרס). המחיר של התרופות הניסיוניות הוא יקר אך הוא הולך ומתמתן ככל שצצים עוד ועוד ספקים, והוא מסתבסד עוד יותר כאשר מארגנים קניות קבוצתיות לרכישה של כמות גדולה של החומר. לי באופן אישי ה ru תרם רבות ואני משתמש בו מזה שנה.

לכל מי שמשתמש ב ru ומעוניין לחסוך בהוצאות, או למי שמתעניין או חושב שירצה להתנסות בזה בעתיד - אפשר ליצור איתי קשר ולשאול כל דבר.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: RU58841, CB-03-01 וטיפולים נסיוניים אחרים
 הודעה פורסם: 08/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אחי, יכול להיות שאני לא מזהה את היוזר שלך? זה בהמשך לשיחה שלנו על הקנייה הקבוצתית? כי אני בדיוק בדרך לרשום פוסט על זה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

שוחחתי עם כמה חבר'ה על זה מחוץ לפורום אני לא יודע אם אתה ביניהם - אני שולח לך בפרטי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

טוב, אנחנו מדברים על אותו הדבר.

מי שמזהה את היוזר שלי יודע שאני בפורום כבר קרוב לשמונה שנים, אני על רו קצת יותר מזה. החומר עובד נקודה רות סוף בלי (רוב או כל, אינדיווידואלי) תופעות הלוואי המוכרות.

אני ממליץ למי מי שקונה או שקל לקנות, להצטרף אלינו. יחד אנו מבצעים קניה קבוצתית מרוכזת להוזלת הקנייה ובדיקה שוטפת וקבועה של ההזמנות.

נשמח להשתתפותכם.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 26/09/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

shiny כתב:
ב 2010 התחלתי להנשיר כמויות יקרות של שיער. תמיד הייתי רגיל להיראות טוב ושיערי היה צפוף וגולש. המצוקה בעקבות ההידללות הובילה אותי לחקור את נושא ההקרחה הגברית ממיליון ואחת זוויות ומאז הספקתי לקרוא, לדון ולהתעניין בחומר מקצועי בכמות ואופי שמספיקים לדוקטורט. התרוצצתי בפורומים אמריקאים שחבריהם מתנסים בכל מיני הרצות של תרופות ניסיוניות -כאלו שנזנחו וכאלו שעדיין בשלבי פיתוח - וראיתי כל מיני תוצאות ותיאוריות הזויות.

לצד זאת, דווקא יש כמה טיפולים שעם הזמן הולכים ומתבהרים כאפקטיביים במידה מסוימת. הטיפול הכי נפוץ הוא ה ru שעוזר להרבה משתמשים ממגוון מדינות בעולם (ארה"ב,קנדה, אירופה, רוסיה, יפן, סין ועוד) כולל ישראל. עוד טיפול שמסתמן (לדעתי) כאות מבשר לבאות בכל הנוגע לעצירת ההתקרחות הוא ה CB שנמצא בשלבי פיתוח אצל חברת Cosmo אבל לצערי ישווק, אם וכאשר, רק עוד כמה שנים טובות.

את ה ru וה cb ניתן כיום להשיג אצל ספקי כימיקלים שונים שמשווקים לאנשים שמעוניינים להתנסות ואין להם את הזמן לחכות עשר שנים לתרופה (דעתי היא שלעולם לא תגיע תרופה - ענקיות התרופות לא יאפשרו זאת כי הן חולשות על השוק עם פרופסיה שזה רעל מסרס). המחיר של התרופות הניסיוניות הוא יקר אך הוא הולך ומתמתן ככל שצצים עוד ועוד ספקים, והוא מסתבסד עוד יותר כאשר מארגנים קניות קבוצתיות לרכישה של כמות גדולה של החומר. לי באופן אישי ה ru תרם רבות ואני משתמש בו מזה שנה.

לכל מי שמשתמש ב ru ומעוניין לחסוך בהוצאות, או למי שמתעניין או חושב שירצה להתנסות בזה בעתיד - אפשר ליצור איתי קשר ולשאול כל דבר.

אשמל לקבל פרטים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן