שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: טיפול שימור שיער נאטורפיל - עזרה בבקשה
 הודעה פורסם: 10/09/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום התחלתי לפני שבוע טיפול שימור בנאטורפיל ואני ממש צריך חוות דעת ממי ששמע ומכיר מעצמו או מאחרים...

מי שלא יודע הטיפול זה סדרה של עשרה טיפולים בהם מוחדר בעזרת מכשיר ג׳ט על ידי זרם אויר חזק מינוקסידיל וחודר לשכבה התחתונה יותר של הקרקפת. שישה טיפולים ראשונים אחת לשבוע ואז עוד ארבעה אחת לשבועיים . הם מודיעים שלאחר מכן אי אפשר פשוט להפסיק אלא אפשר להאט בתדירות.. נגיד אחת לחודש או משהו כזה... בכל טיפול זה 2 מל חומר 5% וחשבתי על זה... זה לא מעט מידי בתדירות כה רחוקה? לא עדיף להשתמש בדרמה רולר ומינוקסי קצף? אמנם יותר טרחה אבל נשמע יותר מועיל ובטח שיותר זול (כל טיפול עולה לי 350 שקל זה חתיכת חור בארנק)

שמעו חבר׳ה אני מעדיף לקבל רק תשובות מאנשים שמבינים וידוע להם על הטיפול הזה... כי לא בא לי שיבאסו אותי סתם אם לא בטוחים במה שאומרים...

תודה רבה לעוזרים! צריך תשובות די דחוף

יודע שזה לא ממש קשור לפורום אבל לא מצאתי מקום יותר טוב....

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: טיפול שימור שיער נאטורפיל - עזרה בבקשה
 הודעה פורסם: 11/09/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

אח יקר עזוב שטויות, חפש באיביי מינוקסי 10 אחוז זול מאוד של חברת tugain יש לך גם בקצף, תשתמש עם הרולר תמרח פעמיים ביום תראה תוצאות מאוד טובות בהבטחה. לי אישית הרולר עזר מאוד ברמה שכל הקו הקידמי החל לצמוח אבל אני עצלן וכשהפסקתי עם הרולר חזרה לי נשירה ברמות מטורפות ומאז עליתי למינוקסי קצף 10 אחוז של tugain ומאז מסתדר לאט לאט :) אגב.. לא שווה כל הטיפולים האלה כולם שרלטנים.. התוצאה שתשיג שם היא אותה התוצאה שתשיג בבית

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן