שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שיתוף חוויה אישית מהשתלה אצל ד"ר סרקן ומהשתלה אצל Dr. Colak
 הודעה פורסם: 09/05/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

רוצה לשתף בחוויה אישית מהשתלה אצל ד"ר סרקן באיסטנבול ולאחר מכן אצל Dr. Ayhan Colak באנטליה
אצל ד"ר סרקן אתה כמו עוד מספר וההשתלה מבוצעת כמו עוף במשחטה, הוא רואה אותך אולי דקה וחצי וכבר מחליט תוכנית השתלה, את ההשתלה מבצעים מתמחים, הד"ר מגיע רק כדי למתוח קו, כל בקשה אישית שלך כמו לא לקחת שיער ממקום מסוים לא נלקחת בחשבון כך שלקיחת השיער אינה רנדומלית, בנוסף למשל בקשתי שלא יעשו לי זיגזג מוזר שהם עושים מקדימה והם פשוט לא התייחסו. מלבד כך ההשתלה נעשית ללא הפסקה או כל מנוחה.
כל החסרונות הללו לא קיימים אצל Dr. Ayhan Colak
הוא עושה תוכנית השתלה ברוגע, מצייר כמה אפשרויות, מודד צפיפות עם סרגל, הוא נמצא במהלך כמעט כל הניתוח, יש הפסקות אוכל באמצע, הוא הרדים לי את רב הראש כדי לקחת ממש מכל מקום בכדי שהשיער יראה אחיד, מקדימה בקצה הוא השתיל לי שערות דקות יותר בכדי לשמור על מראה טבעי, היחס הוא אישי מאוד, כך גם המחיר יותר זול, ואנטליה מקום תיירותי מדהים המלונות זה חופשה אמיתית עם ים ברכה ואוכל ללא הגבלה.
פשוט אני מלא עונג ושמחה שעשיתי את ההשתלה באנטליה.
מצרף לכם קישור https://www.drayhancolak.com
בהצלחה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שיתוף חוויה אישית מהשתלה אצל ד"ר סרקן ומהשתלה אצל Dr. Co
משתמש באימונים
משתמש באימונים

קצת לא ברור לי.

עשית 2 השתלות? אחת אצל סרקן והשנייה אצל אייהן?

מתי הן בוצעו?
כמה זמן עבר בין השתלה הראשונה לשנייה?
מדוע נזקקת להשתלה שנייה?
מה היה מצבך לפני ההשתלה הראשונה?
מה מצבך כרגע?
תוכל להעלות תמונות?

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

מאוד תמוה בעיניי ריבוי השאלות שלך, והדרישות שלך לתמונות. אדוני היקר אני שתפתי חוויה אישית אתה יכול לקבלה ואתה יכול לא לקבלה. החוויה מאוד פשוטה וברורה אצל ד"ר סרקן אתה מספר ואצל Dr. Colak החוויה אישית.
רק לשם דוגמה אצל סרקן השתלה של 2800 זקיקים לקחה 4 שעות ואצל ד"ר Dr. Colak לקחה אולי שמונה שעות עם שתי הפסקות של חצי שעה. וכפי שאמרתי הוא המנתח ולא מתמחים...
מה כל כך לא ברור, עשיתי השתלה אחת ומטבע הדברים היא לא הספיקה כי ד"ר סרקן עושה רק אזור אחד בכל פעם, שדרך אגב זו עוד אחד מהדברים הגרועים אצלו, ולכן נזקקתי להשתלה נוספת בכדי לתקן את כל העיוותים שד"ר סרקן עשה לי בראש, ובכדי להשלים את המקומות החסרים.
שיהיה לך בהצלחה

נערך לאחרונה על ידי Shalom1988 בתאריך 10/05/2019, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 10/05/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

תודה על השיתוף, תוכל להעלות תמונות שנוכל לקבל רושם ויזואלי?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

מלשון תגובתך עולה כי לשטיתך תקפתי אותך. זו לא הייתה כוונתי.

עם זאת, חסרים כמה פרטים כדי לדעת אם אתה באמת במצב להלל רופא אחד ולהכפיש אחר. כך למשל אם ביצעת את ההשתלה השנייה לפני חודש לא ניתן עדין לראות תוצאות. גם למצב הקודם להשתלה יש משקל רב.

לכן ביקשנו תמונות כדי להבין את המצב, מעבר לנתונים היבשים שציינת של אורך הטיפול, מבצע הטיפול וכו' שאלה דברים טכנים ידועים.

אתה יכול לפרט ואתה יכול גם שלא, בחירה שלך

פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אני כלל לא חושב שתקפתה אותי, אני כן חושב שאתה לא מתעניין בהשתלה אלא מחפש להטיל ספק במה שאמרתי ממניע מסוים. המידע שמסרתי הוא נפלא, והלוואי והיה לי אותו לפני שאני החלטתי, אני מסכים הוא לא מושלם כי בסופו של דבר הפורום הזה ללא פרטים מזהים וזהו המבנה שלו. אם היית מתעניין היית מודה לי על המידע ולא ישר מעלה שלל שאלות כאילו לא מסרתי כלום וכל מה שאמרתי תמוה ולא הגיוני.
אם לדעתך כאשר אתה מבקש מהמשתיל לא לעשות זגזג והוא לא שומע לרצונך זה נתון יבש ואם עבורך כאשר לוקחים לך את רב השיער ממקום אחד ולא מכלל הראש זה נתון יבש ואם עבורך לא לקבל יחס אישי זה נתון יבש ואם עבורך להיות מנותח רק על ידי מתמחה זה גם נתון יבש אין לי מה לומר לך חבר.
לדעתי לאחר כל מה שכתבתי על ד"ר סרקן כבר כל אחד יכול להחליט אם הוא בוחר בזה או לא. אכן אין לי הוכחות לתת לאף אחד כי גם אם אעלה תמונה אתה יכול לומר שזה תמונה של משתיל אחר ויש לי אינטרס מסויים.
לכן לדעתי בסופו של דבר זה שיתוף של חוויה שכוללת הרבה פרטים, וכל מידע על כל פרט בהחלט יכול להועיל למי שמתלבט, או לפחות לבקש התחייבות לפני שהוא מחליט ללכת לרופא מסוים.
אני כן יכול לומר שאצל ד"ר סרקן הפס הקדמי פשוט צמח לי משולשים וזה היה נראה שאני עוצבתי בתוכנת מחשב וכלל לא טבעי. אני מצרף תמונות אם זה אכן יעזור לכם. אכן עדיין אין לי תמונות לאחר הצמיחה מההשתלה השניה אבל אני חושב שזה בהחלט מספיק כדי להתרשם מקו ההשתלה מקדימה ומרמת הטבעיות שלו.

קבצים מצורפים:
IMG-20190510-WA0007.jpg
IMG-20190510-WA0007.jpg [ 80.17 KiB | נצפה 7444 פעמים ]
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 217.38 KiB | נצפה 7444 פעמים ]
הערה לקובץ: השתלה סרקן
IMG-20190510-WA0011.jpg
IMG-20190510-WA0011.jpg [ 23.75 KiB | נצפה 7535 פעמים ]

נערך לאחרונה על ידי Shalom1988 בתאריך 12/05/2019, נערך 5 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

מבין אותך לגבי הזיגזג. גם לי היה חשוב שלא יהיה זיגזג. זה בא להקנות מראה טבעי אבל בסופו של דבר יוצא בדיוק ההפך.

סרקן, זה מפעל.

לפי מה שאני רואה אצל אייהן עשית תיקון רק לקו השיער? אם כן נראה שנעשתה עבודה טובה.

אני לא מפקפק בך חלילה. מה גם שאין לי סיבה לפקפק בך כי כל מה שאתה אומר על סרקן הגיוני.

לקחת שיער מהאזור התורם באופן שיוויוני זה הדבר הכי בסיסי בהשתלות. עוד לפני ההשתלה עצמה, קו השיער, הצפיפות וכו'

לא היה לך שיער בכלל בחלק העליון של הראש? אם כן, לפחות סרקן השיג לך צפיפות יפה (גם אם היית צריך לתקן את קו השיער)

בכל מקרה מקווה שתצא לך תוצאה יפה. כמה ימים אחרי הניתוח אתה כרגע?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

היה לי שיער מקדימה 1500 זקיקים שדר שאלתיאל הדפוק השתיל לי. סרקן אכן השיג צפיפות, הבעיה היא שלא היה קשר בין הצפיפות במרכז הראש לצדדים של הראש מהם נלקח השיער.
ד"ר אהיין גם תיקן לי את הקו גם שם צפיפות מאוזנת בצדדים כדי שההשתלה לא תראה בליטה שלא קשורה לצדדים. גם לקח לי שיירות מכל הראש וגרם שהצפיפות באזור התורם מאוזנת.
וגם השתיל לי שיער בכתר. אומנם נשאר עיגול ריק, אבל בהחלט הוא הקטין אותו וגם כעת זה יראה נשירה טבעית. כי סרקן השאיר אותי עם חור שלא נראה טבעי בכלל.
אני קצת זמן אחרי ההשתלה.
ותודה על האיחול

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/05/2019 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אז עשית 3 השתלות בסוף ולא 2 כמו בפתיחתה אשכול?
חבל שלא ציינת את זה בהתחלה.

כמה זקיקים נלקחו לך בכל השתלה (בנפרד)?
אני מבין שאצל שאלתיאל 1500
אחר כך סרקן - לא הבנתי כמה, באחת התגובות ציינת כדרך אגב 2800?
אחר כך אצל הייאן, גם לא ברור רק אמרת שאצל אייהן השתלה של 2800 לוקחת 8 שעות. אז זו הכמות שעשו?

סך הכל השתילו לך 7100 זקיקים ב-3 השתלות שונות?

בגדול, מהסיפור שלך נשמע אכן שהלכת לרופא ולמרפאה יותר מקצועית בהשתלה האחרונה מהחוויה הקודמת.
אבל קשה מאוד להבין מהדברים שלך באמת על החוויה, זה שפיזרו בצורה יותר מבוקרת והיה הליך עם ראייה יותר נכונה את זה הבנו.
אבל אם יית מעלה תמונות כדי שנבין טוב יותר זה יכל מאוד לעזור.

עד כה עשית 3 השתלות.
לא ברור כמה לקחו בכל אחת, כמה השתילו, כמה לדעתך תפס בכל אחת מהן,
כמה זמן עבר מהשתלה להשתלה?
אמרת שאצל סרקן עשו צפיפות אבל בתמונה בפועל נראה שלא.

לגבי סרקן,
מדובר בפס ייצור, כמו במפעל, מכל הסיפורים עולה מקרה דומה:
אתה נכנס, עובר את הקו הראשון בפס הייצור (סרקן במקרה הטוב) ונכנס להליך שבו אתה לא יודע מי הטכנאים שיעשו לך את ההליך, מה ההכשרה שלהם, כמה זמן הם שם, האם הם מתחלפים על בסיס קבוע או שעובדים שם בקביעות וכו׳.
מקבל זריקות ופעולות כירורגיות שנעשות ע״ טכנאים.

זו אולי הנקודה החשובה שניסית להעביר בכל הסיפור שלך?

לגבי ד״ר הייאן,
אני מבין שזו הייתה החוויה הטובה ביותר מבין ה-3 השתלות שעברת?
לא ממש הבנתי את הקטע עם הבריכות, חופשה וכו׳.
אתה גם ככה במצב בימים הראשונים שיש עוד דם גלדים וכו׳ ובריכה ושמש הן בטח לא המלצות של המרפאה.
כך שאני חושב שזה הוא פרט שולי מאוד, מלבד מלון עם אוכל טוב, רמת נקיון וכו׳ שאר הדברים נשמעים לי זניחים ולא רלוונטיים להשתלה בכלל.

בכל אופן,
מאחל המון בהצלחה.
אשמח לקבל תשובות על השאלות לגבי הזקיקים והכמויות.

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 חודשים אחרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשים-אחרי/

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

הבנת נכון לגבי הזקיקים והכמויות, רק שד'"ר אהיין השתיל לי 3000.

בקשר לחופשה והברכה הגעתי יום לפני ההשתלה ונהנתי כל היום. וגם לאחר ההשתלה זה נפלא לשבת בחוץ להנות מהים ולאכול תוך כדי... וכמובן אין מה להשוות, כי זה פנסיון מלא, אצל סרקן קבלתי רק ארוחת בוקר מסכנה של ביצה וכמה גבינות, באנטליה היה רק מה שאתה חולם למשך כל היום. אז זה בהחלט שיקול לפי דעתי באופן כללי.
מלבד כך אצל סרקן התהליך שאתה מגיע ביום ראשון רואים אותך, ביום השני משתילים ובשלישי מנקים ומזריקים פלזמה. אצל אהיין זה שונה הכל נעשה תוך יומיים, יום ראשון רואה אותך משתיל לך והכל. יום אחרי מנקה ונותן תרופות...

אני מרגיש שאתה שואף ליותר מידע וודאות... אין לי מידע כזה יותר מכל המידע שהעלתי נכון לעכשיו.
בסופו של יום הדבר הראשון שהכי חשוב זה יחס ומקצועיות ואת זה אין אצל שאלתיאל ואצל סרקן. ואני חושב שזו כבר תרומה ברורה למתעניינים. אחר כך כמובן יש איך זה נראה ואיך זה יצא ולעולם לא ניתן להגיע בזה לתשובה מוחלט מאחר וזה תלוי בסוג השיער שלך באיזה אורך תצמיח אותו וכיצד תסרק אותו.
לסיכום: ד"ר אהיין יתייחס לבקשות שלך הוא גם ישר יבין היכן הבעיה ומה נדרש לעשות. כמו שאתה הולך לרופא שיניים הוא לבד אומר לך אם יש לך חור או מה בדיוק יש לך, כך ד"ר אהיין הוא פשוט מבין מה נדרש. כאשר זה קשור לטעם הוא נותן לך להחליט. ואין ספק שבנוסף בהשתלה שלי הוא השקיעה יותר הרדים את רב הראש מאחורה ולא רק מקומות ספצפיים כמו שאלתיאלת וסרקן. בסופו של יום כמו בכל דבר שנינו יודעים יש את אלה שנותנים את הלב ויש את אלה שרוצים תכסף, אז ד"ר אהיין נותן את הלב.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הבנתי אותך.
עדיין לא פירטת מספיק, כמה המרווח בין ההשתלות?
איך הגעת דווקא לד״ר הייאן?
למה בחרת דווקא בו ולא הלכת על ביזנגה, hdc, קול, לורנסו, אנגליה, ארה״ב, קנדה וכו׳?
מה היו השיקולים שלך?

בן כמה אתה שכבר הספקת לעשות 3 השתלות?
בהתאם לגיל שלך, האם אתה צופה התקרחות עתידית?
כיצד נראה האיזור התורם שלך אחרי 7300 זקיקים? (כמות מטורפת בסך כל ההשתלות)

תן לנו מידע, מידע כזה יחזק את הדעה שאכן הלכת לרופא שחושב קדימה

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אני בן 32, לא באמת מבין למה זה רלוונטי גם. השאלה שלך האם אני צופה התקרחות בעתיד, ממש לא הבנתי מה אתה רוצה. כל מי שהולך להשתלה מאמין ומקווה שהשיער המושתל ישאר לנצח.
השיקול שלי בבחירה שלו היה קודם כל שהוא מרפאה אישית פרטית ולא מוסד ענק שמריץ השתלות כל יום, שיקול נוסף היה כספי כמובן לכן בדקתי רק באירופה. שיקול אחרון הוא שהסתכלץי על ההשתלות שלו וקלטתי שהוא עושה באופן טבעי. בסוף הופתעתי הרבה יותר לטובה כי הקלינקה שלו זה הרבה יותר מקלינקה זה משפחה והוא עובד עם על הלב והוא רק עבורך. רק לשם דוגמה. לפני שהוא התחיל הוא אראה לי תמזרק ואיך זה עובד. לפני כל שלב הסביר מה קורה.
ד"ר אהיין לקח לי רק עד שלב מסויים מהאזור התורם בראש אחר כך לקח רק מהזקן בכדי שהאזור התורם בראש לא יפגע.
אין לי מידע על רמת צפיפות לא יודע איך מודדים את זה. אני שמחתי לשתף מה ששתפתי עד לכאן. שיהיה בהצלחה לכולם.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

היי שלום,
אני אסביר לך למה השאלות ששואלים כאן חשבות. כי נראה לי שזה שמוביל לקצר בשיחה.

כשבוחנים רופא משתיל, רוצים לראות מה השיקולים שלו, כיצד הוא מתייחס למצב הנתון של המטופל, מה התכנון הארוך טווח שלו, לכן לפרטים מסויימים יש משמעות.

כך למשל:
- לגיל שלך (32) יש חשיבות רבה, לפי דבריך האזור התורם נוצל כולו וכבר עברת לזקן. לכן סביר להניח שלא תוכל לעשות השתלה נוספת- לפיכך חייב (אבל חייב) לתת מענה למצב בו תמשיך להקריח (לא בשיער המושתל, בשיער הקיים, אם יש כזה). לצורך העניין אם אין לך עוד זקיקים בכלל, ללכת על תיקון קו השיער זו פריווילגיה. תדמיין מצב בו השיער ממשיך לסגת ויש לך פס של קרחת בין השיער המושתל לשיער הקיים ואין מאיפה לקחת.

-הזמן שעבר בין השתלה להשתלה גם חשוב. האם אייהן, ביקש לחכות שנה וחצי או פחות (האזור התורם והמושתל צריכים להחלים, גם אם הם כבר לא אדמומיים, לא מומלץ לגרום להם טראומה נוספת במרווח זמן קצר, זה עלול לגרום לשוק לוס וקשיי החלמה).

-מה היה המצב אחרי כל השתלה (שאלתיאל, סרקן ואייהן) יכול לתת לנו יכולת להעריך את העבודה של כל משתיל. לפי דבריך שאלתיאל השתיל לך רק 1500 זקיקים, בהנחה שההשתלה הזו לא הייתה מזמן, כנראה שהמצב שלך עד לאחרונה היה סביר (כי 1500 זה מעט), מה שאומר שהנשירה היא בעיצומה.

-בקיצור לשאלות הללו יש מטרה, הן יכולות לזקק את הדברים ולתת הכוונה למתעניינים, ואף להזהיר את חברי הפורום ממשתילים לא מקצועיים.

אגב 3 השתלות של 7300 זקיקים זה מטורף, נראה לי שברת שיא :) מעניין לראות את התוצאה הסופית למספר כולל כזה גדול של זקיקים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ההשתלה הראשונה עשיתי בגיל 26 אצל שאלתיאל, לא ידעתי מימני ומשמואלי ואז לא היה הטרנד של השתלות בחו''ל מה שכמובן נתן לשאלתיאל אפשרות לעשות יותר כרצונו.
השתלה שניה לפני שנתיים אצל סרקן
לא מבין מה אתה רוצה בקשר להאם יש מאיפה עוד לקחת שיער. נניח שאין, מה אתה חושב שעדיף שאשאר קרח כדי שאם אצטרך לתקן יהיה מאיפה, בכנות אח לא מבין תראש.
מלבד כך יש לי שיער בלי עין הרע בחזה כך שאין מה לדאוג יש גם עוד בזקן. בקיצור מהדאגות שלך נשמע שיש לך אינפלציה של שיער בגוף.
מה שבטוח זה שעדיף להשאיר את האזור התורם בראש במצב תקין, לא לשחק עם זה.
אני מתאר לעצמי שההתקרחות שלי היתה בשיאה לא נראה לי שיהיו התפתחויות. אבל תאמין לי שגם אם יהיו אז יהיו התפתחויות בעולם ההשתלה אנחנו נסתדר. אולי יתחילו להפדיס שורשי שיער

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 12/05/2019 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצחקת אותי קצת עם האניפלציה.
האמת שהתברכתי בשיער גוף שאני יכול לתרום למאה איש שיער מהגוף שלי ועדיין יהיה לי יותר מדי שיער גוף.
לגבי האיזור התורם, רק שאלתי. אתה לא צריך להירתע מהשאלות שלי.

מעניין אותי פשוט איך האיזור התורם שלך נראה כיום. אחרי שהוציאו ממנו 7300.
זה הכל.

לא אמרתי לרגע שבחרת לא נכון או שאתה משקר או שמהו כזה, לא מבין להמ אתה נרתע משאלות שאנשים שואלים אותך וחושב ישר שתוקפים אותך.
להפך, שואלים כדי לקבל תמונה מלאה על המקרה שלך. לא יותר מזה :)

איך שלא יהיה, שיהיה בהצלחה חבר. מאחל לך שיער שופע שותסיים עם ההשתלות.
3 השתלות לא בא ברגל בכל זאת.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן