שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: יעוץ בחברת NHH
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 22/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×©×œ×•× ×—×‘×¨×™×. מתעניין לגבי השתלת שיער. חדש בעניין ×”×–×” לחלוטין.
קבעתי פגישה בחברת nhh. רחובות.
×שמח לדעת . ×”×× ×ž×™×©×”×• מכיר? ממליץ? עשה ×©× ×”×©×ª×œ×”?
×שמח לכל חוות דעת
תודה רבה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: יעוץ בחברת NHH
משתמש חדש
משתמש חדש

בדיוק ×תמול כתבתי פוסט שהייתי ש×. קשה לי לדעת עדיין ×”×× ×”× ××ž×™× ×™× ×ו ל×. ×בל לפי מה שרשמתי ×תמול, ×”×™× ×ª×’×™×“ לך ששיער שנלקח מ×יזור תור×, חוזר לגדול ב×יזור התור×. ×× ×™ די בטוח שזה פשוט ×œ× × ×›×•×Ÿ. ×œ× ×ž×¦×תי ×©×•× ×ž×—×§×¨ ב×ינטרנט שמר××” ששיער שנלקח מ×יזור ×ª×•×¨× ×—×•×–×¨ לצמוח ב×יזור התור×. ××– ×ו ×©×ž×©×§×¨×™× ×‘×¤× ×™× ×ו שזה חוסר מקצועיות מטורף.

בכללית ×× ×™ חושב ×©×”× ×ž×¤×•×¦×¦×™× ×‘×”×¨×‘×” מילי×, ×ינפורמציה ושיטות, ×בל בסופו של דבר ×ין ×œ×”× ×©×•× ×™×ª×¨×•×Ÿ לעומת ××—×¨×™× ×‘×§×˜×¢ של ההשתלה עצמה. ב×נו להשתלה ×•×œ× ×œ×”×—×“×¨×ª ×•×™×˜×ž×™× ×™× ×œ×¢×•×¨.

הדבר שהכי הרס לי, ×–×” שבסוף ×”× ×מרו "×ו ש×תה ×—×•×ª× ×¢×›×©×™×• ומקבל ×”× ×—×” של 3000 שקל ×ו ×©×œ× ×™×”×™×” יותר הזדמנות לזה". חברה ×©×œ× × ×•×ª× ×ª זמן שייקר×ו עליה קצת ×–×” ×œ× ×¡×™×ž×Ÿ טוב.

×× ×™ ×שמח ש×חרי הפגישה תחווה ×’× ×ת דעתך פה ×× ×™ עוד שוקל לעשות ×צליה×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™.

תודה על התגובה שלך.
הייתי בפגישת יעוץ ××¦×œ× ×•×× ×™ פחות ×ו יותר מנסה ×œ×¡×›× ×ת ×”×¨×•×©× ×©×§×™×‘×œ×ª×™.
. הפגישה נערכה מול ×חות מוסמכת. (×ישתו של ×חד מהמנהלי×..)
סהכ מסרה ×ת המידע ב×ופן כללי, ×œ× ×”×¨×’×©×ª×™ שזה מ×וד מקצועי. ×× ×–×” במה ×©×”×™× ×מרה ×ו בתשובות שנתנה לש×לות שלי.

2 נקודות עיקריות:
1. רק ×חרי ש×תה ×ž×©×œ× . סוגר דיל. נוסע לבית ×”×—×•×œ×™× ×©×©×œ×”× ×‘×ª×•×¨×›×™×”, ×תה נפגש ×¢× ×¨×•×¤× ×©× ×©×”×•× ×‘×•×—×Ÿ ×ת מצבך ומחליט ×יך ומה לעשות בטיפול. כלומר, ×ין ×©×•× ×—×•×•×ª דעת מקדימה עוד מה×רץ לגבי מצבך. מעבר להתרשמות של ×”×חות. ×œ× ×™×•×“×¢ ×יך ×–×” במקומות ××—×¨×™× ×בל ×–×” נר××” לי קצת ×œ× ×ž×§×¦×•×¢×™. במיוחד שקר×תי פה על ×—×‘×¨×™× ×©×§×™×‘×œ×• חוות דעת מרופ××™× ×©×”× ×¤× ×• ××œ×™×”× ×“×¨×š טפסי הרשמה ותמונות ששלחו ×‘×˜×¨× ×”×ª×—×™×™×‘×•×ª כלשהי. כדי להבין בכלל ×יפה ×”× ×¢×•×ž×“×™× .

2. לגבי התשלו×.כמוך כמוני. ×”×™×” נסיון מלחיץ ×›×–×” ×œ×”×—×ª×™× ×ותי ולסגור עניין. ××™×–×” ×”× ×—×” שניתנת לי עכשיו ממש וחבל לפספס ×ותה. ×”×™×” קצת ×גרסיבי ×•×œ× × ×¢×™× ×•×ž×¦×‘ מביך מבחינתי.

בגדול התחושה קצת סקפטית. ×œ× ×ž×וד מקצועית. ומה שעומד ×ž×•×œ× ×–×” הכסף. ×–×” קצת הרתיע ×ותי.
ש×מרתי ש×× ×™ צריך לחשוב ו×× ×™ רק עכשיו נכנסתי בכלל לכל העניין ×”×–×” של בירור לגבי השתלה. התגובה ×ž×¦×“× ×”×™×ª×” ×œ× ×ž×›×‘×“×ª ולוחצת.

3 . טיפול prp. הבנתי ×©×”×•× ×ž×וד חשוב . בזמן ההשתלה מייד בסיומה ×תה מקבל ×חד ×›×–×” . ו×חד ב×רץ. כלומר 2 טיפולי×. במידה ותרצה עוד טיפול ×–×” בעלות של כמה ×לפי שח. ×× ×™ ×œ× ×‘×§×™× ×‘×ž×—×™×¨×™× ×בל משהו פה נר××” לי ×ž×•×’×–× ×ž×™×“×™.

ממה שהבנתי מה×. יש ×לפי ×ž×˜×•×¤×œ×™× ×ž×¨×•×¦×™×. כל ×™×•× × ×•×¡×¢×™× ×›×ž×” לטורכיה. לוז ×ž×œ× ×•×¦×¤×•×£. משער שזה ×מיתי? ומשער שיש הרבה ×× ×©×™× ×ž×¨×•×¦×™×. ×›×›×” ש×× ×™ ×œ× ×ž×ž×© יודע מה לחשוב.

ממה שקר×תי עד ×›×” פה ×‘×¤×•×¨×•× ×”×ופציות המקצועיות ביותר הן דר ×רדוגן תורכיה. וHDC קפריסין. ×שמח לדבר ×ישית ×¢× ×ž×™×©×”×• שעבר ×ת ההשתלה בהצלחה ב×חת מהמרפ×ות ×”×לה. ולהבין דרכו ×יך להניע ×ת התהליך במידה ו×חליט שכן. מ×וד ×שמח ו×עריך ×יך מישהו ×œ×œ× ×›×•×•× ×•×ª רווח ×ו ×ינטרס ×ישי שיכול לתת עיצה ×מיתית חברית . לתת ×‘×œ× ×¢×œ מנת לקבל.

×שמח ×× ×ª×¢×“×›×Ÿ ×ותי לגבי המשך המחקר שלך וכנל לגבי.
ערב טוב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

בסופו של דבר החלטתי ×œ× ×œ×œ×›×ª ××œ×™×”× ×‘×’×œ×œ הקטע ×©×”×™× ×”×ž×¦×™××” לי על השיער שחוזר לגדול ב×יזור התור×. בדקתי בהמון ×¤×•×¨×•×ž×™× ×©×œ רופ××™× ×‘×—×•"ל ×•×›×•×œ× ×¢× ×• לי חד משמעית ש×ין סיכוי ששיער שנלקח מ×יזור ×ª×•×¨× ×™×—×–×•×¨ לגדול. ×•×”×™× ×¤×©×•×˜ המצי××” לי \ חסרת מקצועיות, ×חרי שישבתי ×יתה על ×–×” כמה דקות. ×× ×™ ממליץ ×œ×”×‘× ×©×”×•×œ×š ××œ×™×”× ×œ×”×§×œ×™×˜ ×ת השיחה ולתבוע ××•×ª× ×חרי ההשתלה ×× ×™ מוכן להיות עד ^_^.

לגבי 1. מוזר ×›×™ ×œ× ×œ× ×מרו ×ת ×–×”, נתנו לי הערכה כמותית, ו×מרו ש×ולי יהיו ×©×™× ×•×™×™× ×§×˜× ×™×, ×בל ×–×” כל הקליניקות.
2. לצערי כנר××” שרוב הישר××œ×™× × ×•×¤×œ×™× ×‘×©×™×˜×” ×”×–×ת ×חרת הקליניקות ×œ× ×”×™×• ×¢×•×©×™× ×ותה.
רוני חתוכה עשה לי ×ת ×ותו הדבר בקטע של "×× ×—×•×ª× ×¢×›×©×™×• יש ×”× ×—×”".
3.מה שכן ×”- PRP ב×מת מוכח כמשהו שעוזר ביותר מ-50% ×ž×”×ž×§×¨×™× ×•×–×” ×œ× ×—×¨×˜× ×›×ž×• ×”"החדרת ×•×™×˜×ž×™× ×™× ×‘×œ×—×¥" שלה×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 26/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

××ª× ×¤×©×•×˜ ×œ× ×œ×•×ž×“×™× ×”×? מה ×™×”×™×” חברי×? עד מתי תמשיכו ליפול למלכודות של ×™×—×¦× ×™× ×™×©×¨××œ×™× ×©×©×•×œ×—×™× ××ª×›× ×œ×ž×©×—×˜×•×ª בתורכיה תמורת בצע כסף?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 26/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

למה ×¡×ª× ×œ×“×‘×¨ שטויות
×× ×™ מכיר כמה שעשו השתלה בטורקיה דרך נציגות בישר×ל ×•×™×¦× ×œ×”× ×˜×•×‘, נכון ××•×ž× × ×“×ž×™ התיווך כנר××” ×ž×™×™×§×¨×™× ×ת התהליך ×בל ×–×” ממש עדיף על ללכת לטורקיה בלי להכיר ××£ ×חד, ובטח ובטח מ×שר להיש×ר בישר×ל.
××– נכון ×œ× ×œ×›×•×œ× ×–×” מת××™×, וזה מה ש×× ×™ חושש ממנו ×›×חד ש×ין לו כמעט ×יזור תור×, ×בל יש ×›×לה שחסר ×œ×”× ×¨×§ ×ž×¤×¨×¦×™× ×•×›×לה ו××– ×–×” עובד בהחלט.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 29/08/2019 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

מהיכרות שלי ×¢× ×§×”×™×œ×ª ×ž×•×©×ª×œ×™× ×’×“×•×œ×” הביקורות ×¢×œ×™×”× ×œ× ×ž×ž×© ×והדות.
×× ×™ ×œ× ×¢×©×™×ª×™ ×©× ×•×–×• ×œ× ×—×•×•×™×” שלי, ×–×” רק מה ש×× ×™ קור×.

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 ×—×•×“×©×™× ×חרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשי×-×חרי/

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 29/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

הקיצר shlomz ×× ×™ עושה ××™×ª× ×‘×וקטובר ×ת ההשתלה, ×× ×™×© לך כוח לחכות כמה ×—×•×“×©×™× ×וכל להגיד לך ×יך ×”×™×” ×ית×, בטח ×œ× ×כנס לפה ××– תזכיר לי בהודעה בפרטי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

הקיצר הזהרנו ×ותך I_B
×תה ר×ש בקיר ו×תה עלול ×œ×©×œ× ×‘×™×•×§×¨, מתעקש ×œ× ×œ×¢×‘×•×“ ×¢× ×”×©×›×œ
×œ× ×ª×•×›×œ להגיד ×©×œ× ×™×“×¢×ª

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 15/09/2019 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

×”× ×•×›×œ×™× ×”×›×™ ×’×“×•×œ×™× ×‘×רץ ×”×™×•× ×œ×”×ª×¨×—×§ כמו מ×ש!

היתה ×¢×œ×™×”× ×›×ª×‘×” שלילית בטלוויזיה בברקוד

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

yuval99 כתב:
הקיצר הזהרנו ×ותך I_B

שמע ×תה ממש רעל, ר×יתי ×ž×œ× ×ª×’×•×‘×•×ª שלך בפורו×, ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×תה טרול ×ו ×¡×ª× toxic.
×œ× ×¦×¨×™×š ×ותך שתגיד לי "×מרתי לך", ×•×œ× ×¦×¨×™×š ×ותך בשביל להפחיד פה ×נשי×. ××£ ×חד ×œ× ×¤×” בשביל ×–×”, ב×נו לקבל חוות דעת כמה שיותר מקצועיות.
מפחד להגיב פה ×חרי ההשתלה כדי ×©×œ× ×ª×כל לי ת'ר×ש.
תיקח ×ת ×”×נרגיות שלך למשהו חיובי, ×‘×ž×§×•× ×œ× ×¡×•×ª להכעיס פה ×חרי×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

I_B כתב:
yuval99 כתב:
הקיצר הזהרנו ×ותך I_B

שמע ×תה ממש רעל, ר×יתי ×ž×œ× ×ª×’×•×‘×•×ª שלך בפורו×, ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×תה טרול ×ו ×¡×ª× toxic.
×œ× ×¦×¨×™×š ×ותך שתגיד לי "×מרתי לך", ×•×œ× ×¦×¨×™×š ×ותך בשביל להפחיד פה ×נשי×. ××£ ×חד ×œ× ×¤×” בשביל ×–×”, ב×נו לקבל חוות דעת כמה שיותר מקצועיות.
מפחד להגיב פה ×חרי ההשתלה כדי ×©×œ× ×ª×כל לי ת'ר×ש.
תיקח ×ת ×”×נרגיות שלך למשהו חיובי, ×‘×ž×§×•× ×œ× ×¡×•×ª להכעיס פה ×חרי×.

×תה צודק, ×–×” בן ××“× ×ž×’×¢×™×œ ומסכן ×©×ž×ª×—×‘× ×ž×חורי מקלדת, בטח ××™×–×” ילד ×›×פות מחוצ׳קן.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן