שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: תעזרו לי!
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 22/07/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ ×חרי 2 השתלות
ההשתלה השניה שלי יצ××” ממש גרוע ברמה שנקלטו ×ולי 5 ×חוז!!!
×× ×™ ×œ× ×™×›×•×œ לקחת ×©×•× ×¡×™×›×•×Ÿ במצב ש×× ×™ × ×ž×¦× ×‘×•
לכן ×× ×™ רוצה המלצה על מקומות ××™×›×•×ª×™×™× ×•×œ× ×—×פרי×.
קיבלתי המלצות חמות על HDC ו×רדוגן בטורקיה.
יש המלצות ×חרות ×פילו יותר טובות ש×וכל לקבל מכ×?
×× ×™ ×’× ×¦×¨×™×š שיקחו לי קצת מהזקן(×× ×™ × ×•×¨× ×—×¨×“×ª×™ שיהין לי צלקות, לכן חשוב לי ×יש מקצוע ברמה גבוהה)
תקציב עד 3 יורו לזקיק כמובן ש×× ×™×© תותח על ×שקיע קצת יותר.
וש×לה נוספת למי שיודע
כמה ×–×§×™×§×™× ×¦×¨×™×š בממוצע לכיפה? ×× ×™ יודע שכל ר×ש ×–×” ×חר ×בל נגיד בממוצע.
תודה לעוזרי×!!!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: תעזרו לי!
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/07/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

×ין המלצות?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 28/07/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

נשמע שענית לעצמך
יש ×’× ×ת ביזנגה ופרוידוני ×בל ×”× ×™×§×¨×™× ×™×•×ª×¨ ×•×œ× ×‘×”×›×¨×— × ×•×ª× ×™× ×ª×•×¦×ות יותר טובות מhdc ו×רדוגן

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 29/07/2020 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

עשיתי ב HDC, ×× ×™ מרוצה מ×וד.

×”×ª×›× ×™× ×”×ž×•×¤×¢×™× ×‘×ª×’×•×‘×•×ª×™×™ ××™× × ×ž×”×•×•×™× ×ª×—×œ×™×£ לייעוץ רפו××™ ו/×ו מקצועי וכל ×ž×˜×¨×ª× ×œ×¡×¤×§ מידע ×•×‘×©×•× ×ž×§×¨×” ××™× × ×‘×’×“×¨ המלצה ×ו עצה רפו×ית ו/×ו חוות דעת רפו×ית מקצועית.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/07/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

בגדול יש המון רופ××™× ×˜×•×‘×™× ×‘×¢×•×œ× ×¨×•×‘× ×‘×רצות הברית יקר מ×וד ×—×œ×§× ×‘×רופה ×•×ž×¢×˜×™× ×‘×ª×•×¨×›×™×” שלח לי מיל ×× ×™ יסביר לך לעומק
yicnco@gmail.com

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 31/07/2020 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

yiii כתב:
בגדול יש המון רופ××™× ×˜×•×‘×™× ×‘×¢×•×œ× ×¨×•×‘× ×‘×רצות הברית יקר מ×וד ×—×œ×§× ×‘×רופה ×•×ž×¢×˜×™× ×‘×ª×•×¨×›×™×” שלח לי מיל ×× ×™ יסביר לך לעומק
yicnco@gmail.com

בבקשה תסביר ×›×ן, כולנו ×¨×•×¦×™× ×œ×œ×ž×•×“

×”×ª×›× ×™× ×”×ž×•×¤×¢×™× ×‘×ª×’×•×‘×•×ª×™×™ ××™× × ×ž×”×•×•×™× ×ª×—×œ×™×£ לייעוץ רפו××™ ו/×ו מקצועי וכל ×ž×˜×¨×ª× ×œ×¡×¤×§ מידע ×•×‘×©×•× ×ž×§×¨×” ××™× × ×‘×’×“×¨ המלצה ×ו עצה רפו×ית ו/×ו חוות דעת רפו×ית מקצועית.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/08/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

ש×תה מחפש ×¨×•×¤× ×˜×•×‘ צריך להסתכל על כמה ×“×‘×¨×™× ×¢×‘×•×“×•×ª ×©×”×•× ×¢×©×” כמה זמן ×”×•× ×¢×•×©×”. השתלות שיער לזקק ×ת המידע שמגיע מ××ª×¨×™× ×œ×ž×™×“×¢ עד כמה שיותר ×מין, ×›×™ כמו שידוע ×œ×›× ×™×© ×™×—×¦× ×™× ×™×© ×× ×©×™× ×©×¢×•×‘×“×™× ×‘×–×” ב×ופן שותף כמו spex וג’ון טילמן ×©×”× ×ž×‘×§×©×™× ×›×¡×£ על מנת שיפרסמו ×ת הרופ××™× ×©×”× ×ž×¤×¨×¡×ž×™×( למרות שלרוב ×”× ×וביקטיבי×) ×¨×•×¤× ×˜×•×‘ ניבחן ×’× ×¢×œ ידי כך ×©×”×•× ×ž×ž×¦×™× ×ž×¤×ª×— לוקח לקןחות ×©×”× ×œ× ×”×›×™ פוטנ××œ×™× ×œ×”×©×ª×œ×” ועושה עבודה טובה
ל×חר זיקוק של המידע מה××ª×¨×™× ×”×©×ž×•×ª ×©×—×•×–×¨×™× ×¢×œ ×¢×¦×ž× ×›×¨×•×¤××™× ×˜×•×‘ ×™× ( ברור שיהיו לקוחות ×’× ×œ× ×ž×¨×•×¦×™× ×ין 100 ×חוז) ×רצות הברית דוקטור קול, ×מיר יזמין, ×לכסנדר, קולי ×לכסנדר, ב×ומן, לינדסי,טור ודורין, שפירו סקווט,
בבבלגיה יש פטריק, ביזנגה, לופליזונה , פרידוני
בקפריסין HDC
בתורכיה ×רדוגן, ××•×–×œ× ×‘×™×§×¨, HLC
קנדה ר×חל וונג ויש כמובן עוד שמי שרוצה ישלח לי במיל

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/08/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

בהשתלה ממוצעת ברמה הכללית ניתן להגיע לכיסוי של ×›×£ יד (×œ× ×”×›×£ יד של ×™×ניס ×נטטוקומפו ×—×—. פשוט ×›×£ יד ממוצעת).
מן ×”×¡×ª× ×–×” ×’× ×ª×œ×•×™ בצפיפות וב×זור ×”×ª×•×¨× - ×בל ×›×£ יד ×–×” משהו שנותן מענה מצויין להקרחה בכיפה ומסביבה (תוכל לשנות עולמות ×יך ××•×ž×¨×™× ×—×—).

×”×זור ×”×ª×•×¨× ×©×œ×š יותר ×ž×¦×•×ž×¦× ×חרי 2 השתלות, ×בל ×פשר לשלב שיער זקן (מוזר ×בל ×–×” עובד ×—×—) והמכשור החדיש יותר (במרפ×ות שציינו מעל למשל) מקצר ×ת תהליך הוצ×ת ×”×–×§×™×§×™× ×•×”×“×™×•×§ (ו×פשר ×œ×”×•×¦×™× ×™×•×ª×¨ ×–×§×™×§×™× ×¤×¨ סשן).

כמות ממש מדוייקת - ×ין ב×מת. ×‘×ž×§×¨×™× ×©×œ הקרחה קטנה תר××” עבודה של 1500 ×–×§×™×§×™× × ×’×™×“ (×–×” נדיר - נגיד בצלקת ×ו שיער ×ž×œ× ×©×ž×ª×§× ×™× ×¨×§ מפרצי×). ×בל ברוב ×”×ž×§×¨×™× ×”×זור המקריח גדול (×–×” ×œ× ×›×™×¤×” וזהו) ופשוט בסשן מוצי××™× ×›×ž×” שיותר ×–×§×™×§×™× (בחיזוק שערות מהזקן) על מנת לכסות ×ת כל החלק של הכיפה ×•×’×•×œ×©×™× ×ž×©× ×§×“×™×ž×” לכיוון החלק הקדמי של ×מצע הר×ש וש×ר המק' שניתן לשפר.

חשוב ×”×™×” לי לציין ×ת ×–×” מחוויה ×ישית. בר×ש שלי ×–×” ×”×™×” "כיפה" וזהו - בפועל שגילחו לי ×ת השיער ר×יתי קרחת שלמה בכל ×”×זור ×”×חורי ולכיוון ×מצע הר×ש ולבסוף פשוט עשיתי השתלה של 3500-4000 ×–×§×™×§×™× (ב- HDC). מרוצה מ×וד ×›×™ ×–×” משפר ×’× ×ת המר××” ממבט קדמי.

** קח בחשבון שהטיפול פחות × ×— לעומת השתלה בחלק הקדמי (×›×™ ×’× ×‘×”×•×¦×ת ×”×–×§×™×§×™× ×•×’× ×‘×”×©×ª×œ×” ×©×œ×”× - רוב הזמן ×תה שוכב על הבטן. די מעייף). בקטנה ×›×™ ×–×” שווה ×ת ×–×”.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 27/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

מקווה ש×× ×™ העזור לך ,×”×יזור ×”×ª×•×¨× ×©×œ×š × ×”×™×” דליל תעצור לפני שהיה נזק שמב×ס יותר מהתקרחות טבעית ,תכתוב ×ת ×–×” HSI GHO ×–×” מר××” חדשנית ×œ× ×”×¨×‘×” יותר יקרה מ×לו שב×רץ ×”× ×ž×©×ª×™×œ×™× ×©×™×¢×¨ מה×יזור ×”×ª×•×¨× ×בל ×©×”× ×œ×•×§×—×™× ×ª×–×§×™×§×™× ×”× ×œ×•×§×—×™× ×¨×§ חלק ממנו ,×›×›×” שעדיין יצמח לך שיער ×’× ×‘×יור ×”×ª×•×¨× ,×•×‘×¢×¦× ×תה מוסיף שערות ×•×œ× ×¨×§ מעביר ,בהצלחה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 9 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 2 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן