שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: התלבטות בין HDC לאילקר או אקאר
 הודעה פורסם: 27/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי לכולם
אני בשלב נרווד 3A
החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולעבור השתלה

הייתי בפגישה עם נציגים של HDC בארץ
אין מה לדבר..יחס VIP, מקצועיות לשמה וכו'

אך המחיר הוא פקטור לא קטן פה (6-7 אלף יורו)

הבנתי שיש מרפאות בודדות בטורקיה שמצליחות איכשהו להנגיש שירות בסטנדרטים של המרפאות על כמו HDC
כמו דר אילקר או דר אקאר שהם גם עושים סינגלים בקו הקידמי וגם משתמשים במכשור רפואי כמו המיקרוסקופ ומיקרו FUE
העניין שלא ראיתי עוד מספיק עבודות שלהם כדי להחליט
(3 אלף יורו)

יש לציין שסופר חשוב לי הקו שיער הטבעי לכן אני גם מתלבט על העובדה של לעשות קו זיגזג או לא
חשוב לי שהשיער יראה כמה שיותר לאיך שהוא נראה לפני ההתקרחות
הבנתי שרוב המושתלים חייבים כל בוקר לפתוח בטקס סידור לשיער עם חומרים והחלקות וכאלה
אני לא מעוניין לעבור את זה כל בוקר

מה דעתכם?

קבצים מצורפים:
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (4).jpeg
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (4).jpeg [ 138.38 KiB | נצפה 3735 פעמים ]
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (3).jpeg
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (3).jpeg [ 132.81 KiB | נצפה 3735 פעמים ]
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (2).jpeg
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (2).jpeg [ 120.32 KiB | נצפה 3735 פעמים ]
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27 (1).jpeg [ 101.94 KiB | נצפה 3735 פעמים ]
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27.jpeg
WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.35.27.jpeg [ 112.53 KiB | נצפה 3735 פעמים ]
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: התלבטות בין HDC לאילקר או אקאר
 הודעה פורסם: 27/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

Eli_G כתב:
היי לכולם
אני בשלב נרווד 3A

הבנתי שיש מרפאות בודדות בטורקיה שמצליחות איכשהו להנגיש שירות בסטנדרטים של המרפאות על כמו HDC
כמו דר אילקר או דר אקאר שהם גם עושים סינגלים בקו הקידמי וגם משתמשים במכשור רפואי כמו המיקרוסקופ ומיקרו FUE
(3 אלף יורו)

יש לציין שסופר חשוב לי הקו שיער הטבעי לכן אני גם מתלבט על העובדה של לעשות קו זיגזג או לא
הבנתי שרוב המושתלים חייבים כל בוקר לפתוח בטקס סידור לשיער עם חומרים והחלקות וכאלה

מה דעתכם?
כמוני כמוך גם אני באותו שלב התקרחות וגם אני הייתי בייעוץ ב-HDC והחלטתי שאני הולך על השתלה ב-HDC. הסיבות שגרמו לי לבחור ב-HDC הם:
1) ב-HDC הרופא (מאראס) או הרופאה (כריסטינה) מבצעים את השלבים הקריטיים של ההשתלה בעוד שבטורקיה מבצעים את זה טכנאים.
2) ב-HDC ההשתלה מתפרשת ע"פ יומיים בעוד שבטורקיה ע"פ יום אחד וזה בגלל שב-HDC ממיינים את הזקיקים תחת מיקרוסקופ ולא תחת זכוכית מגדלת כמו בטורקיה מה שמבטיח שבקו השיער יושתלו רק זקיקי סינגל ולא דאבלים או טריפלים מה שאומר שקו השיער ייראה טבעי יותר.
3)ב-HDC אתה נשאר במשך שבוע לאחר ההשתלה והצוות עושה לך שטיפות יומיומיות כך שאתה חוזר לארץ נקי מגלדים בעוד שבטורקיה אתה חוזר לארץ לאחר למחרת יום ההשתלה חבול ופצוע ואתה צריך להתעסק בעצמך עם הורדת הגלדים.
4) חיפשתי במשך זמן רב בכל מרחבי האינטרנט (כולל פורמים בחו"ל) ביקורות שליליות על HDC ולא מצאתי. אתה מוזמן לאתגר אותי ולמצוא ביקורות שליליות על HDC ואתה יודע מה? אסתפק אפילו בביקורת שלילית אחת שתמצא לי.
5) בסקר שנערך באתר "המושתלים" לגבי שביעות רצון של מושתלים ממרפאות שונות HDC הייתה המרפאה היחידה עם ציונים טובים. כל שאר המרפאות היו שילוב של ביקורות טובות+ביקורות גרועות כולל מרפאות בטורקיה.
6) בשיחת הייעוץ שהייתה לי ב-HDC עליתי לשיחת וידאו עם המנהל של HDC ומהשיחה איתו התרשמתי לטובה.
לגבי מחיר ההשתלה - ב-HDC המחיר הוא פי 3 מהמרפאות בטורקיה. בכסף אנחנו מדברים על פער של 20 אלף שקל פלוס מינוס. אם היה מדובר במוצר חשמלי הייתי אומר לך שאני הולך על המוצר הטורקי כי זה בסה"כ מוצר חשמלי ואם אפול אז הפסדתי כסף אבל בהשתלת שיער אם נפלת זה תהליך שהוא בלתי הפיך כי את הזקיקים שהושתלו ולא נקלטו לא תוכל להחזיר.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 29/09/2020 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מי הולך לעשות השתלת שיער בזמן שיש מגיפה בעולם?
אם אתה בחדר סגור עם יותר מ 4 אנשים למשל כמה שעות, והם עומדים במרחק של פחות ממטר ממך, מסיכה כבר לא תעזור ...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

amir35 כתב:
Eli_G כתב:
היי לכולם
אני בשלב נרווד 3A

(3 אלף יורו)

מה דעתכם?
כמוני כמוך גם אני באותו שלב התקרחות וגם אני הייתי בייעוץ ב-HDC והחלטתי שאני הולך על השתלה ב-HDC. הסיבות שגרמו לי לבחור ב-HDC הם:
1) ב-HDC הרופא (מאראס) או הרופאה (כריסטינה) מבצעים את השלבים הקריטיים של ההשתלה בעוד שבטורקיה מבצעים את זה טכנאים.
2) ב-HDC ההשתלה מתפרשת ע"פ יומיים בעוד שבטורקיה ע"פ יום אחד וזה בגלל שב-HDC ממיינים את הזקיקים תחת מיקרוסקופ ולא תחת זכוכית מגדלת כמו בטורקיה מה שמבטיח שבקו השיער יושתלו רק זקיקי סינגל ולא דאבלים או טריפלים מה שאומר שקו השיער ייראה טבעי יותר.
3)ב-HDC אתה נשאר במשך שבוע לאחר ההשתלה והצוות עושה לך שטיפות יומיומיות כך שאתה חוזר לארץ נקי מגלדים בעוד שבטורקיה אתה חוזר לארץ לאחר למחרת יום ההשתלה חבול ופצוע ואתה צריך להתעסק בעצמך עם הורדת הגלדים.
4) חיפשתי במשך זמן רב בכל מרחבי האינטרנט (כולל פורמים בחו"ל) ביקורות שליליות על HDC ולא מצאתי. אתה מוזמן לאתגר אותי ולמצוא ביקורות שליליות על HDC ואתה יודע מה? אסתפק אפילו בביקורת שלילית אחת שתמצא לי.
5) בסקר שנערך באתר "המושתלים" לגבי שביעות רצון של מושתלים ממרפאות שונות HDC הייתה המרפאה היחידה עם ציונים טובים. כל שאר המרפאות היו שילוב של ביקורות טובות+ביקורות גרועות כולל מרפאות בטורקיה.
6) בשיחת הייעוץ שהייתה לי ב-HDC עליתי לשיחת וידאו עם המנהל של HDC ומהשיחה איתו התרשמתי לטובה.
לגבי מחיר ההשתלה - ב-HDC המחיר הוא פי 3 מהמרפאות בטורקיה. בכסף אנחנו מדברים על פער של 20 אלף שקל פלוס מינוס. אם היה מדובר במוצר חשמלי הייתי אומר לך שאני הולך על המוצר הטורקי כי זה בסה"כ מוצר חשמלי ואם אפול אז הפסדתי כסף אבל בהשתלת שיער אם נפלת זה תהליך שהוא בלתי הפיך כי את הזקיקים שהושתלו ולא נקלטו לא תוכל להחזיר.

אח תותח, אנחנו באותה סירה תהיה רגוע חח
לא אמרתי מילה רעה אחת על HDC
ואני מסכים שהם אליפות ויחס VIP ותוצאות טיל וכו' וכו'
יחד עם זאת יש פה פער מטורף במחיר כמו שציינת
אז מותר לי קצת לזגזג ולחשוב ולהרהר קצת

עוד דבר,
סתם שתדע...אצל דר אילקר הוא גם מעורב בהליך הרפואי של פתיחת הערוצים
וגם אצלו במרפאה יש מיקרוסקופ מיוחד למיון הזקיקים לפי סינגלים, דאבלים, טריפלים וכו'

לא סתם בחרתי בדר אילקר, ואקאר כמועמדים ביחד עם HDC
כי הם גם מעורבים בהליך הרפואי וגם להם יש מכשור מיקרוסקופ מתקדם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

Question כתב:
מי הולך לעשות השתלת שיער בזמן שיש מגיפה בעולם?
אם אתה בחדר סגור עם יותר מ 4 אנשים למשל כמה שעות, והם עומדים במרחק של פחות ממטר ממך, מסיכה כבר לא תעזור ...

חח אתה מדבר כאילו אני כבר מכורטס
אז מה אם יש מגיפה?
מישהו אמר שאני הולך לטוס בקרוב?
בנתיים בזמן שאתה יושב בבית זה הזמן לגשש על המרפאות שהכי תפסו לך את העין

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

Eli_G כתב:
amir35 כתב:
Eli_G כתב:
היי לכולם
אני בשלב נרווד 3A

(3 אלף יורו)

מה דעתכם?

אח תותח, אנחנו באותה סירה תהיה רגוע חח
לא אמרתי מילה רעה אחת על HDC
ואני מסכים שהם אליפות ויחס VIP ותוצאות טיל וכו' וכו'
יחד עם זאת יש פה פער מטורף במחיר כמו שציינת
אז מותר לי קצת לזגזג ולחשוב ולהרהר קצת

עוד דבר,
סתם שתדע...אצל דר אילקר הוא גם מעורב בהליך הרפואי של פתיחת הערוצים
וגם אצלו במרפאה יש מיקרוסקופ מיוחד למיון הזקיקים לפי סינגלים, דאבלים, טריפלים וכו'

לא סתם בחרתי בדר אילקר, ואקאר כמועמדים ביחד עם HDC
כי הם גם מעורבים בהליך הרפואי וגם להם יש מכשור מיקרוסקופ מתקדם
ראית תוצאות של אילקר ואקאר? יש עליהם ביקורות בפורומים בחו"ל?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן