שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סוף סוף עצרתי את הנשירה !!! להפיץ חברים !!! נמצא הסוד
 הודעה פורסם: 26/01/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

ללא ספק השבוע האחרון היה מדהים ולא יאומן מבחינתי .. קצת רקע על עצמי התחילה אצלי נשירה לפני שנתיים שלוש אני היום בן 28 אני לא אתחיל לציין את הדרכים שניסיתי לעצור את הנשירה ... אני איגש ישר לעניין ... לפני שבוע נתקלי ביוטיוב בסירטון מוזר והזוי של איזה איש דת או סוג של מורה רוחני הודי שמדבר בפני אלפי בני אדם הודים ומסביר איך לעצור את הנשירה וגם להצמיח שיער. מה שהוא אומר בעצם זה שיש נקודה מסויימת בציפורניים ביד שקשורה לעצבים ומקרינה לקרקרפת של הראש ובקיצור זאת דרך להזרים דם לקרקרפת על ידי גירוי האיזור התחתון של הציפורן ( האיזור שקרוב לעור ולא הקצה של הציפורן) הדרך הכי טובה זה להצמיד את הציפורניים בשתי הידיים ולשפשף הלוך חזור עם קצת כוח. ככל שהתעמקתי יותר בעניין ראיתי שיש עוד סירטונים ועדויות באינטרנט על זה .. ניסיתי אין לי מה להפסיד .. התחלתי לעשות את הפעולה ולשפשף את הציפרניים ככה 5,6 פעמים ביום במשך 5 דקות כל פעם ומהפעם הראשונה הרגשתי סוג של זרם כזה בקצה האצבעות והרגשת חמימות באוזניים כאילו זה אשקרא מזרים דם לראש.. מיום ליום ראיתי שנושר לי פחות שיער שאני מעביר תיד בשיער , היום היה השיא מבחינתי כאשר חפפתי ונדהמתי לראןת שכמעט ואין נשירה והידיים שלי לא מלאות בשיער בזמן החפיפה עם הניוזרל ... מבחינתי אני פשוט בהלם אני רוצה שתנסו את זה תנו לזה שהוע ותגידו מה אתם מרגישים חשוב לעשות את זה נכון ולא לשפשף את האגודל זה מצמיח שיער על הפנים,אני מוסיף פה קישור להסבר באנגלית וגם סירטון של האיש דת ההודי ממציא השיטה .. הלוואי שבאמת עלינו פה על משהו שווה לנסות אין מה להפסיד http://m.bollywoodshaadis.com/article/lifestyle--health/health--fitness/rub-your-fingernails-to-say-goodbye-to-hair-problems

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סוף סוף עצרתי את הנשירה !!! להפיץ חברים !!! נמצא הסוד
 הודעה פורסם: 30/01/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

טוב מה אתם לא מאמינים? השערות הקטנות אצלי במפרצים נהפכות לשחורות ויותר עבות אחרי שבועיים שאני עושה תשיטה הזאת ומצטבר שיש עוד טכניקות שעושים בידיים וזה מרפא הרבה דברים , לגבי עצירת הנשירה והצמחת שיער לדש תחפשו rubbing nails בגוגל ויאטלה מי שניסה וראה שזה עובד שיגיב פה ושכולם ידעו איך לעצור את הנשירה בדרך הכי טיבעית ובחינם :)) לא תראו את זה בשום מקום אחר כי אחרת תעשיית התרופות תפסיד כסף :) מעניין למה באתר לא הזכירו את זה אם זה על על מוכר בעולם (שיטה יגועה בהודו מדינה של 2 מיליארד בני אדם) לא סתם בהודו יש להם תשיער הכי עבה והכי בריא , ההודי הזה ממציא השיטה הוא כמו אל שם אצלהם , אלפים באים לשמוע ולראות וללמוד שהוא מדבר סוג של מורה רוחני מאוד רציני

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

כתוב שמינ' חצי שנה עד שתראה צמיחה. לפני כן, מקס' הפסקת נשירה...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

נשמע הזוי לחלוטין, הלוואי וזה היה כל כך פשוט, בנוסף, נראה לי שיש כאן בנוסף בעיית סקפטיים :)
פרט לנו במה טיפלת עד היום וכיצד אתה מטפל כיום, זה חשוב! ואם תעלה תמונות בכלל מצויין!
תמשיך לעדכן, בהצלחה ותודה על השיתוף :wink:

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 31/01/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

לפני שנתיים שבדיוק התחילה לי נשירה בקטנה נלחצתי והתחלתי יותר ויותר לחשוב על זה ולהיות מותרד מזה.. חיפשתי באינטרנט איכשהו הגעתי לאחד בשם שמאול גונן שמוכר שמפו שהוא מיצר ב 1200 שח חחח הבנאדם בדק אותי ולא המליץ לי לקנות תשמפו שלו כי לדעתו זה לא יעזור לי אני התעקשתי וקניתי אחרי חודש נגמר השמפו ולא קניתי יותר התחלתי מינוקסי 5 השתמשתי בצשך חודש והתחיל להיות לי פצעים כאלה במפרצים ובהחלט שהמינוקסי זיין לי את השיער במפרצים אחרי שהפסקתי.. אבץ אני לוקח קבוע וחופף בניוזרל פעם בשבוע , שמפו וקונדישינר אבו אלפיחה או משהו ניסיתי דקל ננסי במשך 4 חודשים שזה עולה מלא כסף גם לא עזר בקיצור שהייתי חופף הייתי נדהם מכמות השיער על היידים השיער נהיה יבש והקרקפת שומנית.. עכשיו אחרי שבוע וחצי שאני עושה את השיטה הזאת של הציפורניים השינוי הוא עצום .. אני מצב שאני מדמיין את זה כמו שהיה לי פעם שקניתי את הרולר סיכות וחשבתי שאני מצמיח שיער אחרי יומיים חחח.. אתם לא מביניייייםםםםם באמא שלכם תנסו את זה זה מדהים לפני חודש הייתי קם בבוקר מעביר תיד בשיער מדתכל ורואה לפחות ז4,5 שיערות בכל פעם .. היום בכל 4,5 העברת יד בשיער יוצא שיערה אחת והשיער שלי מרגיש יותר בריא ורך.. Rubbing nails חברים.. אני מאמין שעוד כמה חודשים יהיה פה עשרות עמודים של תגובות ואנשים שמאשרים שזה עבד להם ..

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

כל הרעיון זה להזרים דם לקרקפת ולזקיק השיערה בכמות מכובדת שתגרום לעצירת הנשירה והשתפרות מצב הקרקרפת והשיער .. לעמוד על הראש 10 דקות ביום משרים דם לראש בצורה מרוכזת וז וטוב לשיער אבל זה בעייתי מבחינת הפעולה עצמה, rubbing nails זאת שיטה שגורמת להזרמת דם לקרקרפת וניצחון על הנשירה :))) אין לי אינטרס להגיד סתם וזה לא משהו שעולה כסף אז אם זה לא היה עובד כנראה שזה לא היה ידוע אל כך במדינות מסויימות וכנראה מצב השיער שלי היה ממשיך להידרדר כמו מלפני שנתיים ועד לפני שבוע וחצי שגיליתייייי את הסודדדד אני כבר מאז במצב רוח טוב ועם שמחת חיים ופשוט מודה לאלוהים כל שניה שהוביל אותי לתשובה ... חברים זה עובד !

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ההודים גם מאמינים בשתיית שתן...אגב. ושמעתי לא פעם גם על הטענה כי זו תרופה להתקרחות. יש הרבה רפואות אליל...רבל ...

אוקיי
שמע. אני ראש מאוד פתוח ואין כאן שום אינטרס כלכלי. מקס' כמו טמבלים נשפשף את הציפורניים.
העניין הוא שגם מהקישורים ששלחת כתוב שרק תוך 3-6 חודשים תעצור נשירה וכדי לראות regrowth - זה כבר 6-9 חודשים.

ROY הפנה אותי לאשכול הזה וישר התחלתי לגגל בעניין. אז כן, יש אשכרה תוצאות על זה (ולא מעט) בגוגל.

אני התחלתי מאתמול לעשות את זה. די בטירוף. זה יכול לגרום לקצת סחרחורת. אתה ממש מרגיש נהר של דם עולה (בעיקר למפרצים).

רק יומיים. אני אעדכן כאן מה קורה...

2 קישורים רלוונטיים וטובים בנושא:

http://www.parhamdonyai.com/articles/re ... _loss/v=24

http://www.hairgyan.com/index.php/gallery הנה בחור שהביא הצמחה משמעותית תוך 45 ימים.
יש גם סרטון שהוא מסביר בבירור איך עושים את התרגיל הפשוט הזה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 01/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

אחי תקפיד ותעשה את זה כמו שצריך ולא ביותר מדי כוח ותאמין לי שאתה אשקרא תרגיש את השיפור כבר בעוד כמה ימים... אני מבסוט לגמרי שעוד אנשים מנסים את זה ולאט לאט כולנו נתחיל לראות תוצאות אני כבר מרגיש שהנשירה נעצרה כמעט לחלוטין אני יודע את זה כי שאני חופף הרבה פחות שיער נושר וגם שאני מנער תשיער מעל הכיור,לפני זה הכיור היה מתמלא בשיערות היום אפשר לספור את השיערות שנפלו על יד אחת

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 01/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

שמח מאוד מאוד בשמחתך! רק זכור את המשפט מהתנך..אל יתהלל חוגר כמפתח...עד שלא ניצחת והצמחת שיער, מוקדם לפתוח שמפניה. אם מה שהבאת פה באמת עובד, אני לא יודע איך אוכל לגמול לך, אבל מקום בגן עדן מובטח לך צדיק! בכל מקרה אני אשמח אם תתעעד תתהליך ותעלה תמונות. ואגב, מניסיון, לצערי, לפעמים השמחה מוקדמת מידי, שלא יתברר שזה היה מקרה...תחזור הנשירה וטז כבר תתפדח ותעלם מהפורום. מקווה מאוד שעלית פה על משהו...אם כן..חד ןחלק זיינו תמערכת! שבת שלום ושוב תודה על השיתוף!!!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 02/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

סתם עידכון קטן עכשיו לפני שנכנסתי למיטה שמתי את הראש מעל הכיור והתחלתי לנער כזה את השיער ולהעביר את היד תוך כדי שאני מנסה לתפוס בין האצבעות שיער שנשר עשיתי את זה משהו כמו שלוש דקות ובסה״כ היו בכיור 3 שערות !!! אין לי אפשרות לצלם מצב של עכשיו ולעקוב כי אני גולש מהאייפון אבל מי שלא מאמין שינסה .. בתחילה זה עוצר את הנשירה את זה אני כבר יודע .. האם אחר כך זה יצמיח שיער .. את זה עוד נראה .. ואם כן זה בונוס ענק מבחינתי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 02/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

http://kalyan-city.blogspot.com/2009/11 ... layam.html

קישור מעולה נוסף שמצאתי...

תסתכלו בסוף רשום את כל המקרים בהם הבליאים (ככה נקראת הטכניקה של היוגיסטים משפשפי הציפורניים) אינו עובד.

מדובר בעיקר בבעיות קרקפת. אין לי מושג אם יש לי, אבל סביר להניח שיש - אחרת לא הייתה נשירה...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 03/02/2014 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מה ההסבר המדעי? אני לא מבין איך זה יכול להיות קשור אחד לשני...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 05/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

איך בדיוק זה אמור להתבצע ?

אם אני מבין נכון אני אמור לשפשף את החלק - בגב של היד, איפה שהציפורן יוצאת מהעור (ז"א בערך ס"מ מקצה האצבע) - בעזרת הקצה של הציפורניים ביד השניה ?

לכמה זמן אני אמור לעשות את זה בכל יד ?

כמה פעמים ביום ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

http://www.hairgyan.com/index.php/gallery כנס לפה.

https://www.youtube.com/watch?v=suZEaq4HQoQ וגם כאן מדגימים.

פחות אוהב את הקישור השני. הוא חופר 5 דק' כשבעצם זה תרגיל פשוט בטירוף שלוקח 10 שניות להסביר אותו.

רצוי שתעשה אותו כמה שיותר - אבל ממה שקראתי הרבה באינטרנט - תוכל להשיג גם תוצאות מ5 דק' איך שאתה קם בבוקר ו5 דק' לפני שאתה הולך לישון. הרעיון הוא לא להחסיר - תעשה את זה כל יום!

אני כרגע ביום השמיני שלי - ממש לא רוצה לפתוח פה - אבל אני רואה איך שיערות בלונדיניות ופלומתיות שכבר שנה יש לי במפרצים לאט לאט נעשות כהות!
עדיין מוקדם לדבר, אבל יש מצב גדול הבחור הביא פה משהו באמת פגז.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

האמת שגם אני עושה את זה ורציתי לכתוב על זה, אני עושה את זה כבר שבועיים, מקווה שאני עושה את זה נכון..
בהצלחה לכולנו.
כשאחזור לצבא אסתפר קצוץ ואעשה תמונה לפני ואשתדל לעדכן (כרגע מנסה את השפשוף ציפורניים ואוסיף דברים טבעיים)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן