שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד הקודנ 1, 2
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: Re: תמונות שלי + בקשת עזרה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

עדכון :
הורדתי מהכמות לתקופה די ×רוכה , הנשירה המשיכה והמשיכה וחשבתי שהתופעות לוו××™ חמורות מדי כדי לסבול ××•×ª× ×•×¢×“×™×£ להמשיך להש×ר על חצי כדור
לתקופה מסויימת לקחתי כדור ×™×•× ×›×Ÿ ×™×•× ×œ× ×•×”×‘× ×ª×™ שעדיף חצי כל ×™×•× ×ž×שר ×™×•× ×›×œ ×™×•× ×œ× ..
בעיקרון מה שהשגתי ×”×•× ×›×›×” : ב3 ×—×•×“×©×™×™× ×”×œ×š לי בערך כל השיפור שהשגתי בחצי שנה , ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×©×œ×™ התעמקו טיפה

העלתי בחזרה כמעט ×ת כל הכמות של הפרופסיה וכרגע רק הנשירה עצרה ×בל נעשה נזק שמבחינתי ×”×•× ×—×ž×•×¨ ×›×™ צד ×חד במפרץ שלי גדל ונעשה עוד דליל יותר
בעיקרון הגעתי למסקנה ש×× ×¨×¦×™×ª×™ לרדת מכדור ×©×œ× ×©×œ פרופסיה,
הייתי צריך להחליף ×ת ×–×” בטיפול ×חר (שהזמנתי פשוט עדיין ×œ× ×”×’×™×¢) והיה עדיף להוריד בכמות הפרופסיה בשילוב ×¢× ×—×™×–×•×§ של טיפול ×חר (מינוקסי יותר חזק ×ו ספירו ×ו משהו)

כרגע מחכה שיגיע מינוקסי 10% וספירו כדי ש×חרי שהמצב שגרמתי לו ×¢× ×”×•×¨×“×ª הכמות של הפרופסיה (ב×מת ×©×œ× ×—×©×‘×ª×™ שחצי כדור ישפיע ×›"×› הרבה עליי , מסתבר ×©×”×•× ×”×©×¤×™×¢ מ×וד)
ו××– ×× ×™ יוכל לנסות להוריד בהדרגה ×יטית ×ת כמות הפרופסיה (×›×™ ×¢× ×—×¦×™ כדור יחסית התופעות לוו××™ היו ×œ× ×ž×©×ž×¢×•×ª×™×•×ª) .

בעיקרון ×× ×™ בדיכ×ון עמוק כרגע ×›×™ עברתי ממצב מ×וד ×יד×לי של ×ž×¤×¨×¦×™× ×©×”×™×• כבר מל××™× ×™×—×¡×™×ª ושיער שמבחינתי ×”×’×™×¢ למצב של דלילות מ×וד נמוכה , למצב חמור ו×× ×™ פשוט ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×–×” יחזור ××™ ×¤×¢× ×œ×ž×” שזה ×”×™×” :(..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ ×œ× ×‘×˜×•×— ×× ×× ×™ צודק בקשר לזה ×בל הרוקחת שמוכרת לי ×ת הפרופסיה המליצה לי ×œ× ×œ×—×ª×•×— ×ת ×”×›×“×•×¨×™× (×œ× ×”×¡×‘×™×¨×” למה רק ×מרה שזה יצר בעיות ×צל ×× ×©×™× ×חרי×) יכול להיות שהמעטפת של הכדור חשובה בשביל להגן עליו בקיבה ×•×”×•× ×¤×©×•×˜ נהרס לך בבטן? ×”×¨×•×¤× ×©×œ×™ המליץ לי פשוט ל×כול ×¤×¢× ×‘×™×•×ž×™× ×ו שלוש .

חודש 7 2013 גיל 24 :עקב ×›×בי ××©×›×™× ×©×œ× ×‘×˜×•×— שב×ו מפרופסיה+חשש כללי עברתי לRU + מינוסידיל 15% (15% ×¡×ª× ×›×™ ×œ× ×ž×ª×¤×©×¨ על פחות ×ž×ž×•×©×œ× ×•×”×—×œ×˜×ª×™ לר×ות מה קורה)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

המצב בתחת ו×× ×™ מתחיל להשבר טיפה
בגלל תופעות לוו××™ הורדתי מהכמות של הפרופסיה כבר לפני כמעט שנה לחצי כדור ×ו 3/4 כדור ×œ×™×•× ×•×ž××– ×× ×™ ×œ× ×ž×¦×œ×™×— לעצור ×ת ההתדרדרות ×‘×©×•× ×¦×•×¨×”
התחלתי לשלב מינוקסי 10% ×¢× ×”×ž×™× ×•×§×¡×™ 5% במחשבה ש×ולי ×”×•× ×™×¢×–×•×¨ להחזיר ×ת מה שהלך ×בל מ××– שהתחלתי ×¢× ×”10% ×× ×™ רק ממשיך לר×ות החמרה חמורה (ו×× ×™ כבר 3 ×—×•×“×©×™×™× ×¢×œ ×”10% )
×ינלי מושג מה יכול לעצור ×ת כל ההתדרדרות ×”×–×ת ×בל החלק הקדמי של השיער שלי מתחיל להיות דליל מ×וד בנוסף ×œ×ž×¤×¨×¦×™× ×©×ž×ª×¢×ž×§×™× ×•×× ×™ פשוט נכנס לדיכ×ון רציני ×›×™ למרות ש×× ×™ מנסה למנוע ×ת ×–×” ×©×•× ×“×‘×¨ ×œ× ×¢×•×–×¨ ובטח ×©×œ× × ×¨××” ×›×ילו ×× ×™ יכול לחזור לתקופה הטובה שלי בקצב ×”×–×”...

תמונה

Uploaded with ImageShack.us

תמונה

Uploaded with ImageShack.us

×גב 2 התמונות ×¢× ×¤×œ×ש כבד

בקיצור דיכ×ון מטורף ו×× ×™ פשוט ×œ× ×™×•×“×¢ מה לעשות , קר×תי שיש מצב שהמעבר המהיר ×ž×¤×¢× ×חת ×‘×™×•× 5% מינוקסי ×œ×¤×¢× 10% בבוקר ו5% בלילה ×ולי ×’×•×¨× ×ª×‘×¢×™×”
ובהתחלה חשבתי ש×ולי ×–×” הנשירה לפני הצמיחה ×בל כבר 3 ×—×•×“×©×™×™× ×•×©×•× ×“×‘×¨ ×œ× ×ž×©×ª×¤×¨ ורק נעשה גרוע , ×× ×™ מיו×ש.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/07/2013 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

מה ש×× ×™ מציע לך ×”×•× ×œ×¢×‘×•×“ ב×ופן ×וטומטי, בלי לבדוק כל הזמן מה מצב השיער. תמשיך ×¢× ×”×˜×™×¤×•×œ ורק עוד שנה תבדוק ×ת המצב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 31/08/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ מבין ×ת מה ש×תה ×ומר ×בל ×–×” ×œ× ×ž×©× ×” ×ת העובדה שהתחלתי לקחת מינוקסי 10% ×¤×¢× ×חת ×‘×™×•× ×‘× ×•×¡×£ כדי ×œ×¦×ž×¦× ×ת הנזק שקרה בגלל ההורדה בכמות של הפרופסיה
×בל מ××– שהתחלתי ×¢× ×”10% (וזה כבר 4+ חודשיי×) כל מה ש×× ×™ רו××” ×–×” החמרה חריפה עד למצב שבצד ימין של הר×ש יש לי ×שכרה BALD SPOT מטורף כבר משהו שרק מחמיר .

לכן הש×לה ×”×™× ×œ×”×¤×¡×™×§ ×¢× ×”10% ולהחליף ×œ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× 5% ×‘×ž×§×•× ×¤×¢× ×חת 5% ×•×¤×¢× ×חת 10% ? ×›×™ ×–×” פשוט × ×•×¨× ×•×–×” ×œ× × ×•×ª×Ÿ ×©×•× ×¡×™×ž× ×™× ×©×œ לחזור ×פילו ל×יך שהמצב ×”×™×” לפני ×”10% ×©×œ× × ×“×‘×¨ על לשפר ×ת מה ×©× ×’×¨× ×¢×§×‘ ההורדה בכמות של הפרופסיה..
בבקשה מי שמבין שיענה ×›×™ ×× ×™ במצב נו×ש עכשיו בקטע מטורף יש לי ×שכרה חלק בשיער שממש מתרוקן

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/09/2013 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

×œ× × ×™×ª×Ÿ להגיע למסקנה בתוך מספר שבועות. ×× ×™ חושב שתמשיך בטיפול הנוכחי ו×ל תשחק ×¢× ×”×—×œ×¤×ª טיפול ×œ×¢×™×ª×™× ×§×¨×•×‘×•×ª. נסה להתמיד, ×ל תבדוק מדי ×™×•× ×ת המצב ובעוד שישה חודשי×, תנסה להסיק מסקנות.

ישנן תקופות בהן השיער נושר יותר מהממוצע, יתכן שהנשירה הנוכחית נגרמת כתוצ××” מהעל×ת המינון של המינוקסי ועוד ועוד סיבות.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/09/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

משה כתב:
×œ× × ×™×ª×Ÿ להגיע למסקנה בתוך מספר שבועות. ×× ×™ חושב שתמשיך בטיפול הנוכחי ו×ל תשחק ×¢× ×”×—×œ×¤×ª טיפול ×œ×¢×™×ª×™× ×§×¨×•×‘×•×ª. נסה להתמיד, ×ל תבדוק מדי ×™×•× ×ת המצב ובעוד שישה חודשי×, תנסה להסיק מסקנות.

ישנן תקופות בהן השיער נושר יותר מהממוצע, יתכן שהנשירה הנוכחית נגרמת כתוצ××” מהעל×ת המינון של המינוקסי ועוד ועוד סיבות.

בבקשה ×ª×§×¨× ×•×ª×¨××” שכתבתי ש×× ×™ על המינוקסי 10% בסביבות 5 ×—×•×“×©×™×™× ×›×‘×¨ ×•×œ× ×—×•×“×© ×ו זמן קצר , והמינוקסי 10% ×”×™×” ×מור להיות כדי לשפר ×ת ההחמרה שנגרמה בעקבות הירידה בכמות הפרופסיה ומה שקרה במהלך 5 ×”×—×•×“×©×™×™× ×”××—×¨×•× ×™× ×”×•× ×¤×©×•×˜ החמרה חמורה של המצב , ×× ×™ ממש ממש מיו×ש !! , ×× ×™ רו××” ×ת השיער שלי הולך ונעשה דליל בצורה מטורפת , התקופה שלקחתי כדור פרופסיה + 5% מינוקסי ×¤×¢× ×‘×™×•× ×”×™×™×ª×” תקופה שהייתה ×›"×› טובה לשיער שלי ש×× ×™ ×œ× ×ž×מין ש×× ×™ יכול לחזור למצב ×”×–×” יותר ×œ×¢×•×œ× .. (וזה ×”×™×” סה"×› לפני 10 ×—×•×“×©×™×™× +-) , ×× ×œ×ž×™×©×”×• יש עצה שבבקשה יתן ×ותה ×›×™ ×× ×™ במצב על ×”×¤× ×™× ×›×¨×’×¢!.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד הקודנ 1, 2

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 2 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן