שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: ×יך ×ž×©×™×’×™× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×“ וכמה ×©× ×™× ×–×” עובד?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/12/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ קר×תי פה קצת על ×יך ×ž×©×™×’×™× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×“ וממה שהבנתי ×פשר לקנות מ××™×–×” ×תר/חנות ישר×לית ×¢× ×ž×¨×©× ×œ×¤×¨×•×¤×¡×™×”, ×–×” נכון? כשקיבלתי ×ž×¨×©× ×œ×¤×¨×•×¤×¡×™×” ×–×” ×”×™×” דרך שיחה בטלפון בשירות ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ ×ונליין(שלחתי לו תמונות של הר×ש שלי דרך השירות) ×•×”×•× ×©×œ×— לי ×ž×¨×©× ×œ×¤×¨×•×¤×¡×™×” למייל ו×מר לי ×©×”×ž×¨×©× × ×ž×¦× ×‘×›×¨×˜×™×¡ "כללית מושל×" שלי, ×”×× ×× ×™ יכול לקנות ×¢× ×”×›×¨×˜×™×¡ כללית ×ž×•×©×œ× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×“?.

×× ×™ בן 24 והנשירה התחילה לי בגיל 21, הנשירה ×”×™× ×‘×¢×™×§×¨ ב×זור ×מצע הר×ש וה××–×•×¨×™× ×©×‘×™×Ÿ ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×œ×¦×“ הקדמי של הר×ש(×–×” ×œ× ×‘×“×¨×š כלל קורה בכל ×זור המפרצי×?), השיער × ×”×™×” דליל בצורה קלה עד קשה ×בל ×œ×œ× ×יבוד שיער מוחלט כמו שבדרך כלל קורה ל×× ×©×™× ×‘×זור המפרצי×. המצב ×”×–×” ×’× × ×©×ר לי ×›×›×” ×œ×œ× ×”×—×ž×¨×” נר×ת לעיין(רק לפני חודש התחלתי ×¢× ×”×¤×¨×•×¤×¡×™×” והמינוקסידיל) ××– בהתחלה קיוויתי ש×חרי ש×שפר ×ת המצב ×¢× ×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ ×וכל להש×יר ×ת השיער שלי במצב נורמלי במשך לפחות עשור ×¢× ×¤×¨×•×¤×¡×™×”, ×חרי שקר×תי ×ž×—×§×¨×™× ×¢×œ פרופסיה נר××” ש×ין הרבה מידע מחקרי על שימוש בפרופסיה במשך 10 ×©× ×™× ×ž×¢×‘×¨ למחקר ×חד ב118 מטופלי×(×©× ×”×™×” סיכוי של 86% לשמר ×ו לשפר ×ת מצב השיער ×חרי 10 שני×) ועוד מחקר ×חד ×ו ×©× ×™×™× ×©×”×¦×‘×™×¢×• על סיכוי של 90% להפסקת הנשירה ×’× ×חרי 5 ×©× ×™× ×בל ×”×™×” ×’× ×¢×•×“ מחקר שטוען שרק 65% שימרו/שיפרו ×ת ×ž×¦×‘× ×חרי 5 ×©× ×™× ×™×—×“ ×¢× ×”×¢×¨×” ×œ× ×‘×¨×•×¨×” ש:
"overall hair counts and percentage of responders continued to decline in the 4th and 5th years of treatment just like they did in the 2nd and 3rd years. The decrease in responders and hair counts was small, in fact the decrease was largest in the 2nd year and was smaller in each successive year and seems to almost even out by year 5."
ש×× ×™ ×œ× ×—×•×©×‘ ש×× ×™ הבנתי כל כך(×œ× ×“×•×•×§× ×‘×’×œ×œ ×”×נגלית שלי) ×בל נר×ת קשורה לירידה בירידה של ×”×ž×˜×•×¤×œ×™× ×©×”×¤×¨×•×¤×¡×™×” ×œ× ×¢×•×–×¨×ª ×œ×”× ×‘×ž×©×š השני×.

×חרי שקר×תי ×ת המחקר ×”×–×” החלטתי ש×× ×™ ×œ× ×œ×•×§×— סיכון ולוקח ישר דוטסטריד בשביל לשמר ×ת כל השיער שלי(בשבילי ×ין דבר ×›×–×” רמה מקובלת של נשירה) במשך כמה שיותר ×©× ×™× ×•×¢×“×™×£ עד גיל 40 ×ו שנות ×”30 המ×וחרות לפחות. מה ××ª× ×ומרי×? יש לי סיכוי טוב ×¢× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×“?.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: ×יך ×ž×©×™×’×™× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×“ וכמה ×©× ×™× ×–×” עובד?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/01/2018 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

תרופה מ×וד מסוכנת שחוסמת 90 ×חוז מהdht.
הש×לה מה חשוב לך,הברי×ות ×ו השיער?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 2 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 2 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן