שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: עזרה דחוף
 הודעה פורסם: 12/08/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

עידו ויובל מה המצב אני חייב את העזרה שלכם קיבלתי את המשלוח של הדוטס ויש לי בעיה דיי רצינית ומציקה אז ככה בעבר השתמשתי בדודט למשך 4 חודשים לאחר מכן עשיתי בדיקת דם של תפקודי כבד והבדיקה לא יצאה טובה רמות הברזל בדם היה גבוהה מהנורמה אז חזרתי לפרופסיה כאשר קיבלתי את המשלוח שמתי לב שעל הקפוסא רשום הדבר הבה colours: lron oxide black & lron oxide red יכול להיות שיש קשר לזה לבין ברזל ומה זה החומר הזה מה תפקידו למה הוא גורם אם יש כמות רצינית שלו מעל הנורמה האם הוא מסוכן לכבד ובכלל אני בלחץ אני מת להשתמש בדוטס והנשירה שיש לי בימים האחרונים היא הגרועה שהיתה לי אני נושר כמו כלב וגם מרגיש ככה נישבר לי הזין כבר תעזרו לי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 12/08/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

דברתי כרגע אם הרופא שלי והיא אמרה לי שהתוצאות של הבדיקה אז הם ברזל 224 ("בתקופה של השימוש של הדוטס )לעומת לפני חודש שעברתי את אותה בדיקה 135 ברזל תקין אני חייב להבין אם יש קשר בנהם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 14/08/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

lron oxide black & lron oxide red זה פשוט ע"מ
לקבוע את צבע מעטפת הכדור.

אתה מתכוון 224 מיקרוגרם לדציליטר?

אתה לוקח תוסף נוסף?

אתה יכול להפסיק למשך תקופה ,לעשות שוב בדיקות
ולראות האם אכן ישנו קשר.
בכל מקרה תתייעץ עם הרופא שלך.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

אין לי מושג מה יחידת המדידה נראה לי שהסטנדרת של ברזל לבדיקות דם .
ולא לקחתי שום תוסף בתקופה ההיא וגם עכשיו לא לוקח חוץ מ msm ואני בלחץ אני לא רוצה להפסיק אם הדוטס רק עכשיו התחלתי איתו .
השאלה הרצינית האם הדוטס אחראי לעליה ברמת הברזל או שאין מצב שזה בגללו אלה ממשהו אחר העליה נבעה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

אני לא שמעתי על מקרה (מתועד או לא) שדוטסטרייד העלה משמעותית את רמת הברזל בגוף,
אבל כאשר זה נוגע לבריאות אם יש ספק אז אין ספק ,כדאי שתבדוק את זה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 15/08/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

אתה צודק אני פשוט ימשיך לקחת במשך חודש ואז יערוך בדיקה ואז אני יוכל לדעת אני מקווה שזה היה מקרה חד פעמי אני התחלתי טיפול דיי ריצני ואני מתכוון להתמיד בו ( טיפול כמו שלך) ואין לי כוח לדברים מסוג הזה רק רוצה להתמיד ולראות תוצאות תודה אני יעדכן בהקדם שאני ידע מה קורה . שאלה אחרת אני משתמש במינוקס 15 +אזיאליק בערב אני יכול לשלב מינוקס 5 בבוקר או שזה יותר מידי
2 . בבוקר אחרי מינוקס 15 אני שוטף את השיער במים בלי שמפו ואז מורח את מינוקס 5 או שצריך ממש לחפוף ואז למרוח את המינוקס 5 ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 18/08/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

יכול להיות שהברזל שבדוטס אחראי לעלייה הזאת. לא ברור אבל נשמח שתעדכן אם החלטת לקחת
את הדוטס לחודש ולעשות בדיקה חוזרת.

חוץ מהדוטס יש טיפולים נוספים חלופיים.

מינוקסידיל 15% ואזלאיק זה די חזק, אם אתה רוצה לשלב מינוקסי 5% בבוקר אני לא רואה בעיה
עם זה. ולא חייבים לחפוף את השיער כל יום, למעשה רצוי שלא לחפוף כל יום.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

היי יובל מה המצב אני משתמש בדוטס בבוקר בערב מינוקסי 15 + אזיאליק בבוקר יכנים לטיפול גם את מינוקסי 5 וגם לוקח msm 1000 פעם ביום אני ימשיך לחודש ויעשה בדיקה אני מבטיח לעדכן למרות שדברתי אם גינזבורג והוא אמר שאין קשר ,ושהתרופה בנויה על מנגנונים שונים לגמרי השאלה שלי האם אתה יודע בוודאות שבדוטס באמת יש ברזל ובריכוז גבוהה או בריכוז מסוים שנאגר בגוף ?וכל הענין לא בריא בטרוף וזה יכול לדפוק את הכבד וזה הלחיץ אותי בטירוף

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אם תירצה למכור את הדוטס תגיד לי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

אחלה איש מקווה שאני לא יצתרך למכור לך ושהו יהיה פתרון לנשירה וגם שלא ידפוק לי את הגוף

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 26/08/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

לא אמרתי שאני יודע בוודאות שיש בדוטס ברזל, למעשה לא הייתי מודע לזה אבל אם מצויין שיש
בדוטס ברזל אפילו אם זה רק 'לקבוע את צבע מעטפת הכדור', עדיין מדובר על מקור ברזל שנספג
בגוף מדי יום ביומו. כדאי בכל זאת שתבדוק את העניין ותפיק מסקנות בבדיקה שתיקח עוד כחודש.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן