שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תחילת שימוש בפרופסיה- עזרה!
 הודעה פורסם: 12/04/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,
אני עוד מעט בן 25, אבא שלי קירח רק שיער בצדדים (בתחילת ה30 כבר היה עם שיער מאוד דליל לא יודע מה היה מצבו כשהיה בגילי) ואבא שלו היה אותו דבר.
אמא שלי עם שיער דליל יחסית אבל אחיה אמנם די דליל אבל עם שיער (בן 60) לאבא שלה היה שיער נכון לגיל 45 כשנפטר.
הסיפור שלי הוא כזה, מעולם לא סבלתי מנשירה, היה לי שיער יחסית דליל אבל לא משהו ניראה לעין וגם הדלילות הייתה רק בכתר לא במפרצים או בקודקוד תודה לאל.
לפני שלושה חודשים, במהלך טיול במזרח ביום בהיר אחד, התחילה לי נשירה מטורפת. בטיול עצמו התזונה שלי הייתה על הפנים, היה לי סלמונלה, וירדתי 5 קילו בחודשיים וחצי. הייתי בטוח שכשאני אגיע לארץ ואחזור לתזונה מסודרת הכל יעבור. חזרתי לארץ לפני חודש וקצת והנשירה ממש לא עוצרת.
הלכתי לרופא עור שטען שאמנם יש לי שיער דליל ואסבול מהתקרחות אבל מה שאני מתאר שביום בהיר אחד מתחילה נשירה היסטרית לא מאפיין תהליך התקרחות רגיל. הוא חשב שכניראה באמת יש סיפור של תזונה והפנה אותי לבדיקות דם. התוצאות היו תקינות לחלוטין. מה שכניראה אומר שמדובר לצערי הרב בהתקרחות.
שאלה ראשונה שלי היא האם מישהו פעם חווה חוויה כזאת שביום בהיר אחד מתחילה נשירה מטורפת אחרי שמעולם לא סבל מנשירה בחיים?
התחלתי השבוע לקחת מינוקסי 5 בהמלצת רופא שהמליץ לקחת גם פרופסיה במקביל.
שאלה שנייה שלי היא האם להתחיל את הפרופסיה עכשיו?
סיבות למה לא- קראתי המון תופעות לוואי של פגיעה במיניות, ואולי כדאי לנסות כמה חודשים רק מינוקסי 5 ולראות מה ההשפעה.
למה כן- המינוקסי לא חוסם dht בניגוד לפרופסיה. השאלה אם לא עדיף כבר עכשיו כשעוד יש לי שיער להתחיל את הפרופסיה ולא להגיע למצב שאני עם זקיקים שמתו סופית.
חייב עזרה אני ממש בחלום בלהות, זה בא אליי כמו רעם ביום בהיר, תמיד ידעתי שהגנטיקה שלי רעה אבל לא חשבתי שאצטרך להתעסק בזה בגיל 25... מה ממליצים לעשות?
צריך להגיד שבהמשך אני גם אעשה השתלה אבל באמת לא הייתי רוצה להגיע למצב כזה לפני גיל 35.
תודה!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תחילת שימוש בפרופסיה- עזרה!
 הודעה פורסם: 13/04/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

זה בדיוק מה שהיה לי
בגיל אחרי כמה ימים שמלאו לי 18 התחילה לי נשירה מטורפת של שיער על הראש
היה לי שיער מאוד צפוף ועבה ומלא ברק שכולם היו מתפלאים מלראות עד כמה שהוא צפוף
יום אחד התקלחתי וראיתי שהיה מלאה שיער שנשר

אני אישית על פינסטריד (פרופסיה) כבר 5 חודשים
חודש ראשון הרגשתי ממש חרא לא ידעתי שתופעות לוואי יבואו עלי כלכך חזק ועוד בהתחלה
חודש שני התחיל לעבור
מהחודש השלישי אני לא חווה שום תופעות לוואי
חוץ מירידה בתיאבון ושיער פנים שכמאט שלא גודל בפאות
אם הייתי יכול לחזור שנתים אחורה ולהתחיל לקחת אז לא הייתי ממצמץ ומתחיל כבר בגיל 18 לקחת את זה

ויש לך גם פרופסיה נוזלית שכולל מינקסודיל (אני מורח את ה 15 אחוז) כי החמש אחוז לא משפיע עלי שלדעתי היא יותר אפקטיבית אני מורח את זה כבר שבוע ואני שם רק בקידמת הראש והשיער שקיים הכפיל את הגדילה שלו לצערי שום דבר לא יעזור למפרצים ששם נשר השיער

ובגלל שלפי דבריך הדלילות זה מאחורה אז זה האזור שפרופסיה ומינקסודיל הוא הכי אפקטיבים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 14/04/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה על התשובה!
אתה התחלת ישר עם הפרופסיה או שניסית קודם רק מינוקסידיל?
השאלה שלי זה אם ״לסחוב״ כמה שאני יכול רק עם המינוקסידיל ובלי הפרופסיה או לא לחכות דקה ולנצל כל דקה שיש לי שיער?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

נשמע מוזר מאוד, במקומך הייתי מחכה קצת לפני התחלה עם פרופסיה, זו תרופה מאוד חזקה עם תופעות לוואי חמורות (מאוד אינדיבידואלי).

הגוף שלך חווה סוג של טראומה, תן לו להתאושש

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

Avi27 כתב:
תודה רבה על התשובה!
אתה התחלת ישר עם הפרופסיה או שניסית קודם רק מינוקסידיל?
השאלה שלי זה אם ״לסחוב״ כמה שאני יכול רק עם המינוקסידיל ובלי הפרופסיה או לא לחכות דקה ולנצל כל דקה שיש לי שיער?

לי אישית המינקסודיל 5 אחוז לא עזר בשום מצב רק עשה לי גירוי בעור הקרקפת ועשיתי שלושה סבבים סך הכל שנה וחצי שהייתי על זה במצבר
עכשיו אני מורח פעם ביום 15 אחוז מינקסודיל אבל עבר רק שבוע מאז שהתחלתי אז אני לא יכול להביא ביקורת על זה אם זה עוזר
והפינסדטריד רק האט לי את ההנשירה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן