שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פרופסיה - יומן מסע מהיום הראשון
 הודעה פורסם: 30/07/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם,

אז ככה - אני מתחיל לקחת פרופסיה ממש מהיום. החלטתי להתחיל לצרוך את התרופה אחרי שקראתי הרבה באתר כאן ובמקורות אחרים, וגם בגלל שהשיער לי מתחיל להקריח בצורה הרבה יותר דרסטית ממקודם. את המעין יומן מסע הזה אני עושה בשביל תיעוד ההרגשה הכללית ולאנשים הבאים אחרינו שיוכלו לקרוא ולקבל מושג על העניין. כמובן, אם יש שאלות נוספות המתעוררות לאורך התהליך - יותר מאשמח לענות עליהם.

קצת על עצמי - בן 23, עושה ספורט באופן קבוע (בסיס יומי) - שוחה ומכון כושר. מגיל 20 בערך היה אפשר להתחיל להרגיש כי אני מאבד שיער - הייתי רואה שיערות על הדפים כשהייתי לומד או סתם על השולחן. בהתחלה הייתי רואה שערה אחת או שתיים, ועכשיו כשאני מעביר יד בשיער (לא בצורה אגרסיבית) אני רואה על הדפים/שולחן בערך 10 שיערות, אם לא יותר. בגלל שאני שוחה כמעט כל יום שמתי לב שהשיער שלי מאוד יבש דבר הגורם לי לחפוף מידי יום. רכשתי כובע ים אני משתמש בו כבר שבוע בערך והמצב של השיער נראה טוב יותר.
העניין הוא שההתקרחות התגברה באופןיוצא דופן וחריג בחודשיים שלוש האחרונים כשהתחלתי ללמוד לפסיכומטרי - המפרצים והקודקוד של הראש התחילו להתקרח והדבר נהיה נראה לעין, הבנתי שאני צריך לעשות משהו בנידון.

מבחינת התכשירים שאני משתמש בהם כרגע זה רק מינוקסי 5 לבערך חודש (או קצת יותר), פעמיים ביום - בוקר וערב אחרי מקלחת. בעבר השתמשתי ואז הפסקתי כי גירד לי הראש. עכשיו גם מגרד ממש בקטנה אבל אני ממשיך לשים.
שמפו שאני משתמש כרגע זה שמפו תרימוקסי של חברה TRIMAVERA - שמפו שנוכחתי לגלות שאינו שכיח בקרב המקריחים וקצת נעלם מהעין. לא ידוע לומר אם הוא עוזר או לאו, אך לאחר קריאה מעמיקה בפורום כאן הבנתי שאני צריך לעבור שמפו. אני כנראה עובר לשמפו ניוזרל - אעדכן בהתאם כאשר אתחיל להשתמש.

היום, 30/7/2018, היה היום הראשון שלקחתי פרופסיה. לאחר לבטים רבים הבנתי שכדי לשמור על השיער צריך לעשות שילוב מנצח כדי להילחם ביריב - ואני משלב בין פרופסיה למינוקסי. לאחר קריאה הבנתי שכדאי להתחיל מחצי או רבע כדור. העניין הוא שעל הכדור אין פס חלוקה מה שאומר שהוא לא נועד לחלוקה. הדבר מתבטא בעובדה שהחומר הפעיל של הכדור אינו מחולק באופן שווה ולכן חצייתו של הכדור מובילה לכך שהצורך בכל פעם לוקח כמות של חומר פעיל שאינה שווה. בכל מקרה חציתי את הכדור בצורה מאוד מרושלת עם סכין (מתכנן לרכוש חוצה כדורים) ולקחתי כמות המשתווה לקצת יותר מחצי.

נכון לעכשיו פעיל מינית, יש חשק מיני, מעמיד זקפה בלי בעיה, לא בדיכאון, אין כאבי ביצים - בגדול, הכל טוב.

אנסה לעמוד בקצב של כתיבה בכל יום - יומיים כדי לתאר את ההרגשה וההתקדמות הכללית.

מנהלי הפורום - במידה וזה אינו מקומו של הכתוב אשמח כי לא תמחקו זאת ותודיעו לי לפני על כך. זה המקום היחידי שיש לי על כך מעקב ותיאור של התהליך.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: פרופסיה - יומן מסע מהיום הראשון
 הודעה פורסם: 30/07/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

בהצלחה אחי
אני עשיתי את זה גם חמישה חודשים והפסקתי בגלל ששבוע וחצי הרגשתי נימולות באיבר מין והוא לא עמד בכלל הרגשתי שהוא לא קיים
ואחרי שהפסקתי
הבנתי שהדיכאון הכבד שהייתי בו והלחצים שכל הזמן סבלתי מהם
וסיוטים בלילה
זה היה מהכדור

מתי שלקחתי לא שמתי לב לכל התופעות האלה כי התרגלתי לזה
וגם אצלי החשק המיני עד השבוע האחרון לא נעלם אלה פשוט היה לפעמים מגיע ואחרי זה נעלם שוב וחוזר חלילה ואז בשבוע וחצי האחרונים האיבר מין הפסיק לתפקד לגמרי

וגם בזמן לקיחת הכדור מתי שהייתי מתעורר בבוקר אחרי שינה טובה הייתי מתעורר ומרגיש כיאלו לא ישנתי בכלל וככה זה היה נמשך במשך שבועות

בחודש הראשון של השימוש היה לי BRAIN FOG שזה לדעתי הדבר הכי גרוע שבן אדם יכול לחוות זה כיאלו אתה חיי אבל מת

אבל מה שהכי מבאס שזה לא עצר את הנשירה גם אחרי 5 חודשים של שימוש

מאחל לך רק בהצלחה מוזמן לשאול אותי כל שאלה בנושא
ולגבי חיתוך הכדור בהתחלה זה קל אבל אחרי זה אתה נהיה שפיץ בזה תשתמש בסכין טוב שעבר שיוף
אני הייתי משייף את הסכין כל פעם לפני שהייתי חותך
ולגבי החומר פעיל אתה צודק ב 100 אחוז שבזמן החתיכת הכדור הוא מתחלק באופן לא שווה

ולגבי ניזורל הוא טוב לתווך הקצת לתווך הארוך הוא ממש מייבש את הקרקפת לפחות ככה הוא עשה אצלי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 06/08/2018 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

גם אני ניסיתי.
תראה את יומן המסע שלי, הפסקתי אחרי 4 חודשים כאשר אני לוקח רבע כדור.
השפיע עליי לרעה, לא היה שווה את הסיכון

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 25/08/2018 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

אני ניסיתי למשך כחודש עם כדור שלם, השפיע עליי לרעה מינית. היה לי קשה להעמיד את האיבר, תחושת האורגזמה גם נפגמה.
עשיתי הפסקה למשך מספר חודשים ותופעות הלוואי חלפו לחלוטין תוך זמן קצר (שבוע שבועיים?)

לאחר מכן חזרתי שוב לפרופסיה אבל עם שליש כדור פעם בשלושה ימים, על סמך מחקרים שמראים שגם שליש כדור עושה את רוב העבודה שכדור שלם עושה ושזה נשאר בגוף כמה ימים ובעצם ההבדל הוא לא משמעותי. הרגשתי שזה מאד עזר לי לשיער (אחרי תקופה של נשירה מוגברת (סביב חודש שני-שלישי) שהיא טבעית עקב התחלפות מחזורי הצמיחה של השיער).

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן