שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פיינסטרייד ומינוקסידיל קצף - 4 חודשים ללא ירידה בנשירה
 הודעה פורסם: 30/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום רב,

אני כבר 4 חודשים על פיינסטרייד ומינוקסידיל קצף ואני לא רואה בכלל ירידה בנשירה, ויש לי נשירה די מסיבית.
אני לא רוצה סתם לשרוף עוד 3-4 חודש שזה יהיה נזק מאוד קשה לשיער בשביל להבין שגם עד אז זה לא יעבוד, יש עוד פתרונות שכדאי לנסות?

אולי לקחת דוטסטרייד/אבודרט?

תודה מראש!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: פיינסטרייד ומינוקסידיל קצף - 4 חודשים ללא ירידה בנשירה
 הודעה פורסם: 01/09/2019 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

פינסטרייד ומינוקסידיל גורמים לנשירה מסיבית של שיער במשך 3-4 חודשים לאחר תחילת השימוש.
הנושא כבר נדון והוסבר כאן בהרחבה אלפי פעמים.
רק מהחודש הרביעי ואילך תתחיל לראות שיפור במצב השיער.
המשך להתמיד. אתה צפוי לראות תוצאות בערך מעכשיו.
בהצלחה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 16/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תעדכן, כל תיעוד חשוב לאחרים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 26/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

אוקיי אז עדכון נוסף: אז התחלתי לקחת פרופסיה ממאי, כלומר שעד לרגע זה כמעט סיימתי 5 חודשים וגם אני לוקח רוגיין קצף פעם-פעמיים ביום ( נוטה יותר לפעמיים ביום אבל לא מפספס ). וגם מתמיד עם הכדורים.

אני לא חושב שאני רואה כל כך שינוי, כלומר כמעט כל פעם שאני מעביר את היד אני מוצא לפחות שיערה אחת-שתיים על היד, אז אם נניח ( וזה קורה הרבה שאני עושה ) מעביר את היד 10 פעם את היד על הראש אני רואה באיזור ה10 שיערות. אני גם חופף כל יום ולכן אני בטוח שהחפיפה + מעבר על היד עם הראש כמה פעמים ביום נותן לי את האשליה שהנשירה במגמת ירידה, אבל לדעתי היא יציבה ודי חריפה. פקטור נוסף שאני לוקח בחשבון זה שלא הגיוני שהנשירה תהיה אגרסיבית כל החיים, אם אני מסתכל על אחי או על אבא שלי הם לא איבדו את כל השיער בשנה שנתיים, אחי גדול ממני ב10 שנים וכן יש התקרחות אבל לא לגמרי, כלומר באיזשהו שלב ההתקרחות צריכה גם להתמתן כי היא התחילה אצלי לפני כשנה וחצי ומאז איבדתי כמויות אדירות של שיער.

הייתי שמח לשמוע עוד המלצות, כי לדעתי חמישה חודשים היו אמורים להיות מספיק לא בשביל לראות שיער חדש, זה אני כבר לא בונה על זה אפילו, אבל לפחות שהנשירה תיפסק.

שמעתי וראיתי שאולי פרופסיה כנוזל לשיער הוא יותר טוב? או אולי שוב לקחת דברים יותר חזקים כמו דוטס? או אולי להחליף את הרוגיין קצף במשהו יותר חזק ( יש לי גירודים עם הרגיל )

או לחכות עוד קצת זמן?

אשמח להמלצות

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/10/2019 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

לבן אדם יש מאה אלף שערות על הראש,
הן לא נמצאות בצמיחה מתמשכת כל החיים - יש מחזוריות שכוללת הפסקת צמיחה, תרדמת, נשירה וצמיחה מחדש.
הפרופסיה מחמירה את הנשירה זמנית אז זה טבעי שאתה מרגיש שהייתה נשירה אגרסיבית ושאיבדת הרבה שיער לאחרונה.
הכל צומח בחזרה. זה פשוט שינוי במחזוריות השיער. גם בלי טיפול כל השיער שנושר תמיד יצמח מחדש.
פשוט כל פעם יותר דק ויותר בהיר בתהליך שנמשך שנים.
אם היום יש לך עכשיו רק שערה או שתיים על היד בכל העברת היד אני לא קורא לזה נשירה חריפה.
רחוק מאד מזה.
לדעתי הטיפול שלך טוב, אתה יכול להוסיף שמפו קטוקוזול. תמשיך עוד חודשיים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 02/12/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

יובל כתב:
הן לא נמצאות בצמיחה מתמשכת כל החיים - יש מחזוריות שכוללת הפסקת צמיחה, תרדמת, נשירה וצמיחה מחדש.
הפרופסיה מחמירה את הנשירה זמנית אז זה טבעי שאתה מרגיש שהייתה נשירה אגרסיבית ושאיבדת הרבה שיער לאחרונה.
הכל צומח בחזרה. זה פשוט שינוי במחזוריות השיער. גם בלי טיפול כל השיער שנושר תמיד יצמח מחדש.
אם היום יש לך עכשיו רק שערה או שתיים על היד בכל העברת היד אני לא קורא לזה נשירה חריפה.
רחוק מאד מזה.

אז עברו להם כמעט עוד חודשיים ( עוד כשבוע וחצי ).
לצערי הרב אין שום שינוי בקצב נשירת השיער שהוא מאוד מאוד חריף, במהלך החודשיים האלה כל פעם שאני מעביר את היד אני רואה כמות גדולה של שיערות, במיוחד במקלחת, ספרתי כמה פעמים ואני מגיע לפעמים ל100-300 שיערות ביום.

אני גם מתחיל לראות דלילות במפרצים, דבר שלא היה לפני כן,
באופן כללי ההתקרחות היא דלילות ולא התקרחות מלאה.

בשלושה שבועות האחרונים מכיוון שהמינוקסי קצף שאני מזמין מחו"ל עוד לא הגיע, אני נאלץ להיות כרגע בלעדיו, אולם לא פספסתי אפילו יום אחד בפרופסיה. נכון לעכשיו אני לא שם לב לשינוי משמעותי ללא המינוקסי, אולם כמובן כשהוא יגיע אמשיך לקחת אותו.

אני הייתי שמח מאוד לשמוע עצות שלכם, האם כדאי אולי לנסות דוטס? האם כדאי אולי לנסות מינוקסי חזק יותר? מה האופציות שלי כרגע? אני כרגע עוד לא במצב של השתלה, וגם אם כן, בנשירה כזו מסיבית אני חושב שלא כדאי כרגע.

באמת שהמצב הנפשי שלי התדרדר מאוד וכל פעם שאני רואה את הכמות שיערות שנושרות באלי פשוט לבכות..

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 10/02/2020 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

propce כתב:
יובל כתב:
רחוק מאד מזה.

אז עברו להם כמעט עוד חודשיים ( עוד כשבוע וחצי ).
לצערי הרב אין שום שינוי בקצב נשירת השיער שהוא מאוד מאוד חריף, במהלך החודשיים האלה כל פעם שאני מעביר את היד אני רואה כמות גדולה של שיערות, במיוחד במקלחת, ספרתי כמה פעמים ואני מגיע לפעמים ל100-300 שיערות ביום.

אני גם מתחיל לראות דלילות במפרצים, דבר שלא היה לפני כן,
באופן כללי ההתקרחות היא דלילות ולא התקרחות מלאה.

בשלושה שבועות האחרונים מכיוון שהמינוקסי קצף שאני מזמין מחו"ל עוד לא הגיע, אני נאלץ להיות כרגע בלעדיו, אולם לא פספסתי אפילו יום אחד בפרופסיה. נכון לעכשיו אני לא שם לב לשינוי משמעותי ללא המינוקסי, אולם כמובן כשהוא יגיע אמשיך לקחת אותו.

אני הייתי שמח מאוד לשמוע עצות שלכם, האם כדאי אולי לנסות דוטס? האם כדאי אולי לנסות מינוקסי חזק יותר? מה האופציות שלי כרגע? אני כרגע עוד לא במצב של השתלה, וגם אם כן, בנשירה כזו מסיבית אני חושב שלא כדאי כרגע.

באמת שהמצב הנפשי שלי התדרדר מאוד וכל פעם שאני רואה את הכמות שיערות שנושרות באלי פשוט לבכות..

תוכל לצרף קישור למינוקסי שאתה מזמין מחול?
תודה רבה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן