שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: האם מישהו נתקל בתופעה של החמרה קבועה בנשירה משימוש במינוקסי?
 הודעה פורסם: 28/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום, אני יודעת שהפורום פה רובו אם לא כולו בנים אבל אני אשמח אם תוכלו לעזור לי בכל זאת.
מזה כחודש וחצי שאני משתמשת במינוקסי 2 של חברת תרימה. מאז שהתחלתי להשתמש חלה החמרה בנשירת השיער שלי ברמה מטורפת!! בכל פעם שאני נוגעת בשיער נושרות לי היד משהו כמו 20 שיערות! בבוקר שאני קמה כל הכרית שלי מלאה בשיערות (ספרתי משהו כמו 200) כשאני חופפת את השיער נושרות לי משהו כמו 400 שיערות!! אני מאבדת לדעתי משהו כמו 600+ שיערות ביום.
לפני שהתחלתי להשתמש במינוקסי השיער שלי אמנם היה דליל אבל לא ניתן היה לראות קרחות בכלל. עכשיו לא רק שאפשר לראות קרחות ואזורים ממש ללא שיער בכל השיער שלי, השיער שלי גם נהיה הרבה יותר דליל, שינה לחלוטין את המרקם שלו והתמלא בקשקשים! ביקרתי אצל 4 רופאי עור שהם כביכול מומחים לשיער שאומרים לי שזה נורמלי ושזה רק ככה בהתחלה של השימוש במינוקסי אבל משהו פשוט לא מרגיש לי בסדר! הקרקפת שלי מאד מגורה ומגרדת ובחיים לא חוויתי סוג כזה חמור של נשירה!
האם מישהו נתקל בדבר כזה בעבר? האם השיער גדל מחדש? האם מישהו חווה בכלל הצלחה בזכות המינוקסי בלבד?
אני ממש רוצה להפסיק את השימוש במינוקסי אבל חוששת זה רק יחמיר את המצב עוד יותר!
אשמח לכל תשובה ועזרה! תודה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האם מישהו נתקל בתופעה של החמרה קבועה בנשירה משימוש במינו
 הודעה פורסם: 29/03/2013 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

היי פינקי , כמו רופאי העור אני יכול להגיד לך שהתופעה היא נורמלית לחלוטין בתקופה זו אני ממליץ מאוד להתצטייד בקונסילר בצבע השיער שלך או HSR או ריביירה יכולים לתתת לך מענה , אכן נשירת שיער מאוד נפוצה בהתחלה , השערות הפגומות אמורות לעוף ובמקומם להצמיח שערות חדשות , שיהיה לך הרבה בהצלחה .
והעניין במינוקסי הוא התמדה אני לא ממליץ להפסיק כי אז חווים נשירה גדולה יותר .

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האם מישהו נתקל בתופעה של החמרה קבועה בנשירה משימוש במינו
 הודעה פורסם: 29/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי, כמובן שמה שאת אומרת נשמע נורא מדאיג ולא נעים. אבל כמו שכבר ציינתי בתגובה להודעה הקודמת שלך, אנחנו נמצאים כרגע בתקופת מעבר, והרבה אנשים כולל עצמי סובלים מנשירת שיער חריפה. בזמן האחרון נשר לי כל כך הרבה שיער שזה נדמה שעוד מעט לא ישארו לי בכלל שיערות על הראש. וגם השיער עצמו הפך לדק יותר.. אז תביני שגם לעונת מעבר יש השפעה שלילית שמשפיעה על הנשירה ובנוסף על זה את עוד בתחילת שימוש במינוקסידיל אז בכלל המצב כביכול מחמיר. בעיקרון זה מצב זמני שעובר ומצב השיער משתפר, אבל לגבי הגירודים שאת מציינת, אם ובמידה הם לא חולפים, אז חשוב שתעברי לתמיסת מינוקסידיל ללא פרופילן גליקון בכדי שלא לגרום נזק לקרקפת וכך גם לשיער..וכמו שכבר אמרתי, אני ממליץ לך להשתמש בשמפואים שיכולים להקל על המצב של הקשקשים, בקשי מרופא המשפחה שלך מרשם לשמפו ניזוראל, זה יכול לעזור. המון בהצלחה בהמשך הטיפול.

320 מ''ג דקל ננסי בבוקר+ מינוקסי5% של תרימה. מסרק לייזר פעם ביום,10 15 דק' בכל פעם. אבץ 25 מ''ג בערב + מינוקסידיל 10%. כדור אבודרט בין 2 ל3 בשבוע. שמפו ניזורל 2 פעמים בשבוע, שמפו של וישי נגד נשירה, 2 פעמים בשבוע. ובשאר בשמפו בייבי ג'ונסון.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן