שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 26/01/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™ מה נשמע ×¤×•×¨×•× ×™×§×¨, רציתי לשתף ××ª×›× ×‘×”×ª×œ×‘×˜×•×ª קשה שיש לי ×•×§×•×“× ×‘×¡×™×¤×•×¨ שלי (מצטער ×©×”×•× ×§×¦×ª ×רוך ×× ×™ פשוט ×ובד עצות ושופך ×ת הלב)

×× ×™ חייל קרבי כבן ×¢×©×¨×™× ×©×§×¨×•×‘ לשחרור (תודה ל×ל) ומקריח... תחילה ×›×שר הייתה לי תספורת גל××— שמתי למשך כשנה וחצי מינוקסדיל נוזל על כל הר×ש, כלומר ×’× ×¢×œ ×”×—×œ×§×™× 'הברי××™×' ש×ין ×‘×”× ×”×ª×§×¨×—×•×ª ×–×ת למרות שהיו לי רק מפרצי×, ×בל בכללי כל השיער שלי ×”×•× ×“×œ×™×œ יחסית ו×מרתי ננסה לחזק ×ותו ולמנוע התקרחות עתידית. בסופו של דבר ל×חר שנה וחצי החלטתי לעבור למינוקסדיל קצף. בסך הכל ×× ×™ ×œ× ×¨×•××” ××™×–×” שיפור בצפיפות ×ו בעובי ×בל ×–×” קצת עצר לי ×ת המפרצי×.

עכשיו ×× ×™ × ×ž×¦× ×‘×“×™×œ×ž×” קשה ו×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ מה לעשות. כרגע ×× ×™ מרגיש ש×× ×™ מצליח להחדיר ×ת המינוקסדיל קצף לקרקפת בכל הר×ש, ×–×ת כש×ין לי גל××— ×בל יש לי שיער ×œ× ×”×›×™ קצר ×•×œ× ×”×›×™ ×רוך ×¢× ×‘×œ×•×¨×™×ª קטנה. הש×לה שלי ×”×™× ×‘× ×•×’×¢ לעתיד, בסופו של דבר ×× ×™ ×œ× ×ª×ž×™× ×•×× ×™ יודע ×©×”×ž×¤×¨×¦×™× ×™×’×“×œ×• וההקרחה תחמיר, ובמצב ×›×–×” ×œ× ×™×”×™×” לי מה לעשות ו×צטרך לה×ריך ×ת השיער הרבה כדי לעשות תספורות שיסתירו ×ת ×”×ž×¤×¨×¦×™× (עד ש×עשה השתלת שיער).

לכן יש לי התלבטות קשה ו×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ מה לעשות.

הפחד שלי ×”×•× ×›×שר ×צטרך לגדל בעתיד ×”×œ× ×¨×—×•×§ שיער יותר ×רוך כדי להסתיר ×ת ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×›×™ בלורית קטנה בשלב ×”×–×” כבר תר××” מגוחך ×¢× ×–×”, ××– כמובן ש×משיך ×œ×©×™× ×ž×™× ×•×§×¡×“×™×œ על כל הר×ש ×•×’× ×¢×œ ×”×—×œ×§×™× 'הברי××™×' ×בל ×× ×™ מפחד שהחומר ייספג הרבה פחות טוב ב××•×ª× ×”×—×œ×§×™×, ו××– בגלל ×©×©× ×™× ××•×ª× ×—×œ×§×™× ×”×ª×¨×’×œ×• לקבל ×ת החומר בקלות ×–×” ×™×”×™×” שווה לכמו להפסיק להשתמש במינוקסדיל ור×יתי הרבה מ×וד ×× ×©×™× ×©×”×©×ª×ž×©×• במינוקסדיל תקופה ×’× ×‘××™×–×•×¨×™× ×‘×¨×™××™×, הפסיקו להשתמש, והנשירה של הפסקת השימוש הבי××” ××•×ª× ×œ×ž×¦×‘ גרוע פי כמה מלכתחילה ×× ×œ× ×”×™×• ×ž×©×ª×ž×©×™× ×‘×ž×™× ×•×§×¡×“×™×œ ב××•×ª× ×—×œ×§×™× ×‘×¨×™××™× ×•×‘×›×œ×œ×™.

לכן כמה ש×לות לי ×ליכ×

1. ×× ×™ כל הזמן שומע ×“×‘×¨×™× ×©×•× ×™× ×¢×œ הפסקת שימוש במינוקסדיל. חלק ××•×ž×¨×™× ×©×–×” פשוט מחזיר למצב לפני השימוש ×•×ž×©× ×ž×ž×©×™×›×™× , חלק ××•×ž×¨×™× ×©×™×©× ×” נשירה מטורפת זמנית ו××– ×–×” מתייצב, וחלק ××•×ž×¨×™× ×©×”×ž×¦×‘ × ×”×™×” גרוע פי כמה מלפני השימוש. יש למישהו תשובה ×¢× × ×™×¡×™×•×Ÿ בעניין?

2. במקרה ×× ×”×‘× ×ª×, ההתלבטות ×”×™× ×”×× ×‘××•×ª× ××™×–×•×¨×™× 'ברי××™×' (כלומר ש×ר הר×ש חוץ מהמפרצי×) ×‘×”× ×”×©×™×¢×¨ ×”×•× ×“×™ דליל ××– ×”×× ×œ×”×ž×©×™×š ×œ×©×™× ×ž×™× ×•×§×¡×“×™×œ ל×חר ×©× ×ª×™×™× ×‘×¢×¨×š ש×× ×™ ×©× ×‘×”×, תוך כדי הידיעה שעוד כמה ×©× ×™× ×× ×™ ×צטרך לה×ריך בהרבה ×ת השיער ויהיה יותר קשה להחדיר ×ת המינוקסדיל, ו××– הפחד שלי שב××•×ª× ××™×–×•×¨×™× ×‘×¨×™××™× ×חרי כמה ×©× ×™× ×©×ž×¨×—×ª×™ ×‘×”× ×ª×”×™×” לי ממש כמו תופעת 'הפסקת השימוש במינוקסדיל' ותהיה לי הרעה מפחידה במצב ×פילו יותר ×× ×œ× ×”×™×™×ª×™ משתמש במינוקסדיל. ×ו מצד שני ×× × ×›×•×Ÿ עבורי כבר עכשיו להפסיק למרוח ב××•×ª× ××™×–×•×¨×™× 'ברי××™×' למרות שהחומר יכול להיספג טוב עכשיו כדי שעוד כמה ×©× ×™× ×וכל לה×ריך שיער כדי להסתיר ×ת ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×©×™×”×™×• ×’×“×•×œ×™× ×‘×”×¨×‘×” מעכשיו, ×–×ת ל×חר ×©× ×ª×™×™× ×©×ž×¨×—×ª×™ ×‘×”× ×•××ž× × ×œ× ×¨×יתי שיפור מטורף, ×בל יכולה להיות הרעה קשה עכשיו ×¢× ×”×¤×¡×§×ª השימוש ב××•×ª× ××™×–×•×¨×™× ×‘×¨×™××™×. יש מישהו ×©×’× ×—×©×‘ על הסיטו×ציה ×”×–×ת ?

מצטער על החפירה ××—×™×™ היקרי×, ×œ× ×¦×¨×™×š לשתף ××ª×›× ×‘×¨×’×©×•×ª של מקריח בן 20... כל מישהו שיוכל לתת לי מידע ×‘× ×•×©× ×עריך ×ת ×–×” מ×וד. נקווה לבשורות טובות

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/01/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

×—×‘×¨×™× ×™×© מישהי שיכול לעזור בנוש×? מיוצר לציין שכל העניין והמצב ×”×–×” ב×מת ×’×•×¨× ×œ×™ לתסכול ועצב

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/03/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

תקשיב ×™××— מצטער שלקח לי זמן לענות הייתה לי בעיה ×¢× ×”×—×©×‘×•×Ÿ ××– פתחתי חדש.
×›×›×” ×× ×™ מבין ×ת המצב שלך ×× ×™ ×’× ×‘×ª×•×š ×–×” ×•×’× ×× ×™ ×‘×¦×‘× ×¢× × ×©×™×¨×”.
בגדול ×× ×™ הולך לתת לך כמה עצות ×בל תיקח ×ותן בגדר עצות ×•×œ× ×›×—×•×•×ª דעת רפו×ית ×›×™ ×× ×™ ממש ×œ× ×¨×•×¤×, כל מה ש×× ×™ ×כתוב לך ×–×” מניסיון ×ישי ומחקירה ב×ינטרנט.
×מליץ לך להיוועץ ×‘×¨×•×¤× ×‘×§×©×¨ לכל ×–×” ×›×™ ×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ בקשר לעבר הברי×ותי שלך ובטח ×©×œ× ×‘×”×•×•×”.
1. תש×ר ×¢× ×ž×™× ×•×§×¡×™ נוזל ×ין בעיה להחדיר ×ותו לשיער ×רוך.הבעיה ×”×™× ×‘×§×¦×£ מינוקסי.
2.יש ×פשרות לעבור למינוקסידיל ×¢× azelaic acid
נחשב יותר ×פקטיבי מעט ×›×™ החומצה חוסמת dht.
×פשר לקנות ×ת המוצר ב×ינטרנט ו×פשר להכין בבית.
3.כד××™ שתתחיל ×¢× ×ž×™×§×¨×• נידלינג ×¤×¢× ×חת ב10 ×™×ž×™× ×‘×יזור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×§×• השיער (1.5 מ"מ ×× ×–×” עט ו×× ×–×” רולר ××– 1 מ"מ ×ו ×ולי פחות). ×חרי ש×תה עושה ×ת ×–×” 24 שעות ×תה ×œ× ×©× ×¢×œ השיער ×©×•× ×ª×¨×•×¤×” ×©×”×™× (יש ×ž×“×¨×™×›×™× ×‘×ינטרנט).
4.שמפו קטוזול ×ו ניזורל וכד'.
העיקרון ×”×•× ×©×™×›×™×œ קיטוקנוזול ו×× ×™×© ××– בונוס סו פלמטו קפ×ין ועוד ×—×•×ž×¨×™× ×˜×‘×¢×™×™× ×©×¢×•×–×¨×™× ×‘×”×•×‘×œ×ª ×“× ×œ×§×¨×§×¤×ª ו ×ו ×œ×—×¡×•× ×ת הורמון ×”dht.

×›×›×” כל ×–×” בגדול על רגל ×חת.
כל ×לו ×”× ×“×‘×¨×™× ×©×× ×™ עושה ומתכנן לעשות בעתיד. ×תה צריך לעשות ×–×ת בהיוועצות וב×ישור ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ בלבד כמובן.
מקווה שעזרתי.
בהצלחה ××—×™.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 4 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן